Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atoskop

Bir tane film vardı. Assya filmiydi, liseliler vardı, bunları yarışmaya sokuyorlardı, birbirlerini öldürüyorlardı. Açlık Oyunları tarzı bir şey.

Batoru rowaiaru olabilir
    http://www.imdb.com/title/tt0266308/
  • quote:

Orijinalden alıntı: adu1

Merhabalar.Size 2 tane film sormak istiyorum
    1.si:Bundan yaklasık 10 sene önce BRT'de izlemiştim ama yarım kalmıştı.Filmin konusu şöyleydi:Yanlıs hatırlamıyorsam yeni evli çift trafik kazasında ölüyordu,fakat ruhları taşınacakları eve gidiyordu.Bir tane küçük kız vardı.Taşınacakları evde kalanların kızı mıydı hatırlamıyorum,evde kalanları evden çıkarmak istiyorlardı.Biraz araştırdım Beetlejuice olabilir ama tam hatırlayamadıgım için bir şey diyemeyeceğim.Konusu bu sekılde olan baska bir film var mı?
    2.si:Yaklasık 8-9 sene önce Digiturk Hallmark'da izledim.Küçük bir çocugun kucuk bir kaplumbağımsı bir heykeli vardı.Heykel canlanıyordu.Savaş falan olmustu.Cocugun bulundugu yerde baya yangın falan oldu.Sanırım o kaplumbaga da savasmıstı.(Emin değilim burdan)Filmin sonunda cocuk deniz kenarına geliyor,elindeki heykelle konusuyordu sanki.
    Umarım anlatabilmişimdir.

1.Beetle Juice olması lazım
    2.Galgameth (1996) geldi aklıma araştır istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: peders

Öncelikle Selamlar Benim Sormak İstediğim Film Biraz Fantastik
    bitane cocuk var herkesten dayak yiyor filan ezik güçsüz birgün ormanda bir ağacın dibinde bir mağaradamı nerdeydi excalibur kılıcını buluyor sonra kılıcın gübü buna geçiyor bunu ezenleri filan dövüyor ama kılıc buna kötülük ve kibir veriyor tarzında denşik bir cocuk filmiydi starda yada kanald de izlemiştim bu kadar bilgiyle birşeyler bulunabilirmi bilmiyorum
    Bir tane daha var :)
    Göçmen olarak geliyor bir cocuk kasabaya futbol takımına giriyor takım o gelince süper oynuyor filan sonra annesiyle başka bir yere göç etmek zorunda kalıyolar cocuk tam final maçı öncesi gelemiyo sonra maça yetişiyo filan şeklinde yaşım 23 :) cocukluğumda izlediğim filmler bunlar Erdem Savaşçılarıyla aynı kuşakta cumartesi günü izlemiştim hafta sonları bu filmler veriliyordu teşekkürler :)

ikinci film;

http://www.imdb.com/title/tt0112499/
  • bi film vardı: gençler bir bilgisayar oyunu oyuyorlar eğer oyunda ölürlerse, oyunun içindeki karakter dışarı çıkıp onları oyundaki öldükleri şekilde gerçekten öldürüyordu. adı: game miydi neydi bulamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

bi film vardı: gençler bir bilgisayar oyunu oyuyorlar eğer oyunda ölürlerse, oyunun içindeki karakter dışarı çıkıp onları oyundaki öldükleri şekilde gerçekten öldürüyordu. adı: game miydi neydi bulamadım bir türlü

Bilgisayar değil de tabla oyunu olarak var? Jumanji? Yanlış hatırlıyor olabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben filmden çok oyuncu arıyorum..sonuç olarakta bu oyuncunun filmleri ..
    Oyuncu açıkcası benim için yabancı bir Kemal sunal diye bilirim Tip oalrak Mr.bean a benziyordu biraz saf bişiy açıkcası rolleri.. Yardımcı olabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

bi film vardı: gençler bir bilgisayar oyunu oyuyorlar eğer oyunda ölürlerse, oyunun içindeki karakter dışarı çıkıp onları oyundaki öldükleri şekilde gerçekten öldürüyordu. adı: game miydi neydi bulamadım bir türlü

Bilgisayar değil de tabla oyunu olarak var? Jumanji? Yanlış hatırlıyor olabilir misin?

yok hocam onu biliyorum bu bahsettiğimde ona benzer bir filmdi.
  • quote:

