Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: quicksand

dp den 212 aldım hiç kalıcı değil ya böyle olmaz dı hiç :(

hocam bazen değişiyor satılan yere göre kalıcılık. ben temmuz ayında aldım denizliden 212. orjinalide mevcut bende. neredeyse orjinali kadar kalıyor koku. ve ilk defa kokuyuda birebir orjinaline benzettim. bende çok kalmıyo diye şikayetçiydim ama bundan acaip memnunum. artık bendekinin esansımı fazla yoksa başka bişeyimi var bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

Arkadaşlar uzun zamandır 212 kullanıyorum. Çevremdekiler falan oldukça olumlu yorumlar yapmıştı. Ben sıkıldım artık bu parfümden.

Rochas man ve Kenzo arasında kaldım. Rochas sanırım ağır bir koku, yazın gitmez dediğinize göre. Fakat malum Eylül ayındayız eskisi gibi değil burlarda havalar. Fazla sıkmamak şartıyla şu sıralar kullanılabilir sanırım? Milleti bayıltmayalım da. Kenzo'da dikkatimi çekti. Bunuda kullanıp, öneren arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirim.

Rochas gerçekten ağır daha kışa girmedik zaten acayip bayar hem de herkes de var bu koku ya gio gibi piyasa oldu bu da.. Kenzo değişik bir parfüm teninde güzel duruyorsa dene .. ama 212 nin yerini tutmaz diim ben sana..

• Bende ilk defa aldım Dp den. gio aldım ve yanında ufak şişede başka bir parfüm ve 2 tane deodorant verdiler. gioyu sabah işe giderken sıkıyorum öğlene kadar duruyor.
    Diğer ufak şişedeki biraz ağır bir koku o da öğlene kadar duruyor. Deo lar ise bildiğimiz 1 saat içerisinde tükenen cinsten.
  • kış ayları için tavsiye veririmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

kış ayları için tavsiye veririmisiniz

Angel,Boss,empori armani he,joop,burberry,pi,rochas man,ultraviolet, 1million
  • herkese avon signature 75ml öneriyorum.çevremde kaç tane kız varsa hepsi de çok beğendi.bana göre de çok hoş bir kokusu var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

kış ayları için tavsiye veririmisiniz

Angel,Boss,empori armani he,joop,burberry,pi,rochas man,ultraviolet, 1million

joop almak isteyen arkadaşlar olursa tavsiye edilecek parfüm.Gerçekten insanı etkileyen ve kalıcı bir kokusu var tavsiye edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

herkese avon signature 75ml öneriyorum.çevremde kaç tane kız varsa hepsi de çok beğendi.bana göre de çok hoş bir kokusu var

O kadar parfüm kullandım,kız arkadasım gitti signature beğendi .. bende ağır diye kullanmıyordum duruyordu evde :)
  • Rochas Man aldım. Gerçektenden de fazla sıkılmaması gereken bir parfüm. Kokusuna zaten bittim, çok güzel. Bileğime çok az bir miktar sıktım 20-25 dk önce.. Sadece bileğime sıkmama ve az miktar olmasına rağmen kokusu hala geliyor. Şu sıralarda kullanılabilir kanımca. Fazla abartı sıkmadıktan sonra.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • polo blue kullananlar kalıcılık nasıl acaba?Biraz önce ark parfüm almaya gitti bende bunu denedim çok beğendim.Bikaç gün önce b4 aldım.Kalıcılık iyiyse baharda fln polo kullanırım kışın hugo.Sizce iyi bir tercih olr mu?
  • DP DE EN İYİSİ BENCE GİVENCHY Pİ, KOKU ORJİNAL İLE KOPYA YANİ BİREBİR. AMA AÇIK KOKU ALMAK İSTEMEYENLER İÇİN ÇOK HOŞ BİR KOKU WAR ÇOK TATLI ŞEKERLİ HOŞ KOKUSUYLA XO DYNAMİC BENCE KOKU HERKES TARAFINDAN KULLANILMIYOR WE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR GERÇEKTEN TAWSİYE EDERİM

D&P Açık Parfüm   ANA KONU ilk mesajı okuyun
  • quote:

arkaşlar şöyle karizma bir parfüm önerirmisiniz? ağırlığı olsun pafümün şekerli,meyveli fln olmasın..

XO KARİZMATİK DENE

D&P Açık Parfüm   ANA KONU ilk mesajı okuyun
  • Arkadaşlar Dp de Boss soul varmıdır acıba :S Askerden geldik parfümsüz kaldık soul dan başka parfümde kullanmak istemiyorum ixora dan mı sipariş etsem ne yapsam koku konusunda tereddüt ediyorum benzemez felan diye cevap yazarsanız çok makbule geçer.
  • arkadaşlar ben sokakta çalışıyorum bu aralar, rochas almayın kullanmayın yeter. ciddiyim 10 kişiden 2 sinde bu parfüm var. gün içerisinde koklamadığım bir an bile yok bu parfümü.

ama buna rağmen her kokladığımda peşinden koşasım geliyor oderece güzel yani
  • DP'den armani code aldım harika kokuyor ve kalıcılığı mükemmel tabii bu tene göre de değişir ama bence kesin deneyin.
  • Orijinalinin aynısını yapmaları illegal olabilir ama yakın kokular yapmaları ve zaten kodlarının olması bence çok mantıklı bir seçim. Buraya daha önce gitmedim ama yorumlara bakılırsa gitmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

DP'den armani code aldım harika kokuyor ve kalıcılığı mükemmel tabii bu tene göre de değişir ama bence kesin deneyin.

bende aldım millet beyendi ama ben nedense beyenmedim şimdi yeni araştırmalar içerisindeyim acaba ne alsam??
  • quote:

Orijinalden alıntı: şemsilepervane

quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

DP'den armani code aldım harika kokuyor ve kalıcılığı mükemmel tabii bu tene göre de değişir ama bence kesin deneyin.

bende aldım millet beyendi ama ben nedense beyenmedim şimdi yeni araştırmalar içerisindeyim acaba ne alsam??

olabilir zevk meselesi sonuçta. DP'de rochas man'i de tavsiye ederim en çok tutulan parfümlerin başında gelir. fakat benim tenime uymadığından pek memnun kalmadım ama kokusu 10 numara.
  • bişey sorcam ; bu parfümün ten rengiyle alakasını anlayamadım :S

r3, a13, b4, b6, c1, e4 arasında kaldım .

bu arada ten rengim kumral

ten rengine uygun hangisi iyi bi seçim olur bide bunlardan hangisi daha güzel ( ten rengini saymadan )
  • doldurma givenchy pi kalıcı mı arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.