Şimdi Ara

Bad Boys 2 - Hata (Error During Babel initialisation)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bad Boys 2 Yi Cd lide Rip Olarakda Yükledim Ancak Konu Başlığındaki Hatayı Veriyor Çözümü Bilen varsa Söylesin Lütfen Günlerdir Arıyorum Ama Yok :S

• O cümlede benim anladığım şu ; "Oyun yüklenirken hata oluştu." Ama o babel başka birşey olabilir
  • Kaç Kere Sildim Yükledim. Ripden CD den ama Aynı Hata :S
  • Up...

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar? Aynı hatayı bendede veriyor.
  • Selam Ey Ahali !!
    Nedir bizim bu oyundan çektiğimiz.Önceden çalışıyordu sonradan belli bir süre sonra çalışmaz oldu.Hatta Misafirliklere gittiğimiz yerde yükleyip çalıştırıp eve gelince gaza gelip tekrar yükleyip çalışmaz oluyor bu oyun ?

Nedenini buldum sonunda;Adminden özür diliyorum ama bu sinir harplerinin neticesi olarak büyük harflerle yazıcam sorunu.NVİDİA sorun bu ATİ ekran kartı olan makinelerde sorunsuz kurulup çalışıyor.ama NVİDİA ekran kartı olan makinelerde çalışmıyor.Benim önce kartım ATİ idi sorunsuz çalışıyordu ama sonra ekran kartının markasını değiştirince aradan bir zaman sonra yükledim Bad Boys 2 yi çalışmadı.ve bunu cok uğraşlardan sonra farkettim doorusu.
    Peki napcaz ?Bu nvidia nın bir cok plugin inini yükledim.Driveri enson yaptım yada eski driveri yükledim ne biliim ne yaptım ne ettim yine aynı.Ha arada attığım 4-5 formatı saymıyorum.

Ne yapcaz ustalar ?
    Mesele sadece o oyunu oynamak deil,problemi çözmek.

İlginizi çekerde sorunu çözmeye çalışan olursa sevinirim.....

Saygılar !!!!!!!!!!!!

• Ben de eskiden oynadığım halde şimdi oynayamıyorum bu oyunu, laptop aynı laptop, onboard intel VGA. Tahmin ediyorum işletim sistemi ile alakalı birşey var. Formattan sonra oynanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acharadsl

Selam Ey Ahali !!
    Nedir bizim bu oyundan çektiğimiz.Önceden çalışıyordu sonradan belli bir süre sonra çalışmaz oldu.Hatta Misafirliklere gittiğimiz yerde yükleyip çalıştırıp eve gelince gaza gelip tekrar yükleyip çalışmaz oluyor bu oyun ?

Nedenini buldum sonunda;Adminden özür diliyorum ama bu sinir harplerinin neticesi olarak büyük harflerle yazıcam sorunu.NVİDİA sorun bu ATİ ekran kartı olan makinelerde sorunsuz kurulup çalışıyor.ama NVİDİA ekran kartı olan makinelerde çalışmıyor.Benim önce kartım ATİ idi sorunsuz çalışıyordu ama sonra ekran kartının markasını değiştirince aradan bir zaman sonra yükledim Bad Boys 2 yi çalışmadı.ve bunu cok uğraşlardan sonra farkettim doorusu.
    Peki napcaz ?Bu nvidia nın bir cok plugin inini yükledim.Driveri enson yaptım yada eski driveri yükledim ne biliim ne yaptım ne ettim yine aynı.Ha arada attığım 4-5 formatı saymıyorum.

Ne yapcaz ustalar ?
    Mesele sadece o oyunu oynamak deil,problemi çözmek.

İlginizi çekerde sorunu çözmeye çalışan olursa sevinirim.....

Saygılar !!!!!!!!!!!!

Eğer ATI'de çalışıyorda NVIDIA chipli olanlarda çalışmıyor diyorsanız bence yanılıyorsunuz.

Benim şuana kadar kullandığım ekran kartlarının hepsi ATI marka oldu. Şuan ki ekran kartım ASUS 512 MB HD4650, önceki ekran kartım ATI X1550S fakat her iki kartımdada çalıştıramadım. Güncel yazılım, güncel directx kullandım ama olmadı, çalışmıyor. Çok araştırdım ama yabancı forumlardanda çözüm bulamadım

http://www.fixya.com/support/t1900869-error_during_babel_initialisation_during

Yukarıdaki linkte uyumluluk modunu XP yapın denilmiş ama bilmiyorum hafta sonu denemeye çalışırım fakat zannetmiyorum çözüm olabileceğini.

----------------------------------

Başka bi forumda yazan:

to make it work for vista right click and select properties and check run as administrator and run in compitability mode for windows xp sp 2 on bbpc and launcher then it should work

Vista kullanıcıları Windows XP SP2 modda çalıştırsın yazıyor.
    ---------------------------------------

Blackwisdom Tarih/Saat : 2010-03-01 13:21 CET:

Game works perfect run as admin in win7 64x.
    Thanks uploader :)

Win7 64 bitte çalıştı yazıyor

http://thepiratebay.org/torrent/3239666/Bad_Boys_II

Hafta sonu denerim eğer kurulumu duruyorsa tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderMX -- 4 Ağustos 2010; 15:11:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.