Stay Alive olabilir
    http://www.sinemalar.com/film/1647/olum-oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Stay Alive olabilir
    http://www.sinemalar.com/film/1647/olum-oyunu

tamam buydu hocam teşekkür ederim.
  • Depremi anlatan bir filmdi insanlar evin içinde mahsur kalıyordu ama filmin sonuna doğru kurtuluyorlardı Daha fazla hatırlayamıyorum bilen var mı ?
  • benim izlemeyi çok arzu ettiğim bir flim var ama adını hatırlıyamıyorum filmin konusu şöle idi.YAŞLI BİR ADAM GENÇ BİR ADAM ARASINDA BİRBİRLERİNİ KORKUTUP FOTBOL MAÇI GİBİ GOL ATIILARINI SANMALARINDAN İBARETTİ BİRİ ÖTEKİNİ KORKUTUNCA SIRA ÖTEKİNE GEÇİYODU.BİRAZDA FLİMDEN ANLATIYIM YAŞLI ADAM GENÇ DELİKANLIYI KANDIRIP EVDE BENİM YAPAMAIYACAĞIM KADAR ZOR BİR İŞ VAR DİYORDU ARDINDAN DELİKANLIYI EVE GÖTÜRÜP BAYILTIP SANDALYEYE BAĞLI BİR ŞEKİLDE UYANDIRIYORDU VE ÇEKMECEDEN VEYA KASADAN GERDANLIK ÇIKARIP SEN BUNU ÇALMAYA KARIMIN PEŞİNDEN GELDİN KARIM KARŞI ÇIKINCA MUTFAKTAN BIÇAK LAIP ONU BIÇAKLADIM BENDE TAM BU SAATLERDE (SANIRIM GOLF KLÜBÜ DİYODU)BÜNDEN DÖNDÜM ELİNDE BIÇAKLA KARIMIN BAŞISNDA DİKİLİRKEN SENİ GÖRDÜM VE TEK ATIŞTA ÖLDÜRDÜM HEM AKRIMDAN KURTULDUM HEMDE SENDEN NE DERSİN ÇOCUK YALVARMAYA BAŞLIYO YAPMA ETME POLİS ANLAR AMA ADAM HERŞEYİ AYARLAMIŞ DÜŞÜNMÜŞ S,LAHI ÇEKİYO TETİĞE BASIYO SİLAH BOŞ GENÇ ADAM SANDALYEDEN GÖZLERİNİ AÇIYO YAŞLI ADAM TEKRAR AÇIKLAMAYA BAŞLIYO SADECE HAYATIMA BİRAZ DAHA HEYACAN İSTEDİM SENDE BUNU BANA SAĞLADIN DEYİP ADAMI SALIYO.ÖBÜR GÜN KAPIYA BİR POLİS DAYANIYOR DİYORKİ DÜN BU EVE GENÇ BİR ÇOCUKLA MI GİRDİNİZ DİYOR İHTİYAR İLK ÖNCE REDDEDİYOR YOK ÖLE BİR ŞEY DİYOR AMA POLİS ONU İKNA EDİYOR GÖRGÜ TANIĞI VE KAMERA KAYDI VAR DİYOR POLİS İÇERİ GÖZ ATABİLİRMİYİM DİYOR YAŞLI ADAM TABİ SAKINCASI YOK DİYOR VE DÜNDEN BERİ ÇOCUK KAYIP DİYOR EN ÜST KATA ÇIKYOR AÇIK BİR GARDOLAPTA KANLI PANTALON BULYOR DİYORKİ ÇOCUĞU SİZİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜZE VE YOK ETTİĞİNİZE DAİR BİR KANIT DAHA EN SON ÇOCUK SİZİN EVİNİZE GİRERKEN GÖRÜLMÜŞ VE BAN ÇOCUK ORTALIKTA YOK VE KANLI BİR PANTALON VAR YAŞLI ADMAIN KALBİ SIKIŞIYOR BEN YAPMADIM SADECE BİRAZ KONUŞTUK ARDINDAN EVİMDEN AYRILDI DİYOR.sonra polis bunu iyice korkutuyor kasten adma öldürmek 20 yılla muhebbet hapis arsında değişir ve inanın sizin gibi ihtiyar birine hapis hiç uygun değil diye ekliyor ve admın iyice korktuğunu anlayınca gülmeye başlayıp takma bıyını, gözlünü, göbeğini,lenslerini çıkarıp (meğersem bizim genç çocuuk intikam almış) bizim ihtiyara 1-1 odl usıra sende deyip ewvden çıkıp giecekken adam soruyor peki pantolonu nası dolaba koydun diye ado meslek sırrı deyip çıkıyor.bu filmi bilen varsa bana sölerse çok büyük sevaba girer şimdiden teşekkürler.
  • Eeem şey hani 3-4 tane insan denizin ortasında kalıyordu kurtulmaya çalışıyorlardı felan 2.filmindede gemiden aşşağı atlıyorlar ve birdaha çıkamıyorlardı gemiye neydi ismi yahu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhantiryaki1

Eeem şey hani 3-4 tane insan denizin ortasında kalıyordu kurtulmaya çalışıyorlardı felan 2.filmindede gemiden aşşağı atlıyorlar ve birdaha çıkamıyorlardı gemiye neydi ismi yahu ?

