Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black Snow / Tepee Premium Pack 110 Hp / Aytozu Gri / İstanbul / Sahaf

Selam arkadaşlar, Biraz rahatsızdım giremedim birkaç gün. Rayen Hocam beni de eklersen memnun olurum.

Geçen çizik olayı için servise gittim, öncamı değiştirdik kurtulduk :) Benim araçta Türkçe menü yok daha önce söylemiştim size, servis biz yükleyemiyoruz dedi, aracının Türkçe menüsü olmayıp da sonradan yükleten varmı acaba onu merak ettim ona göre girişimde bulunacağım

quote:

Orjinalden alıntı: eypskry

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

Yukarıdaki jantın ; modeli, bize uyacak ölçüsü nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Snow -- 17 Mayıs 2009; 15:52:28 >

• Türkçe menü için araştırıyorum haber alınca size bilgi vereceğim
  • Black Snow, geçmiş olsun.
    Listeye ekledim.
  • Arkadaşlar; nihayet uzun zamandır beklediğim tepee'me yarın kavuşuyorum90 lık premium pack aldım. Tabii arkadaşlar tepeeye karar vermeden önce biraz çelişkiliydim biliyorsunuz peugeot partner pek tutulan bir araba değildi. Tepee karar vermeden önce Caddy ile test sürüşü yaptım Caddy lafım yok ama yüksek bir araç olduğu için virajları korkarak alıyordum sanki devrilecek gibiydi birde Caddy içeri ses alıyordu. Caddy ci arkadaşlar kızabilir ama bizzat Caddy yi test sürüşü yaptım ve arkadaşımın Caddy si vardı 96 km yol yaptım.(Bunlar benim görüşüm tabii)Daha sonra Ford Connect ile test sürüşü yaptım hala içeri ses alıyordu bir türlü yalıtımını yapamadılar şu connectin kulaklarım biraz hassas tabii bu benim görüşüm ama 2 tane Ford kullandım hepside lastik sesi alıyordu Connect te alıyordu birde yakıt tüketimini bildiğim için almadım. Ama connectin sağlamlığına laf yokDaha sonra kangoo alacaktım ama Renault'u test sürüşü yapmadan vazgeçtim. Tepee den önce 2004 model opel combo vardı 1.7 DTI arabam çok güzeldi sıfır almıştım 65000 km geçince ilk önce Combo nun beyni yandı neyse beynini değiştik daha sonra lambalarında arıza çıktı ayrıca ilk aldığımda direksiyon kutusundan ses geliyordu garantisi vardı servise götürdük o kadar araba aldım ama bu opelin servisleri kadar müşteriye ilgisiz bir servis görmedim neyse münakaşalarla laflarla aldık ama ne yazık ki o direksiyon kutusundan hala ses geliyordu olacağı yoktu 5 sene idare ettik. Ama opel sağlam arabaydı gerçekten ama tek sorun var yere çok alçaktı dağa taşa götüremiyordun. Alçak olmasından dolayı virajlar kolay alıyordum5 Sene beni iyi idare etti. Daha sonra Doblo alacaktım vazgeçtim ve Tepee yi önerdiler test sürüşü yaptım ve donanımları ve teknik özellikleri yol tutuşu ve izolasyonun çok iyi oluşu beni gerçekten çok etkiledi. Peugeot baştan bir partner yapmıştıVe hemen istedim nihayet yarın arabama kavuşuyorum. Arabamı yarın sizlere sunacağım. Bu grup için üye oldum buraya. Diğer arkadaşlarında araçlarını çok beğendim Allah kaza bela vermesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vainte -- 17 Mayıs 2009; 21:48:21 >

• Vainte
    hoş geldiniz
    aracınız hayırlı olsun
    ama 90 lık premium pack satılmıyo herhalde artık.
    sizinki sanırım 90 lık Premium
  • hoşgeldiniz kaç günde geldi arabanız nekaadar zman beklediniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaPoX

Vainte
    hoş geldiniz
    aracınız hayırlı olsun
    ama 90 lık premium pack satılmıyo herhalde artık.
    sizinki sanırım 90 lık Premium

Satan arkadaş full diyince bende öyle sandımÖzür dilerim

Edit:Cuma günü alan arkadaşım 90 lığın full istedi haziranın sonuna attılar premium pack olduğunu düşünüyorum fullünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vainte -- 17 Mayıs 2009; 22:16:10 >
  • quote:

hoşgeldiniz kaç günde geldi arabanız nekaadar zman beklediniz

Marttan beridir bekliyordum.
  • Bu arada arkadaşlar bayii ye gittiğimde 110 luk hazırdı almadım 90 lık için 2 ay bekledim ama 110 luk pek tutulmadı galiba bizim burada hiç kimse almıyor benim arkadaşlar cuma günü almaya gitti 90 lık için haziranın sonuna attılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vainte

Bu arada arkadaşlar bayii ye gittiğimde 110 luk hazırdı almadım 90 lık için 2 ay bekledim ama 110 luk pek tutulmadı galiba bizim burada hiç kimse almıyor benim arkadaşlar cuma günü almaya gitti 90 lık için haziranın sonuna attılar

hocam neresisin siz 110 luk olan arac hangi renk acaba birde sisizn orjinal sordugunu zjant hangş jantlar ve nekadar fiyat verdiler size
  • quote:

quote:

