Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onurkul

başka care yok mu

Danışmana telefondan ulaşmaya çalış
  • Sizce ilk haftayi kacirsam cok bur sey kaybeder miyim 1.sinifim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SterlingCooper

Sizce ilk haftayi kacirsam cok bur sey kaybeder miyim 1.sinifim

Hiçbir şey kaybetmezsin rahat ol.

• Haritacılardan giden var mı bu hafta üniye ders felan işleniyor mu? :D
  • Kimlik kartını nerden alabilirim ve kimlik kartını, akıllı karta dönüştürebiliyormuşuz galiba nasıl yapabilirim ? Bir bilen yardım ederse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavitekzen41

Kimlik kartını nerden alabilirim ve kimlik kartını, akıllı karta dönüştürebiliyormuşuz galiba nasıl yapabilirim ? Bir bilen yardım ederse çok sevinirim.

Bize kayıtta vermişlerdi.Yemekhanenin oradaki makinelerden kimlik kartı ile banka kartını eşliyorsun oluyor.
  • Ben e-devletten kayıt yaptırdım da o yüzden soruyorum.Yarın ilk defa gidicem okula bir sıkıntı çıkar mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavitekzen41

Kimlik kartını nerden alabilirim ve kimlik kartını, akıllı karta dönüştürebiliyormuşuz galiba nasıl yapabilirim ? Bir bilen yardım ederse çok sevinirim.

Öğrenci işlerinde her bölümün özel bir kısmı var. Oradan alabilirsin kartını.

• Kou

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Myki -- 27 Eylül 2016; 17:06:40 >
  • Kişiler arası etkili iletişim dersini nereden alıyoruz bilen var mı acaba?

• Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Forum Sitesi Açıldı ;

http://kocaeliuni.com
  • Arkadaslar acil bi durum var ben 3. Yarı yılı okuyorum ancak yanlışlıkla 4. Yarı yıldan bir e ders aldım ancak simdi ben bunun sınavlarını bu donemdemi olacağı yoksa onumuzdeki donemde mi?

Yardım edenden Allah razı olsun şuan çalısıyorum okula daha gidemedim onun icin ekle cikar haftasindan da duzeltemedim.

• Oryantasyona katılım zorunlu falan denmiş.Gitmeyince bir sıkıntı olur mu ?
  • Gençler merhaba izmit merkezde evime ikinci arıyorum ev çarşının içerisinde. Eve çıkmak isteyen varsa özelden bana ulaşırsa çok iyi olur acil arıyorum çünkü.

• Bir şey soracağım pm atabilir mi biri.
  • arkadaşlar üniversiteye yeni başladım. öğrenci şifresini nerden alabilirim? gmail'e mesaj gelmedi. öğrenci işlerine mi gitmeliyim? teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkls

arkadaşlar üniversiteye yeni başladım. öğrenci şifresini nerden alabilirim? gmail'e mesaj gelmedi. öğrenci işlerine mi gitmeliyim? teşekkürler şimdiden

Numaranla aynı oluyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkls

arkadaşlar üniversiteye yeni başladım. öğrenci şifresini nerden alabilirim? gmail'e mesaj gelmedi. öğrenci işlerine mi gitmeliyim? teşekkürler şimdiden

Mail'ine gelmesi lazım.

• Cool Storm kullanıcısına yanıt
    baktım ama bulamadım, başka nerden öğrenebilirim?
  • Selam beyler bayanlar. Benim bir sorum var Bahçeşehir Ünisinde Enerji Sistemleri okuyorum, burdan Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar mühendisliğine ortalamayla yatay geçiş gibi bişey düşünüyorum böyle bişey mümkünmü sizce ? (Roketle geçicem)

Birde oranın PC müh hakkında bilgi almak istiyorum varsa aranızda ilgili olan şu zift suratlı karides kafalı kardeşinizi bi aydınlatsın şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackless -- 9 Ekim 2016; 2:11:33 >
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.