Open Water 1-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhantiryaki1

Eeem şey hani 3-4 tane insan denizin ortasında kalıyordu kurtulmaya çalışıyorlardı felan 2.filmindede gemiden aşşağı atlıyorlar ve birdaha çıkamıyorlardı gemiye neydi ismi yahu ?

Open Water 1-2

Eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhumusar

benim izlemeyi çok arzu ettiğim bir flim var ama adını hatırlıyamıyorum filmin konusu şöle idi.YAŞLI BİR ADAM GENÇ BİR ADAM ARASINDA BİRBİRLERİNİ KORKUTUP FOTBOL MAÇI GİBİ GOL ATIILARINI SANMALARINDAN İBARETTİ BİRİ ÖTEKİNİ KORKUTUNCA SIRA ÖTEKİNE GEÇİYODU.BİRAZDA FLİMDEN ANLATIYIM YAŞLI ADAM GENÇ DELİKANLIYI KANDIRIP EVDE BENİM YAPAMAIYACAĞIM KADAR ZOR BİR İŞ VAR DİYORDU ARDINDAN DELİKANLIYI EVE GÖTÜRÜP BAYILTIP SANDALYEYE BAĞLI BİR ŞEKİLDE UYANDIRIYORDU VE ÇEKMECEDEN VEYA KASADAN GERDANLIK ÇIKARIP SEN BUNU ÇALMAYA KARIMIN PEŞİNDEN GELDİN KARIM KARŞI ÇIKINCA MUTFAKTAN BIÇAK LAIP ONU BIÇAKLADIM BENDE TAM BU SAATLERDE (SANIRIM GOLF KLÜBÜ DİYODU)BÜNDEN DÖNDÜM ELİNDE BIÇAKLA KARIMIN BAŞISNDA DİKİLİRKEN SENİ GÖRDÜM VE TEK ATIŞTA ÖLDÜRDÜM HEM AKRIMDAN KURTULDUM HEMDE SENDEN NE DERSİN ÇOCUK YALVARMAYA BAŞLIYO YAPMA ETME POLİS ANLAR AMA ADAM HERŞEYİ AYARLAMIŞ DÜŞÜNMÜŞ S,LAHI ÇEKİYO TETİĞE BASIYO SİLAH BOŞ GENÇ ADAM SANDALYEDEN GÖZLERİNİ AÇIYO YAŞLI ADAM TEKRAR AÇIKLAMAYA BAŞLIYO SADECE HAYATIMA BİRAZ DAHA HEYACAN İSTEDİM SENDE BUNU BANA SAĞLADIN DEYİP ADAMI SALIYO.ÖBÜR GÜN KAPIYA BİR POLİS DAYANIYOR DİYORKİ DÜN BU EVE GENÇ BİR ÇOCUKLA MI GİRDİNİZ DİYOR İHTİYAR İLK ÖNCE REDDEDİYOR YOK ÖLE BİR ŞEY DİYOR AMA POLİS ONU İKNA EDİYOR GÖRGÜ TANIĞI VE KAMERA KAYDI VAR DİYOR POLİS İÇERİ GÖZ ATABİLİRMİYİM DİYOR YAŞLI ADAM TABİ SAKINCASI YOK DİYOR VE DÜNDEN BERİ ÇOCUK KAYIP DİYOR EN ÜST KATA ÇIKYOR AÇIK BİR GARDOLAPTA KANLI PANTALON BULYOR DİYORKİ ÇOCUĞU SİZİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜZE VE YOK ETTİĞİNİZE DAİR BİR KANIT DAHA EN SON ÇOCUK SİZİN EVİNİZE GİRERKEN GÖRÜLMÜŞ VE BAN ÇOCUK ORTALIKTA YOK VE KANLI BİR PANTALON VAR YAŞLI ADMAIN KALBİ SIKIŞIYOR BEN YAPMADIM SADECE BİRAZ KONUŞTUK ARDINDAN EVİMDEN AYRILDI DİYOR.sonra polis bunu iyice korkutuyor kasten adma öldürmek 20 yılla muhebbet hapis arsında değişir ve inanın sizin gibi ihtiyar birine hapis hiç uygun değil diye ekliyor ve admın iyice korktuğunu anlayınca gülmeye başlayıp takma bıyını, gözlünü, göbeğini,lenslerini çıkarıp (meğersem bizim genç çocuuk intikam almış) bizim ihtiyara 1-1 odl usıra sende deyip ewvden çıkıp giecekken adam soruyor peki pantolonu nası dolaba koydun diye ado meslek sırrı deyip çıkıyor.bu filmi bilen varsa bana sölerse çok büyük sevaba girer şimdiden teşekkürler.

