Şimdi Ara

DC Universe Online (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
10
Favori
168.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slifer3312

Merhaba Arkadaşlar oyunda 30 levelim. İsmim Muamma . Çift tabanca ve naturelim çokta iyi kullanıyorum fakat anlayamadığım birşey var.Bende 2 set full Watctowerde Danna troy isimli kadından Hawkman seti almak istiyorum fakat Alıyımmı almıyımmı diye kararsızım . Çünkü Tougness yerine defans veriyor benim bildiğim kadarıyla defens moblar içindi sizce ne yapmalıyım ?

aynen defans pvp de bir isine yaramaz ancak o setleri feat ve style icin alacaksın zaten

quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

BU oyundan zevk almak için demek illaa legend üyelik alcaz... Bi zamanlar oynamıştım tekrar başlayım dedim ama durumlar kesat...

aynen öyle

quote:

Arkadaşlar Eu serverle us server arasında ne fark war ? bide eu server paralımı ?

hayır 2 side ücretsiz ikisinin arasndaki tek fark oyuncularının farklı olması

• İteme soket basmak icin aylik ucret mi odemek gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein'ın Dili

İteme soket basmak icin aylik ucret mi odemek gerekiyor?

eskiden gerekmiyordu suan bilmiyorum free oynamadıgım icin
  • Ben us serverindeyim naturelim dual pistol beni clana alan varmı oyunda aşırı sıkılıyorum takılırız ?
  • quote:

Ben us serverindeyim naturelim dual pistol beni clana alan varmı oyunda aşırı sıkılıyorum takılırız ?

ben de ligsiz kaldım 2 gün girmedik ligler birleşmiş +70 cr yapmışlar :@
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Ben us serverindeyim naturelim dual pistol beni clana alan varmı oyunda aşırı sıkılıyorum takılırız ?

Hangi ligler birleşti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marwo

quote:

quote:

Hangi ligler birleşti?

crazy tuks diye bi ligdeyim küçük yeni oyuncuların soruları falan cevaplanıyodu barona gitmiş iyiler
  • Yardımcı olabilcek biri eklerse bir şeyler sormam gerek ^^ t.comella@hotmail.com.tr
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi ligler birleşti?

crazy tuks diye bi ligdeyim küçük yeni oyuncuların soruları falan cevaplanıyodu barona gitmiş iyiler

biz cevaplarız :(

• quote:

Orijinalden alıntı: RexaX ß

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi ligler birleşti?

biz cevaplarız :(

aga ben sana pm atmıştım soketlerle ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: ßrokenPieces

Yardımcı olabilcek biri eklerse bir şeyler sormam gerek ^^ t.comella@hotmail.com.tr

e sor burdan
  • 1-) güzel build tavsiyeleri yazar mısınız ? hem pvp hem pve de dps olacak
    2-)villianlarda türk clanı var mı ?
  • Benimde 1- kaç sorum olcak
    1-Naturel-Dual pistol kullanıyorum sizce doğru seçimmi
    2-Doğru seçim değilse bana ne önerirsiniz
    3-Raxax Ben us de hero clanı arıyorum beni clanın varsa alırmısın yada alırmısınız arkadaşlar bu kadar . Ayrdıca pc oynuyorum.
    4-Bu oyunda Nasıl fotoraf çekip çektiğim fotoramı nerden bulcam . Teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slifer3312 -- 22 Haziran 2012; 13:27:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßrokenPieces

1-) güzel build tavsiyeleri yazar mısınız ? hem pvp hem pve de dps olacak
    2-)villianlarda türk clanı var mı ?

birkaç sayfa öncesini okursan birşeyler kaparsın
    villian hangi villan us mu eu mu ? eu da yok diye biliyorum
  • Rexax benim sorumada cevap verirmisin kardeş
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN BEN ÇOK İYİ DAMAGE VE HIZLI ATAK İSTİYORUM NE SEÇMEMİ ÖNERİRSİNİZ
  • Arkadaşlar dps flight bir karakter yapıyorum.Brawling ve Hand blaster hangisi daha uygundur? (Dual wield,martial arts gibi şeyler kullanmayacağım sadece bu ikisinden biri)

