Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en çok yakışan bence bu jant gökhan abi
    arabaya spor mu desem ne desem bilmiyorum ama
    bambaşka bir hava katıyo
    camlarında filmli halini yapabilen bir arkadaş
    fotoşop ta yapsa o zman görsek bide bu canavarı
    tadından yenmez o zmann
  • 307 lerde bu jantlardan gördüm. ama bizim araca uyarmı bilmiyorum.
  • abiler zannedersem bu orjinal lastiklere takmış direk olarak 15 inç e 4*108 olması lazım boyutları ama bunu 16 oldugunu düşünürdek hem daha tatlı duru hemde daha sportif olur die düşünüyorum
  • abi dedigin jant bu bunun 4 bijonlusda bulunuyor takımı aynı dedigin gibi 560 tl ye geliyo r

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • abiler bu da bu janta göre örnek araçlar

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • _fire_ / partner Tepe Premium 90 hp siyah / Ankara / teknisyen
  • Slm arkadaşlar hepininze modem arızalı olduğu için giremiyordum 1 haftadır bakıyorum bayağı yol almışşız yeni arkadaşlar katılmış.ne güzel Jant meselesine gelince A B C peugeotta bana 670 ytl 6 Taksit demişlerdi jantlara benim aracım siyah olduğu için baktığım jant süper oluyor orada çalışan birisi taktırmış aynı dediğim jantı süper olmuş araç. he birde tampon boyama yapıyorlar 300 tl ye oda hoş duruyor dedim aracı sahibi boyatmış süperdi valla bende yaptıracam biraz kendimi toparlar toparlamaz.
  • _fire_ eklendi...
  • arkadaşlar merhaba,Apo haklısın bu jantlar benim favori jantlarım çok ta yakıştığını düşünmekteyim.4 bijonlusu var Keskin diye bir firma getiriyormuş kısmetse biraz durumu toparlayalım bakacağım çaresine
  • eypskry kardeş bu jant neredeyse takılan tüm araçlarda güzel duruyor 15 inç olacak dört bijonlu sağolasın paylaşım için
  • gemideki araçlar kaç günde türküyeye geliyor
  • Ay sonuna kadar gelir tahminimce gümrük işlemleri falan derken haziran ilk haftası alırsın inşallah...
  • ŞEHİR İÇİ BU ARABA NE YAKIYOR
  • 0.176 krş
  • hele hele şehir dışı dahada ucuz, lpg bile daha pahalı:)
  • 90 hp ile 110 hp arasında yakıtta far etriyorumu hp gücü ne kadar buyuk olursa o kadar az yakar diye duydugumu hatırlıyorum
  • abilerhttp://shopping.netsuite.com/s.nl/c.275188/n.1/sc.31/category.904891/.f?range=7,12,17
    bu linki tıklayın burada dowland catalog yazıyo rindirin ve jantları begenein bece 10 numara jantlar var
  • arkadaşlar 110 luklar daha az yakıyor kısmen de olsa ama geneli 170 rakamlarını tutturuyorum bende 90 beygirle ağır başlı kullanım şartlarında.
  • arkadaşlar 110'lukun 90'lıktan 100 gram kadar az yaktıgını biliyorum.. ondada ışıklarda patiyle kalkıp koparttınmı gitti o fark:)
  • Mehmet ben istesemde patiye kalkamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.