Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (958. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samet baba

Cruze 1.6 turbo çinde çıkmış....
    http://www.chinacartimes.com/2010/10/14/1-6-turbo-chevrolet-cruze-sighted-at-long-last/

orkayyy bilgine.....

Kac beygir acaba? 184hp??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milelisli27 -- 23 Ocak 2011; 9:12:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAYKILP

Sıfır alacağım, motor güçlü ancak lpg taktırılmıyor. 2. el, lpg'liler garanti dışı ve motor pek güçlü değil.

Kardes Cruze HATCHBACK cikacak illa ki cruze diyorsan onu bekle onu al canavar canavar!!!!
  • herkese iyi pazarlar diliyorum.
    kuzenime yeni canavar almak için ankara yollarına düştük. araştırma yapan vardır son zamanlarda ki fiyat bayii konularında. tavsiye edeceğiniz söyleyebileceğiniz 1 yer var mı? çünkü konu canavar olunca ne bayiiler ne GM TR ne de internet siteleri. beni burdaki aile ilgilendiriyo. 1,6 ls metalik mt ne kadara nerden alınır ankara'da. hangi servis tüp takar garanti verir. saygılar sevgiler. bol bol canavarlı km'ler.
  • manisher merhaba, fiyatlar ocak ayı ile beraber biraz zamlanmıştı.
    hemde kota problemi olmadığı için şu an satıcıların ''tok satıcı'' modunda olduğunu düşünüyorum.
    biraz daha bekleseniz daha iyi fiyatlara ulaşırsınız sanırım......

gerçi bizim cruze bayileri bukalemun gibi
  • GTA4 Chevy Cruze Çarpışma Testi

Bilmeyenler için, GTA simulasyon oyunu değildir, eğlencesine oyuna cruze modelini eklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27
    quote:

Orijinalden alıntı: samet baba
    Cruze 1.6 turbo çinde çıkmış....
    http://www.chinacartimes.com/2010/10/14/1-6-turbo-chevrolet-cruze-sighted-at-long-last/
    orkayyy bilgine.....

Kac beygir acaba? 184hp??

170 HP. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisher

herkese iyi pazarlar diliyorum.
    kuzenime yeni canavar almak için ankara yollarına düştük. araştırma yapan vardır son zamanlarda ki fiyat bayii konularında. tavsiye edeceğiniz söyleyebileceğiniz 1 yer var mı? çünkü konu canavar olunca ne bayiiler ne GM TR ne de internet siteleri. beni burdaki aile ilgilendiriyo. 1,6 ls metalik mt ne kadara nerden alınır ankara'da. hangi servis tüp takar garanti verir. saygılar sevgiler. bol bol canavarlı km'ler.

özelden mesaj attım manisher
  • özelden mesaj attım manisher.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAYKILP

Sıfır alacağım, motor güçlü ancak lpg taktırılmıyor. 2. el, lpg'liler garanti dışı ve motor pek güçlü değil.

Ben garantiden her şeyi yaptırıyorum LPG var sıkıntı çıkartmıyorlar
  • bugün yapdımız aracla 8 montaj yapıyoruz CHEVROLET CRUZE lpg montaj

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • bend etam lpg konusunda bişeyler yazacaktım ... bulunduğum yerde çoğu zaman benzin yok olsa bile temiz değil bana en yakın opet 70 km ötede girt gel 140 km bende son ihtimal lpg taktıracam heralde şöyle bir araştırdım landirenzoda karar kıldım. forumlar kullanan arkadaşlar derken landirenzo iyidir dediler. abana van bayisi 1400 tl fiyat verdi. en azından merkezi bir yere gittiğimde iki depoyuda fullerim epey götürü beni. fiyat ve marlka konusunda görüşlerinizi bekliyorum. teleflex takan bulamadım sonra baktım 2bin tl üzeri aramaktanda vazgeçtim:))))
  • yunusdag_65 arkadaşım, kapı eşikleri yola çıktı, tahminen şubatın ilk haftası gelecektir.

isteyenler bana msj atabilir. Dekuya verdiğim eşiklerin fotoları daha kaliteli çekmiş, onları koydum:

http://www.yukleresim.com/images/49874438468575951821.jpg

http://www.yukleresim.com/images/96340544971786080704.jpg

bu arada işyerinden bir arkadaş gri tombul shark antenli cruze görünce dolmuştan inip arkadan koşmuş ama ben değilmişim

kim o arkadaş acaba forumdan mı merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 24 Ocak 2011; 20:57:15 >
  • Bunlar benim kapi esiklerine benziyor :P :)))

Arkadaslar gozunuz aydin !!!
    Venezuella'dan ucuz akaryakit geliyor :S
  • ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Deri döşeme hakkında bir resim, belki fikir edinirsiniz. Zaman yoktu sadece 1-2 resim çekebildim. Ayrıntı isteyen olursa yakında paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeKU

Bunlar benim kapi esiklerine benziyor :P :)))

Arkadaslar gozunuz aydin !!!
    Venezuella'dan ucuz akaryakit geliyor :S

Gelene kadar bir kismi ucar o zaman da maliyeti artti deyip ayni fiyata satarlar:))
  • Venezuelladan benzin değilde "MİSS GLOBE" ları ithal etseler daha iyi olurdu
  • arkadaşlar, ihsan 17" jantlarını bana vermiyor

17" jantlı bir cruze sahibi bulsam jant+ lastik takası talep etsem üstüne ne kadar vermeliyim sizce? ayrıca yayların boyu farklı mı? onlar da değişmesi gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

arkadaşlar, ihsan 17" jantlarını bana vermiyor

17" jantlı bir cruze sahibi bulsam jant+ lastik takası talep etsem üstüne ne kadar vermeliyim sizce? ayrıca yayların boyu farklı mı? onlar da değişmesi gerekir mi?

evet yaylarda degismesi gerekli )))) bende var 17" jant seve seve degisirdim seninle ama malasef uzak yerlerde yasiyoruz. Bu arada bana yardim edebilecek bi arkadas varmi acaba? isikli kapi esikleri ve tombul BMW anteni istiyorum bende )) (yanliz ben Moskova'da yasiyorum)
  • arkadaşlar ben 2011 ls plus paketli aracımı antalya günlastan 08/01/2011 de teslim.bu forumu uzun süredir takip ediyorum arabayı alırken arabayı bayiden görmeden test etmeden sadece buradaki forum yazılarından ve bazı sitelerden yaptığım araştırmaya göre aldım.Şu anda memnunum bir şikayet yok sadece şikayet lpg takılmaması oda büyük ihtimal olacak.Ben size bişey sormak istiyorum.Yolcu kemer uyarı ışığı neden yanmaz düne kadar yanıyodu acaba ayarlardan bişeymi yaptım nasıl düzelir saygılar hepinize bu arada ben konyadan yazıyorum forma
  • temassizlık vardır büyük ihtimalle..
  • 
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.