Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • projist DC 32 serisi aynı motor. Celebic dediği gibi başlık ve aksesuar farkı var aralarında ben fiyat farkının değmeyeceğini düşündüğüm için Allergy modelini aldım turbo başlık gerekirse sonradanda alınabiliyor.
  • Halen kullanmakta olduğum şarjlı el süpürgesi ( Fakir RCT 44 ) miadını doldurmak üzere. Dyson'un DC 35 modelinin piyasaya çıkmasını bekliyordum ama fiyatı ( 825.-TL ) tahminlerimin çok üzerinde çıktı ve vazgeçtim :(

Not: satıcı tanıdık sayılır, fazla para verme hepsi aynı işi yapar paran cebinde kalsın deyip beni DC 23 Complete almam yönünde ikna etmişti.
  • Super makinalar, allergy modelini 1 senedir kullaniyorum, farkli oldugunu her yonuyle belli ediyor. Dezavantaji fazla gurultulu olmasi ve siklon kisminin temizlenememesi (aslinda pimpirikli degilseniz gerekmiyorda). Ayrica Turkiye distribitoru Hakman cok profesyonel ve avrupa ayarinda hizmet veriyor, yasadigim olayi kotu niyetli kullanilabilecekler olabilir diye anlatmayacagim, ama cok pozitif. Hepa filtresinin yikanabilir olmasi da buyuk avantaj.
  • Hocam gürültü yapsa ne çıkar sonuçta tüm evi süpürmek 30 dk alır ama tam manasıyla evi temizler. Dediğiniz gibi pinpirikli olmaya gerek yok, toz haznesini 5-6 temizlikte bir boşaltsanız yeter. Tek hareketle hazneyi çöpe boşalt ve kapat, sonra kullanmaya devam et :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam gürültü yapsa ne çıkar sonuçta tüm evi süpürmek 30 dk alır ama tam manasıyla evi temizler. Dediğiniz gibi pinpirikli olmaya gerek yok, toz haznesini 5-6 temizlikte bir boşaltsanız yeter. Tek hareketle hazneyi çöpe boşalt ve kapat, sonra kullanmaya devam et :)

Temizlenemeyen kisim haznenin icinde bulunan siklon kismi, hazneyi ne kadarda temizlesenizde bu siklon kisminda zamanla bir toz tabakasi, sac vs. sıkısıp kalabiliyor. Ugrasip sokerseniz bu kisimda yikanip temizlenebilir ama cok zaman aliyor, kitabinda sokmeyin diyor aslinda.
  • Ben söküp uğraşmam herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

Ben söküp uğraşmam herhalde...

Ben ugrastim, bir daha ugrasmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

Ben söküp uğraşmam herhalde...

Ben ugrastim, bir daha ugrasmam

• arkadaşlar dyson dc 32 alergy modelini deveyükü.com dan almak istiyorum fakat bunun garantisi nasıl oluyor biliorsunuz artık faturalar garanti diye geçmiyor alan arkadaslardan tecrübel olanlar varsa yardımcı olabilirler mi.bu durumdan çekindiğimden almakta tereddüt ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: besimülgen

arkadaşlar dyson dc 32 alergy modelini deveyükü.com dan almak istiyorum fakat bunun garantisi nasıl oluyor biliorsunuz artık faturalar garanti diye geçmiyor alan arkadaslardan tecrübel olanlar varsa yardımcı olabilirler mi.bu durumdan çekindiğimden almakta tereddüt ediyorum

