Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akıllı kart ı hallettim cidden baya kuyruk vardı uzun sürdü hatta sınava yetişicem diye öğrenci belgesini felanda araştıramadım orda verdiğiniz bilgiler için saolun malum yeniyiz ehrimen sen internettenmi istek yaptın yoksa öğrenci işlerindenmi hemen gitsek vermiyolarmı ya şu sigorta işini halletmem lazım okullar başlamadan son bi sağlık kontrollerini yaptırim diyodum gözlükte alıcam daha bu arada dersler başlamışmı diyede bakamadım hiç fırsatım olmadı ama baya öğrenci vardı ya elohab olan varmı acaba bilgi verebilirmi bu arada sınav kolay gibiydi banamı öle geldi yoksa
  • Eski öğrencilerden elektrik mühendisliğinde okuyan öğrenciler bana ulaşabilir mi?kitaplarını satın alabilirim de:D not:1.sınıfım
  • Buluşma ayarlayabiliriz gençler de bu kadar kişiyle nereye gidecez,nereye oturacaz?
  • Beyler makina 1. sınıf 1B grubu öğrencisi var mı burada? (1B numarası çift olanlar)

Eğer varsa ve ders seçim sayfasından bana Lineer Cebir ve Atatürk İnkılap I derslerinin bilgisayar kodlarını söyleybilir mi?(bilgisayar kodunu detaya basarak öğrenebilisiniz)
  • Muafiyet sınavına giren var mıydı bugün? %90 ihtimalle geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Beyler makina 1. sınıf 1B grubu öğrencisi var mı burada? (1B numarası çift olanlar)

Eğer varsa ve ders seçim sayfasından bana Lineer Cebir ve Atatürk İnkılap I derslerinin bilgisayar kodlarını söyleybilir mi?(bilgisayar kodunu detaya basarak öğrenebilisiniz)

bizim muafiyetler belli değil serhat nasıl danışman onayı alcaz (yatay geçiş).

edit: bu arada 10 tane ders seçtim bakalım hayırlısı nasıl kurtarcaz :) senin danışmanın bellimi onaylayacakmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luis Lopez -- 22 Eylül 2010; 21:10:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis Lopez

quote:

Beyler makina 1. sınıf 1B grubu öğrencisi var mı burada? (1B numarası çift olanlar)

edit: bu arada 10 tane ders seçtim bakalım hayırlısı nasıl kurtarcaz :) senin danışmanın bellimi onaylayacakmı ?

Ya bende hazırlık zorunlu değildi o yüzden direk ders seçimine girdim ben. Danışman onayı gelmesi için öncelikle bu ders sayma işleminin bitmesi sonucun kuruldan geçmesi gerekiyor. Ben makinanın ders sayma , yatay geçiş vs. işleri ile ilgilenin asistanı buldum , bana söyledi hangilerini saydığını . Ona göre ders seçtim şuan.Ama %100 kesin değil. Kurul onayınından sonra %100 belli olcak. Bana saydığını söylediği derslerin sayılma ihtimali %90 falan dedi. Yani kurulda bir aksilik olmazsa asistanın yaptıkları aynen geçiyor. Kuruldan sonrada sen seçmesende danışmanın seçebiliyor derslerini. Danışman hocan ise şuan bulunduğun sınıfın danışman hocası. Onu bölümünün katındaki panolarda görürsün. İstersen bilgi sisteminden mesajta atabilirsin. Ayrıca bu derslerin kuruldan geçip açıklanması işi çarşamba günü bitcekmiş heralde. Şuan 50 tane dosya falan onaylanmış toplamda 200 e yakın dosya var diyordu asistan. He ayrıca alttan dersin olduğunda çakışma olabilir , bu durumda 2. öğretimsen 1. öğretimden , 1. öğretimsen 2. öğretimden ders seçmen lazım. Ama bu derslerin kodlarını göremeyebilirsin. Danışman ile halletmek gerekiyor bunu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Luis Lopez

quote:

Ya bende hazırlık zorunlu değildi o yüzden direk ders seçimine girdim ben. Danışman onayı gelmesi için öncelikle bu ders sayma işleminin bitmesi sonucun kuruldan geçmesi gerekiyor. Ben makinanın ders sayma , yatay geçiş vs. işleri ile ilgilenin asistanı buldum , bana söyledi hangilerini saydığını . Ona göre ders seçtim şuan.Ama %100 kesin değil. Kurul onayınından sonra %100 belli olcak. Bana saydığını söylediği derslerin sayılma ihtimali %90 falan dedi. Yani kurulda bir aksilik olmazsa asistanın yaptıkları aynen geçiyor. Kuruldan sonrada sen seçmesende danışmanın seçebiliyor derslerini. Danışman hocan ise şuan bulunduğun sınıfın danışman hocası. Onu bölümünün katındaki panolarda görürsün. İstersen bilgi sisteminden mesajta atabilirsin. Ayrıca bu derslerin kuruldan geçip açıklanması işi çarşamba günü bitcekmiş heralde. Şuan 50 tane dosya falan onaylanmış toplamda 200 e yakın dosya var diyordu asistan. He ayrıca alttan dersin olduğunda çakışma olabilir , bu durumda 2. öğretimsen 1. öğretimden , 1. öğretimsen 2. öğretimden ders seçmen lazım. Ama bu derslerin kodlarını göremeyebilirsin. Danışman ile halletmek gerekiyor bunu.

banada muafiyetleri onaylayacak fatih hoca muaf edeceği dersleri kesin olmasada söyledi bende ona göre ders seçtim çakışma yok çok şükür ama programım lise programı gibi oldu 10 ders alıyorum. Bu arada fatih hoca bana 2 haftaya anca onaylar kurul muafiyetleri dedi. Sanırım 8 dönemlik program sürekli değişiyormuş okulda problem yaşıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Muafiyet sınavına giren var mıydı bugün? %90 ihtimalle geçtim.

Ben girdim hangi sınıftaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckm

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Muafiyet sınavına giren var mıydı bugün? %90 ihtimalle geçtim.

Ben girdim hangi sınıftaydın.

211.
  • muhafiyetten %100 kaldım :D

ehrimen nasıl geçtin yaa

sınav çıkışında görmedim seni :D

(sınava girerken bana bişey sordu @ehrimen bende nerde okuyosun dedim baktım aynı bölüm,isim ne dedim ufuk dedi :D dh denmi dedim ehrimen dedi..
    ihtimale bakın, sırada karşılaştık ehrimenle :D
  • Bende 410 da girdim sonuçlar 25 inde saat 18 de açıklanacak dediler sizede öyle mi dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

muhafiyetten %100 kaldım :D

ehrimen nasıl geçtin yaa

sınav çıkışında görmedim seni :D

(sınava girerken bana bişey sordu @ehrimen bende nerde okuyosun dedim baktım aynı bölüm,isim ne dedim ufuk dedi :D dh denmi dedim ehrimen dedi..
    ihtimale bakın, sırada karşılaştık ehrimenle :D

Sınav kolaydı bence. Hiç bakmadan gitmiştim biraz baksaydım bazı şeylere 100'lük kağıt verirdim. Bazı yerlerde takıldım ama bilmiyorum büyük olasılıkla geçtim. Ben geçemessem kimse geçemez valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Bende 410 da girdim sonuçlar 25 inde saat 18 de açıklanacak dediler sizede öyle mi dediler.

Evet. Cumartesi günü 18.00'de.
  • kaç alınınca geçiliyordu ki
  • 65Benim iş karışık hiç belli olmaz,belki geçerim belki kalırım.Teyp olayı çok salakçaydı...

412'de giren var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 23 Eylül 2010; 14:54:19 >
  • zekiye gündoğdu yurdunda yedek kaçta yaww ..............
  • yahu su sınav nerden açıklanıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.enes92

yahu su sınav nerden açıklanıyo

http://yabancidiller.kocaeli.edu.tr/

Güya 18.00'de açıklanacaktı ama ses yok.
  • Harbiden zaten kısıtlı vaktim var açıklamadılar daha,sinir oldum.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.