Şimdi Ara

idm video indirme sorunu!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
5
Favori
449.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inceex

bendeki idm indirme hatası FİREWALL ayarlarından kaynaklanıyordu sorunu çözdüm. virüs programından ayarları değiştirmelisiniz.
    AVG için firewall ayarlarından idm.exe bulup ona izin veriyorsunuz sorun çözülüyor.

Kesinlikle doğru söylemişsin.

bazı böyle çok işe yarar programlarda p2p tarzı olanlarda böylesi sorunlar olabiliyordu idm'de de aynı şey oabilir.denetim masası güvenlik ayarlarından izin verilen verilmeyen programları bir kontrol etmende fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siriusien

Bunun tek çöüzümü illegal olanı,bir patch var,istediğin kadar güncelleme yap yine de lisans vs istemiyor.
    Sorunun kullandığın tarayıcı idm kurulurken ayarlarını soruyor sana hangi tarayıcılarla etkin olarak kullanmak istediğini,burada seçmediğin bir tarayıcıda açmasını bekliyorsan,açılmaması çok normal.bunun dışında diğer arkadaşların da belirttiği gibi,eklentiler kısmından,ayarlardan bir şekilde buna izin verilip verilmediğine bakman lazım.g-chrome'u kur,bunda ben uzun süredir kullanıyordum.
    bende de yeni hata vermeye başladı idm,video indirirken falan sunucu indirmeyi reddetti gibi hata veriyor,sanırım patch'in geçerliliği ortadan kalktı ya da başka bir şey.
    neyse şu an için söyleyeceklerim bunlar var.

Alıntıları Göster
    Sorunsuz çalıştırmak için ne yapılması gerektiğini buldum.Sorunu olan arkadaşlar bana pm atsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezgin_06

EVET ARKADASLAR SİMDİ SİZLERE CHROME için Nasıl Kullanıldıgını Söyleyecegim Bende bu Sorunla Epey ugrasdım Windows7 de Sorun yaratıyor iExplorer Özellikle Evet Simdi Sizlere Chrome Anlatacagım Hem Hızlı Hemde Basit Bir Tarayıcıdır Evethttps://chrome.google.com/webstore/detail/lfjamigppmepikjlacjdpgjaiojdjhoj Enterlıyayım Eklentiyi Kur diyelim Yukardan İnternet Download Manager Secelim Ve Save diyelim Evet Simdi Kullanıma Hazır Mozilla iicnde Eklentiler Mevcut iExplorer İçinde Hepinize Kolay Gelsin

Alıntıları Göster
    TEŞEKKÜRLER..

• Kendi default ayarlarında da dediği gibi indireceğin videonun üzerine alt+sol klik yapınca indirme simgesi çıkıyor.

Not: Birkaç kere tıklaman gerekebilir.
  • Kesin ÇÖZÜM idm sil yeniden Mozilla sürümü ne olursa olsun. Kesin ÇÖZÜM
  • quote:

Bunun tek çöüzümü illegal olanı,bir patch var,istediğin kadar güncelleme yap yine de lisans vs istemiyor.
    Sorunun kullandığın tarayıcı idm kurulurken ayarlarını soruyor sana hangi tarayıcılarla etkin olarak kullanmak istediğini,burada seçmediğin bir tarayıcıda açmasını bekliyorsan,açılmaması çok normal.bunun dışında diğer arkadaşların da belirttiği gibi,eklentiler kısmından,ayarlardan bir şekilde buna izin verilip verilmediğine bakman lazım.g-chrome'u kur,bunda ben uzun süredir kullanıyordum.
    bende de yeni hata vermeye başladı idm,video indirirken falan sunucu indirmeyi reddetti gibi hata veriyor,sanırım patch'in geçerliliği ortadan kalktı ya da başka bir şey.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar aşağıdaki resimlerde de göreceğiniz gibi bazı videolarda idm'nin indirme butonu çıkıyor bazılarında çıkmıyor. bir koruma veya ayar problemi mi var acaba?

idm video indirme sorunu!!

win 7 64 bit, chrome ve idm 6.12 sürümünü kullanıyorum. lütfen yardımcı olun şu biçare kardeşinize...
     idm video indirme sorunu!! idm video indirme sorunu!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ygoksela

arkadaşlar aşağıdaki resimlerde de göreceğiniz gibi bazı videolarda idm'nin indirme butonu çıkıyor bazılarında çıkmıyor. bir koruma veya ayar problemi mi var acaba?

win 7 64 bit, chrome ve idm 6.12 sürümünü kullanıyorum. lütfen yardımcı olun şu biçare kardeşinize...
     idm video indirme sorunu!! idm video indirme sorunu!!

Alıntıları Göster
    yok mu yav bir babayiğit...

• quote:

Orijinalden alıntı: ygoksela

yok mu yav bir babayiğit...

