Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
5
Favori
132.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suan cepden g?r?orm tel markas? k790i Turkce karakter sorunu var nasl duzelte b?l?rm?
  • Çok güzel olmus bende suan Philips X800‘den yazıyorum :)
  • Güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Buna neden ihtiyaç duyuldu acaba sorabilir miyim? Tamam mobil sürüm yapıldı iyi güzel oldu da. Mesajın nereden atıldığı neden vurgulansın ki? Neden görmek isteyelim daha doğrusu.
    Eğer teknik bir istatistik vs. için gerekli ise sadece yönetimdekilerin görebileceği bir şey haline getirilmesi, üyelerin görmemesi gerektiği kanaatindeyim.
    Üstteki üyeler listesinde mobil giriş yapanların yanında cep telefonu simgesi çıkıyor zaten. Ayrıca mesajlarda belirtmeye gerek yok gibi sanki?

bence bunun nedeni reklam. çünkü forumun mobil sürümünün olduğunu yayınından yaklaşık 1 ay sonra bu ibareden fark ettim. belki biraz zaman geçince kaldırılacaktır.

• Dh cepte seklinde yonetimden izin gelirse reklam filmi cevirebilirim.
  • Neden bu başlık "Tüm forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone >> Diğer" forumu içinde?
    Mantıklı açıklamayı ciddi anlamda merak ediyorum...
  • guzel olmus dun telefonla gırdım hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceBekcisi

Neden bu başlık "Tüm forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone >> Diğer" forumu içinde?

reklam olabilir ki bence de ; reklam...

not: telefondan şu anda giremiyorum bilginize ...
    smartpone windows mobile 6 ... uc web tarayıcı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRaMbLeN -- 4 Eylül 2009; 17:27:57 >
  • quote:

Neden bu başlık "Tüm forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone >> Diğer" forumu içinde?

Bilmem, taşınmasını istediğiniz bölüm varsa şikayet edin taşınır :P
  • Cepden girince Türkçe karakter sorunu ile karşı karşıya kalıyorum nasıl düzeltebilirim?
  • 4. sayfanın son mesajında belirttiğim sorunum hala devam etmekte..
  • Alıntılar mı görünmüyor yoksa alıntı tuşunu mu göremiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N!ghTM@sTeR

Cepden girince Türkçe karakter sorunu ile karşı karşıya kalıyorum nasıl düzeltebilirim?

Türkçe karakter sorununu düşünüp cevap vereceğiz geribildiriminiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRaMbLeN

quote:

reklam olabilir ki bence de ; reklam...

not: telefondan şu anda giremiyorum bilginize ...
    smartpone windows mobile 6 ... uc web tarayıcı...

Mobili geçici olarak kapatmıştık şimdi tekrar açıldı.
  • Telefondan tam sürümden alıntıya basınca mobil anasayfaya gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Buna neden ihtiyaç duyuldu acaba sorabilir miyim? Tamam mobil sürüm yapıldı iyi güzel oldu da. Mesajın nereden atıldığı neden vurgulansın ki? Neden görmek isteyelim daha doğrusu.
    Eğer teknik bir istatistik vs. için gerekli ise sadece yönetimdekilerin görebileceği bir şey haline getirilmesi, üyelerin görmemesi gerektiği kanaatindeyim.
    Üstteki üyeler listesinde mobil giriş yapanların yanında cep telefonu simgesi çıkıyor zaten. Ayrıca mesajlarda belirtmeye gerek yok gibi sanki?

bence bunun nedeni reklam. çünkü forumun mobil sürümünün olduğunu yayınından yaklaşık 1 ay sonra bu ibareden fark ettim. belki biraz zaman geçince kaldırılacaktır.

Teşekkürler aynı nedenden dolayı bu yazı ekleniyor. Kullanıcılarımızın hem mobil versiyondan haberdar olmaları, hatırlatılması ve teşviki nedeniyle bu eklenti konuldu.

• Mobil Surum Super Genelde Mobili Kullanir Oldum. Sade Ve Hizli Elinize Saglik. Bikac Onerim Olucak;

1. 150-200 Sayfalik Konularda Iphonedan Girince Son Sayfaya Gitmek Cok Eziyetli Oluyor. Direk Konunun Son Sayfasina Giden Bi Buton Konulabilir Mi???

2. Konuya Son Mesaj Atandan Ziyade Konuyu Acan Kisininde Nicki Konulabilir Mi?

3. Simdu Biz Arayip Tarayip Bir Konu Buluyoruz. O Konuya Resim Vs Eklemek Yada Renkli Buyuk Kodlu Bisey Yamamiz Gerekiyor. O Zaman Tam Surume Gecmek Gerekiyor. Tam Surume Gecincede Direk Ana Sayfa Aciliyor. Direk Hangi Konuda Tam Surume Gectiysek Karsimiza O Sayfanin Tam Surumu Gelebilir Mi???

Tesekkur Ederim...
  • Ek Olarak Suan Ohtiyac Duydugum :) Mesaj Degistirme Ozelligi eklenebilir mi?? Ve Kisinin Attigi Msjda Mesaj Saysi Ve Rutbeside Gozukebilir Mi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Alıntılar mı görünmüyor yoksa alıntı tuşunu mu göremiyorsunuz?

Alıntı tuşu gözükmüyor.. Ve de yanında 2 tuş daha var sanırım.. Onlarda gözükmüyor bende..

Diğer mesajlarda da konunun son mesajına gitme diye bir konu geçiyordu.. Yapılanları anlattığınız mesajların birinde.. Bende öyle bir olay da yok
  • site geçici olarak kullanılamıyor yada çok yoğpun uyarısı alıyorum mobile için

sp wm6

ek olarak bir gözüme çarpan birşey : mobile olarak girdiğimizde alıntı yapılmış mesajlardaki alıntı ve mesajın fonundaki renk tonları çok yakın . ben nrde alıntı bitip diğer mesa başlıyor anlayamyorum ...
    bu algı sorunu birtek bende mi var ?
    normal mesajın arka fonu biraz daha koyulaşabilir gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRaMbLeN -- 4 Eylül 2009; 23:59:20 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.