Bu arada arkadaşlar bayii ye gittiğimde 110 luk hazırdı almadım 90 lık için 2 ay bekledim ama 110 luk pek tutulmadı galiba bizim burada hiç kimse almıyor benim arkadaşlar cuma günü almaya gitti 90 lık için haziranın sonuna attılar

hocam neresisin siz 110 luk olan arac hangi renk acaba birde sisizn orjinal sordugunu zjant hangş jantlar ve nekadar fiyat verdiler size

Broşürde çelik jant olmadığını gördüm sordum servisteki arkadaş tanış çıkınca bana 400 tl yapılan jant 750 tl diyince vazgeçtim. Bu arada siyahtı siyah renk hiç bir zaman terciht etmem 2.elde 1-2 milyar düşüyor fiyatı. Ondan dolayı terciht etmemişlerdir. Bizzat satan arkadaş söyledi bizim memlekette siyah araba hakikaten tutulmuyor.

• bizde bayadır bekliyorum hala gemide diyorlar arac için ondan sordum size jantı modeli nasıl binttıkı size o kadar fiyat verdiler 307 erde 5 kollu bi jant var onu solemiş olabillirlermi yada ellerinden olan jantlardan birinimi gösterdiler. sizin orası neresi. bidirde bana gore siyah çok asil bir renk keşke benimde aracı seçme şansım olsaydıda bende siyah secseydim. sizin aracınız ne renk
  • Jant 5 kolluydu dediğiniz olabilir. Siyah asil bir renk bende severim ama biliyorsunuz ki siyah sıcağı çeker ve çizildiğinde çizikler acayip derecede belli olur. Bu arada yaşadığım yeri söylemezsem iyi olur. Ama çok isterseler arkadaşlara pm den söylüyebilirimBende rengi seçemedim ama siyah gelmiştir kimse almayınca ellerinde kalmıştır çoğu kişide gri renk vardı bende inşallah gri renk alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vainte -- 17 Mayıs 2009; 23:03:57 >
  • Vainte, aramıza hoşgeldiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Broşürde çelik jant olmadığını gördüm sordum servisteki arkadaş tanış çıkınca bana 400 tl yapılan jant 750 tl diyince vazgeçtim. Bu arada siyahtı siyah renk hiç bir zaman terciht etmem 2.elde 1-2 milyar düşüyor fiyatı. Ondan dolayı terciht etmemişlerdir. Bizzat satan arkadaş söyledi bizim memlekette siyah araba hakikaten tutulmuyor.

Vainte, sizin memleket neresi? Bizim memlekette de siyah tutulmaz.
    Ama iki tane siyah aracım oldu. Birincisi benim tercihimdi. Şimdiki bizim delikanlının.

• Teşekkür ederim Rayen. Memleket Elazığ Ama merak ettiğim nokta şu 110 luklar neden tutulmuyorBen daha fazla mazot yakacağı düşüncesindeyim sizin görüşleriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vainte -- 18 Mayıs 2009; 1:15:31 >
  • 110 luklar tutulmuyor diye bir şey yok. Şimdiki durum nedir bilmiyorum ama ben aracı aldığımda bol miktarda 90 lık premium vardı. Bana zorla bunu satmaya çalıştılar almadım. Üstelik hem 110 luk, hem de güvenlik paketi olacak dedim ve sonunda gelen ilk arabayı aldım.
    Şimdi Peugeot ülkemize bir rol biçiyor. Diyor ki, bu ülkenin insanı 90 lık alır, bu da ona yeter. Ağırlığı 90 lığa veriyor ve bol miktarda gönderiyor.
    Burda sadece Peugeot mu? suçlu. Hayır. Bizim vatandaşda diyor ki, motor aynı 1,6. O zaman ben niye fazla ödeyeyim. Alırım 90 lık olur biter.
    Bana gelince bende 90 lık Premium pack bulsaydım onu alırdım. Neden, benim performansa ihtiyacım yok, aracın lüksüne ihtiyacım var. 110 luk aldım kötü mü oldu yooooo. Sadece fazladan para ödedim hepsi o.
    Ödediğime değdi mi? peki. Evet değdi...
    Not: 110 luklar teknik verilere göre daha az yakıt tüketiyor. Ama çok önemli bir fark değil. 0,1 oranında. Gerçi Peugeotun üç ay önce yayınladığı katalog ile bugün yayınladığı katolog arasında fark var. Onu da bir ara koyacağım siteye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayen -- 18 Mayıs 2009; 1:30:28 >

• Yorumlara bakılırsa alanların verdiği paraya üzülmedikleri belli artık bizde bakacağız
  • Sende üzülmezsin.
    Bende hep Caddy alırım diye planlıyordum. Taa ki, bizim delikanlı "Baba ne yapacağız Caddy'i Tepee çıkmış ona bakalım" deyinceye kadar.Neymiş arada bir bebelerin sözünü dinlemek gerekiyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rayen

Sende üzülmezsin.
    Bende hep Caddy alırım diye planlıyordum. Taa ki, bizim delikanlı "Baba ne yapacağız Caddy'i Tepee çıkmış ona bakalım" deyinceye kadar.Neymiş arada bir bebelerin sözünü dinlemek gerekiyormuş.

Gerçekten çok doğru size katılıyorum onlarında görüşlerini almak lazım bazen önemsemiyoruz ama benimki de araba gelene kadar özelliklerine resimine bakıp durduBenden önce ilk o inceleyeceğe benziyor

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.