Ben yetkili satıcısından almıştım, Hakman'a sordum bana faturayı saklamamın yeterli olduğunu söylediler.
    Satıcı tanidikti ve bana garanti hakkında " ne 5 senesi abi 10 sene arıza çıkarsa bana getir, ben yenisini verecem " dedi. Abartılı bir soz ama arızasından dolayı hic gelen yokmuş.
  • arkadaslar sakin bu siteden herhangi bir alisveris yapmayin. ben dyson elektrikli supurge siparisi verdim. parayi havale ile gonderdim. aradan 2 gun gecti sitede odeme onayi bekleniyor yazisi gorunce telefon acip sordum odemeyi yaptim nicin hala boyle gozukuyor diye. urun tedarik surescinde tedarikden sonra yazi degisiyor dediler. neyse aradan 2 gun daha gecti tekrar telefon actim sordum siparisim ne durumdadir diye. Tedarik asamasinda dediler. aradan 2 gun daha gecti yine telefon actim daha ne kadar bekliycem ben arkadas diye sordum. bilemiyoruz dedi ilgili arkadas (sedat) ya simdi ben sizden bir alisveris yapmisim, sizin bu urunu parasi odenir odenmez gondermeniz gerekirken bana tedarik surecinde oldugunu ve daha ne kadar bekliyecegimi soyliyemiyormusunuz dedim. Evet dedi. Yani ben 1 haftada, 15 gunde, 1 ayda hatda 1 yilda bekliyebilirim oylemi dedim. Evet dedi. O zaman sagolun ben siparisimi iptal edim dedim. Hesap numaranizi verin dediler. Yav ben size parayi havale ile gonderdim her turlu bilgime sahipsiniz daha niye istiyorsunuz diye sordum. Muhasabenin daha hizli para gondermesi icin dedi. Onada eyvallah dedik hesap numarami verdim. Ertesi gun bir baskasi aradi beni tekcarsidan hesap numarami yine istedi onada verdim. Sonraki gun hesaba para gecmeyince arayip sordum. Bugun yapicaz dediler. Ogun olmadi ama ertesi gun oldu. 10 gun boyunca beni oyaladilar. Ben siparis verdigimde dolar 1.76 lraydi simdi dolar olmus 1.83 lira ustune ustluk birde havale masrafi var. Nerde kaldi satici ahlaki. Arkadaslar yine uyariyorum kesinlikle uzak durun alisveris yapmayin. Firma gercek adi Özbaşlar Day. Tük. Mal. San. Tic. Ltd. Şti. baska internet siteleride var once bakin firm adina sonra siparis verin. Aslinda benim essekligim uyanmam gerekiyordu. Fiyat karsilastirma sitelerinde hep en ucuz olarak cikiyor. Uyanik olalim boyle sitelere karsi arkadaslar, benim yaptigim hatayi sizde yapmayin. 100 kisiden 1000 lira toplasa 10 gun faiz isletse koseyi doner zaten. Kesinlikle ticaret ahlaki olmayan bir firma....

• arkadaslar sakin bu siteden herhangi bir alisveris yapmayin. ben dyson elektrikli supurge siparisi verdim. parayi havale ile gonderdim. aradan 2 gun gecti sitede odeme onayi bekleniyor yazisi gorunce telefon acip sordum odemeyi yaptim nicin hala boyle gozukuyor diye. urun tedarik surescinde tedarikden sonra yazi degisiyor dediler. neyse aradan 2 gun daha gecti tekrar telefon actim sordum siparisim ne durumdadir diye. Tedarik asamasinda dediler. aradan 2 gun daha gecti yine telefon actim daha ne kadar bekliycem ben arkadas diye sordum. bilemiyoruz dedi ilgili arkadas (sedat) ya simdi ben sizden bir alisveris yapmisim, sizin bu urunu parasi odenir odenmez gondermeniz gerekirken bana tedarik surecinde oldugunu ve daha ne kadar bekliyecegimi soyliyemiyormusunuz dedim. Evet dedi. Yani ben 1 haftada, 15 gunde, 1 ayda hatda 1 yilda bekliyebilirim oylemi dedim. Evet dedi. O zaman sagolun ben siparisimi iptal edim dedim. Hesap numaranizi verin dediler. Yav ben size parayi havale ile gonderdim her turlu bilgime sahipsiniz daha niye istiyorsunuz diye sordum. Muhasabenin daha hizli para gondermesi icin dedi. Onada eyvallah dedik hesap numarami verdim. Ertesi gun bir baskasi aradi beni tekcarsidan hesap numarami yine istedi onada verdim. Sonraki gun hesaba para gecmeyince arayip sordum. Bugun yapicaz dediler. Ogun olmadi ama ertesi gun oldu. 10 gun boyunca beni oyaladilar. Ben siparis verdigimde dolar 1.76 lraydi simdi dolar olmus 1.83 lira ustune ustluk birde havale masrafi var. Nerde kaldi satici ahlaki. Arkadaslar yine uyariyorum kesinlikle uzak durun alisveris yapmayin. Firma gercek adi Özbaşlar Day. Tük. Mal. San. Tic. Ltd. Şti. baska internet siteleride var once bakin firm adina sonra siparis verin. Aslinda benim essekligim uyanmam gerekiyordu. Fiyat karsilastirma sitelerinde hep en ucuz olarak cikiyor. Uyanik olalim boyle sitelere karsi arkadaslar, benim yaptigim hatayi sizde yapmayin. 100 kisiden 1000 lira toplasa 10 gun faiz isletse koseyi doner zaten. Kesinlikle ticaret ahlaki olmayan bir firma....