Alıntıları Göster
    Win7 64 Bit kullanıyorum.IDM rahatlıkla kuruyorum ama you tube deki videoları Download Audio diye indiriyor.Lütfen yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin_06

EVET ARKADASLAR SİMDİ SİZLERE CHROME için Nasıl Kullanıldıgını Söyleyecegim Bende bu Sorunla Epey ugrasdım Windows7 de Sorun yaratıyor iExplorer Özellikle Evet Simdi Sizlere Chrome Anlatacagım Hem Hızlı Hemde Basit Bir Tarayıcıdır Evethttps://chrome.google.com/webstore/detail/lfjamigppmepikjlacjdpgjaiojdjhoj Enterlıyayım Eklentiyi Kur diyelim Yukardan İnternet Download Manager Secelim Ve Save diyelim Evet Simdi Kullanıma Hazır Mozilla iicnde Eklentiler Mevcut iExplorer İçinde Hepinize Kolay Gelsin

Konuyu hort edicem ama , KRALSIN

• quote:

Alıntıları Göster
    kardeşler benim idm her türlü şeyi indiriyo. eyvallah. ama bazı sayfalar var. uzantılarını htm alıyo hep. 3-4 tane sayılı sayfa ama nedenini çözemedim. burada yazılan herşeyi denedim sil yeniden yükle falan ama olmadı. o sitelerden indirirken neden hep htm alıyo uzantısını biriniz söyleyin valla

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar benim idm her şeyi indiriyo. her siteden her türlü video müzik dosya falan ama bağzı siteler var startv.com.tr mesela onlardaki videoları indirmiyo nedendir biliyo musunuz? uzantılarını hep htm olarak görüyo genel modda sayfa linkini indiriyo sadece. video olarak indirmiyo. böyle belli bazı sayfalar var 3-4 tane onlarda da aynı sorun nasıl çözerim bunu bilen var mı yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: oğzu

Arkadaşlar benim idm her şeyi indiriyo. her siteden her türlü video müzik dosya falan ama bağzı siteler var startv.com.tr mesela onlardaki videoları indirmiyo nedendir biliyo musunuz? uzantılarını hep htm olarak görüyo genel modda sayfa linkini indiriyo sadece. video olarak indirmiyo. böyle belli bazı sayfalar var 3-4 tane onlarda da aynı sorun nasıl çözerim bunu bilen var mı yardım lütfen

firefox, video download helper eklentisi belki işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

firefox, video download helper eklentisi belki işe yarar

Alıntıları Göster
    mozila kullanmıyorum yandex chrome var sadece yaa bu firefox download helper eklentisi onlar için yok mu acaba?

• quote:

mozila kullanmıyorum yandex chrome var sadece yaa bu firefox download helper eklentisi onlar için yok mu acaba?

vardır, arama çubuğuna video download yaz, çıkanları dene, eklentiler sayfasından bakabilirsin
  • quote:

quote:

vardır, arama çubuğuna video download yaz, çıkanları dene, eklentiler sayfasından bakabilirsin

Alıntıları Göster
    https://chrome.google.com/webstore/detail/downloaders/lfjamigppmepikjlacjdpgjaiojdjhoj/related yükledim ama hala olmuyo. idm yide seçtim. bi alternatif link varsa verirmisiniz yaa

• http://www.startv.com.tr/video-arsiv/atalay-demircinin-stand-up-gosterisi mesela bu. önden çıkan reklamı indiriyo ama bu kendi videoyu indirmiyo bi çözüm bulun yaa
  • quote:

http://www.startv.com.tr/video-arsiv/atalay-demircinin-stand-up-gosterisi mesela bu. önden çıkan reklamı indiriyo ama bu kendi videoyu indirmiyo bi çözüm bulun yaa
    gerekirse yeni bi konu açıcam cvp gelmezse.. ben bu işlerden çok anlamıyorum idm kurdum 1 2 ay deneme sürümlü olan. çok karışık mesela indirdim nereye indiriyo. ben klasör açıp orada depolamak istiyorum ama bulamıyorum. ayrıca kendi penceresinde indirilenler gözüküyo oradan tıklıyorum wind.media playerda açmıyo hangi player açar bunları?

bide bazılarında format falan var mp4 mp3 flv bunlar nedir? ilerde sorun olmaz dimi şimdiki video ilerde açılmaz falan.

bunları cevaplarsanız sevinirim ya da bi link yönlendirme nerelerde öğrenebilirim?

• quote:

http://www.startv.com.tr/video-arsiv/atalay-demircinin-stand-up-gosterisi mesela bu. önden çıkan reklamı indiriyo ama bu kendi videoyu indirmiyo bi çözüm bulun yaa

orbit downloader dene
    firefox video download helper

bunlar da olmazsa işin zor
  • quote:

quote:

orbit downloader dene
    firefox video download helper

bunlar da olmazsa işin zor

Alıntıları Göster
    yok yaa orbit de olmuyor delirecem valla. bilgisayara format attım yine yükledim ama yok olmuyor. neden kaynaklanıyodur bileniniz yok mu;?

• quote:

yok yaa orbit de olmuyor delirecem valla. bilgisayara format attım yine yükledim ama yok olmuyor. neden kaynaklanıyodur bileniniz yok mu;?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar
    "İndirme IDM ye aktarılamıyor
    Error 0x80004002"
    sorunu programın katılımsız olmasından kaynaklanıyor.Kesin Çözümü ise şöyle;

http://mirror2.internetdownloadmanager.com/idman617.exe Yi kurduktan sonra

https://cdn.anonfiles.com/1374249736894.rar deki cracki yapın kayıt girdilerini yaptıktan sonra sorununuz çözülür

NOT: Yönetici olarak çalıştırmanız tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesyonelé -- 20 Temmuz 2013; 12:41:21 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.