Sleuth (2007)
    http://www.imdb.com/title/tt0857265/
  • arkadaslar size cok eskiden tv de gormus oldugum bir filmi soracagim tek bir detay hatirliyorum bu aksiyon-gerilm tarzi bir sey olabilir. soyle adamin biri boyle beyaz yuzlu gunes gozluklu siyah takim elbiseli bazi adamlardan kaciyor. (sanki uzayli gibiydi bu adamlar yanilmiyorsam degisik ozellikleri vardi mafya degildi sanki yanlis hatirlamiyorsam) neyse adam karisiyla oglunu alip motel gibi bir yere gidiyordu cocuk herhalde bir cesit rahatsizlik geciriyordu orada. adamlar oradada buluyordu onlari ondan sonrasini hatirlamiyorum zaten. siz biliyorsaniz bu tarz bir film yardimci olursaniz cok mutesekkir olurum size. belki iyi bir film bile degildi hic bilemiyorum ama nedense cocuklugumda gormus oldugum icin cok mu etkilendim ne bugun biri birden hatirladim o ani. merakimi gidermem lazim. yardiminiz en cok psikolojikmen memnun edecektir beni. bilgilerinize... selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urvil

iyi akşamlar arkadaşlar benimde kafama takılan bir filim var iki gündür arıyorum bide size sorayım hatırlayan çıkar belki.

doğru hatırlıyorsam komşu olan iki çocuğun arkadaşlığını anlatan bir filim di. çocuklardan birisi iri güçlü ama biraz zihnen sorunluydu, diğeri ondan küçük ve koltuk değnekliydi birbirleriyle tanışıp hayatlarındaki eksikleri tamamlıyorlardı. hatta bir sahne hatırlıyorum iri olan sokakta birşeyi hareket ettirmeye yada mazgal kapağını açmaya çalışıp yapamıyordu zeki olansa bir ip bağlayıp o ipi amerikan tipi binalardaki Z şeklinde dışta olan yangın merdivenine bağlatıyordu merdiveni aşşağıya doğru kaydırıyordu bu şekilde zeki olan yardım ediyordu öbürüne başkada birşeyini hatırlayamıyorum ama çok etkilemişti beni eski bir filim umarım hatırlayanınız vardır birden aklıma geldi ve taktım bulamıyorum hatırlayamıyorum..

arkadaşlar yokmu bu filimi cıkaran hatırlayan bilen çıkmalı kafayı yicem ya
  • teşekkürler dıoğru film :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok now

Arkadaşlar ben filmden çok oyuncu arıyorum..sonuç olarakta bu oyuncunun filmleri ..
    Oyuncu açıkcası benim için yabancı bir Kemal sunal diye bilirim Tip oalrak Mr.bean a benziyordu biraz saf bişiy açıkcası rolleri.. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Ernest olabilir mi?http://www.imdb.com/title/tt0129908/
  • quote:

quote:

iyi akşamlar arkadaşlar benimde kafama takılan bir filim var iki gündür arıyorum bide size sorayım hatırlayan çıkar belki.

doğru hatırlıyorsam komşu olan iki çocuğun arkadaşlığını anlatan bir filim di. çocuklardan birisi iri güçlü ama biraz zihnen sorunluydu, diğeri ondan küçük ve koltuk değnekliydi birbirleriyle tanışıp hayatlarındaki eksikleri tamamlıyorlardı. hatta bir sahne hatırlıyorum iri olan sokakta birşeyi hareket ettirmeye yada mazgal kapağını açmaya çalışıp yapamıyordu zeki olansa bir ip bağlayıp o ipi amerikan tipi binalardaki Z şeklinde dışta olan yangın merdivenine bağlatıyordu merdiveni aşşağıya doğru kaydırıyordu bu şekilde zeki olan yardım ediyordu öbürüne başkada birşeyini hatırlayamıyorum ama çok etkilemişti beni eski bir filim umarım hatırlayanınız vardır birden aklıma geldi ve taktım bulamıyorum hatırlayamıyorum..

arkadaşlar yokmu bu filimi cıkaran hatırlayan bilen çıkmalı kafayı yicem ya

budur, küçükken çok etkilemişti izlediğimdehttp://www.imdb.com/title/tt0119670/
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.