• coniblek, mesajınızı göremiyorum. Maille geldi ama burada yok...
  • Geçmiş olsun dostum Bende istoç tan gidip elden almasam galiba tekcarsidan internetten alıcaktım iyiki almamışım teşekkürler bilgilendirme için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

coniblek, mesajınızı göremiyorum. Maille geldi ama burada yok...

İlginç, mesajınızı emaille gelidiğinde buraya baktım ortada sizden bir mesaj yoktu ama şimdi benim bu mesajımdan önce yer almış.

Her neyse sizede geçmiş olsun...Uyarınız için teşekkürler bu siteden uzak duracağımız kesin...
  • siteyi aramıştım 2 hafta kadar önce alacaktım bende, kart gelmemişti. stokta olmadığını, ne zaman geleceğini bilmediklerini vs söylemişlerdi ve haliyle alamamıştım. diğer arkadaşın sorununu okumasam firmayı tavsiye edecektim ama kesinlikle alabilirsiniz diyemiyorum, en azından almadan önce sorup öyle alışveriş yapılabilecek bir site olabilir. daha önce alışveriş yapanlar tavsiye ediyor. ama kesinlikle havale ücretini müşteriye yıkmaları iyi bir örnek değil.
  • DC 32 ALLERGY bu haftasonu 2 ayrı mağazanın katalog ürünü.

1- Elektroworld ----- 1.250-TL.
    2- Saturn ------------1.200-TL.

kur yükselmişken iyi fiyat, iyi fırsat.
  • Acaba DC 37 ler ne zaman Türkiye de satışa sunulacak? (Yılbaşı diye duydum, doğru mudur?)

DC 37 lerin piyasada satışa sunulmasıyla, DC 32 lerin fiyatlarında bi düşüş olabilir mi? (Daha önce DC 32 ler piyasaya sürülünce, DC 23 lerin fiyatı düşmüştü. Genel piyasa kuralı.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: msirin42

Acaba DC 37 ler ne zaman Türkiye de satışa sunulacak? (Yılbaşı diye duydum, doğru mudur?)

DC 37 lerin piyasada satışa sunulmasıyla, DC 32 lerin fiyatlarında bi düşüş olabilir mi? (Daha önce DC 32 ler piyasaya sürülünce, DC 23 lerin fiyatı düşmüştü. Genel piyasa kuralı.)

Çok haklısınız, büyük olasılık fiyat düşecektir. Çünkü ben DC 23'ü alırken DC 29 ve DC 32 yeni çıkmıştı ve satıcı tanıdıktı ve alırken bana özellikle DC 23'ü fiyatından dolayı önermişti. DC 37 hakkında bilgim yok ama aldığım DC 23 ile diğer modellerin özellikleri aynıydı. İsabetli karar olabilir... Selamlar...
  • Merhabalar Arkadaşlar, bende DC32Animal Serisini aramaktayım fakat yıl sonu itibariyle ürünler tükenmiş gözüktüğünden fiyatlar biraz şişik, dolarında etkisi vardır muhakkak ama bunların stokları hala doludur tahminim. En akıllıcası aslında yılbaşından sonrasında yeni modeller sürülürse stoktaki eskiler için tabiatıyle fiyat düşüşü kaçınılmazdır. Balçova tarafında oturan arkadaşlardan ricam MediaMarkta acaba varmı ve ne kadar? Zira ben Karşıyakadayım bana ters geliyor. Saygılar sunarım.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.