Bir de skill sıfırlama gibi bir olay varmış mesela bow dan brawlinge geçmek gibi,nasıl bir olay bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chosen61

Arkadaşlar dps flight bir karakter yapıyorum.Brawling ve Hand blaster hangisi daha uygundur? (Dual wield,martial arts gibi şeyler kullanmayacağım sadece bu ikisinden biri)

Bir de skill sıfırlama gibi bir olay varmış mesela bow dan brawlinge geçmek gibi,nasıl bir olay bu?

skill sıfırlamayı googledan videosu bile var saygılar
  • Bir başka sorum hero villian meselesi:
    1.Hero ile villian aynı haritalarda mı oynuyor?
    2.Bir hero bir villiana (veya tam tersi) istediği yerde istediği zaman dalıyor mu?
    3.Bu gruplaşma nerede fayda sağlıyor? (Şu haritalarda,şu bölümlerde,şu dungeonlar da gibi)
    4.Hero ile villianı gördüğümüzde anlayabilir miyiz? (Adı farklı renkte veya adının bir taraflarında sembol felan mı var?)
    5.Karaktere göre ayrıcalık sağlıyor mu? (Silah villianlarda da iyi yumruk herolarda gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chosen61

Bir başka sorum hero villian meselesi:
    1.Hero ile villian aynı haritalarda mı oynuyor?
    2.Bir hero bir villiana (veya tam tersi) istediği yerde istediği zaman dalıyor mu?
    3.Bu gruplaşma nerede fayda sağlıyor? (Şu haritalarda,şu bölümlerde,şu dungeonlar da gibi)
    4.Hero ile villianı gördüğümüzde anlayabilir miyiz? (Adı farklı renkte veya adının bir taraflarında sembol felan mı var?)
    5.Karaktere göre ayrıcalık sağlıyor mu? (Silah villianlarda da iyi yumruk herolarda gibi)

1) Evet PVE ve PVP'de aynı haritalarda oynanıyor bazı görev yerlerinde çakışılıyor.(Mesela Gotham Lighthouse önünde ki bölüm,Gotham Limanda ki bölümde benzer görevler var ve herolarla villianlar aynı yerde bulunuyor)
    2)Sadece PVP serverında ya da duel yaparak birbirlerine atak yapabilirler onun dışında atak yapamazlar
    3)Gruplaşma haritaya göre değil grubun kendisine göre fayda sağlar.Hangi tarafta kafa dengin iyi anlaştığın grup varsa o sana en iyi faydayı sağlar.Tek fark senaryo.
    4)Evet hero isen villianların isimleri mor renkli aynı şey tam tersi için geçerli
    5)Hiç bi ayrıcılık yok sadece playerın oynamasına dayalı bi sistem bu oyun.O yüzden 15 level bi adam 30 level adamı kesebiliyor.Silahlarda öyle bi olay yok herkes eşit sadece statlarına göre üstün gelebiliyosan geliyosun.Öyle heroların yumrukları villianların silahları filan iyi değil yani

Flight ve Dps karakteri için silah tavsiyesi istemişsin bende aynı karakterim ve martial arts kullanıyorum gayette memnunum ama sen iki seçenek istemişsin şöyle söylim sana o ikisinide denedim.Brawling çok güzel dmg veriyor ama bana göre çok yavaş ben kullanamıyorum mesela,hand blasterda range ağırlıklı bi silah ve brawling ile aralarında gözle görülür bi fark var.Dediğim gibi ikisinide deneyip sen karar ver.Watchtower'da R&D Stationlar var ordan skill sıfırlayabilirsin mape bakarak nerde olduğunu görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneWolf1453 -- 23 Haziran 2012; 1:50:44 >

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.