Şimdi Ara

NİSSAN X-TRAİL (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
56
Favori
399.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    r NİSSAN X-TRAİL

2009 T31 kasa Disel X Trail aracım var. Ben de hangi yağı koysam diye çok tereddütte kaldım. Bu aracın kendi kullanım kitabında tavsiye edilen 5w 30 motor yağı. ACAE C3 özelliği olması gerekiyor. Kitapçıkta ilgili sayfa fotosunu ekledim.

Edit : Bu arada araca Shell Ultra AR L 5w 30 yağ koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prmtr -- 2 Ekim 2016; 20:28:44 >
  • arkadaşlar düz vites sıfır dizel alma düşüncemiz var. en ful paket için 134.000 lkira fiyat aldık. ne dersınız bu araç ıcın?
    dıger secenek honda crv. Sizce hangisi akıllı bir seçim olur?
  • X-trail'de manuelde 4x4 seçeneği varken, Cr-v'de yok. Ancak 4X4 istemiyorsanız Honda'ya da bakabilirsiniz.
    Ancak manuelde Honda en üst donanım olarak Elegance donanım veriyor.
    Fiyat olarak 131bin TL görünüyor. 3-4bin TL indirim de alırsınız. Ancak donanım olarak X-trail daha zengin...
    Yalnız bu kategorideki araçlarda manueller ikinci elde daha yavaş gidiyor, eğer ikinci el piyasasını önemsiyorsanız bunu da göz önünde bulundurun derim.
  • 34eko 3 kullanıcısına yanıt
    ARABASI GİTMEYEN ,KASAN,SIKIŞAN ARKADAŞLAAAAAR....çoktandır bakmıyordum kusura bakmayın....ben arabamdaki problemi çözdüm...bütün olay vanus dişlisindeymiş...netekim yağ basıncıncını ayarlayıp dağılımını saylayan buymuşşşşş....VANUS DİŞLİSİ ...diğer adı yağlı dişli..bunun bi dişi kırık gibi idi...ondan dolayı trigel zincirini salıyor..ondan dolayı raba gitmiyor,kasıyor,sıkıştığı yerde vites küçültüyor... ondan dolayı araba bağırıyor vs vs vs...ben vanus dişlisini vanus pompasını trigel zincirinide değiştim, araba rahatladııııııı.... saygılarımla
  • Slm arkadaslar 2005 yada 2006 xtrail ariyorum kriterlerim hasarsiz 140 bin km.yi gecmemis ve siyah renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2011 öncesi makjaylı olmayan x traillerde le ve le platinum donanım arasında ne fark var? 2. El ilanlarında arada fark yok gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaz ailecek gittiğimiz tatilde birkaç bin km kullanma şansım oldu. Araçla ilgili faydalı olabilecek bir video çektim, izlemek isterseniz buyrun.

Benim genel yorumum, performans aramayan, büyük araç kullanmak isteyenler için çok uygun.

https://www.youtube.com/watch?v=1W8IHIst5LY
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan.mustafa

Arkadaşlar 2011 öncesi makjaylı olmayan x traillerde le ve le platinum donanım arasında ne fark var? 2. El ilanlarında arada fark yok gibi.

motorda fark yok. platinumda farların altında bir kavis var, arka koltuk ısıtma, geri görüş kamera, jantlar 18", farlar xenon.
  • Merhaba
    Bende geçen hafta 2008 2.0 dci LE aldım gönül isterdi ki 2010 üzeri alabileyim le ve le platinium özelliklerine baktığımda motor verileri tamamen aynı değerlere rağmen yakıt harcamı LE de 10.5 lt LE platinium da 9.1 lt.İki araç arasındaki gördüğüm tek fark lastik ebadı LE de 17 jant LE platiniumda 18 başka hiçbir bilgiye ulaşamadım.Sarfiyat farkının neden oluştuğunu bilen arkadaş var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick_2006 -- 24 Aralık 2016; 23:48:32 >
  • X trail 2004 model aracım var.
    Bugün şahsına bayağı sövdüğüm biri sağ yan aynayı kırmış. Çerçeve yukarıdan parçalanmış ve ayna tuz olmuş.
    Servis sağolsun 900 TL fiyat çıkardı.
    Araç kaskolu ama hasarsızlık indirimine girmiyormuş.
    Bilenler çıkmacılara yönlendirdi.
    Nereden bulabilirim bilgisi olan var mıdır?
  • 2005 model xtrailimı önce lpgden dolayı değişen siboplar ve akabinde parçalanan katalitik konvektor yerine takılan yenisinin yine LPG ısısından eriyip hararet yapıp yolda bırakıp ve actigi masraflardan sonra bir turlu duzen tutmadıgi icin satmıştım.

Ancak xtrail in bir tutku olduğunu alıp bindiğim otomobilden sonra anladım.

Tekrar 2011 2012 dizel xtrailim almayı düşünüyorum.

Bu konuda artı ve eksisi yada tavsiyeleri olan varmı.

Örneğin ben benzinlisine 4 yil bindim.enbuyuk problemi LPG den kaynaklandı.dizeller için tavsiye bekliyorum.tskler

• Merhaba Arkadaşlar 2008 2.0 Dci Le T31 aracımı satıyorum sahibinden e mart 16 dan sonra koyucam , Araç şu anda Adana da 110 bin km de ve hiç hasarsız servis bakımlı siyah renk Anneme bir ev almak için satıyorum . NİSSAN X-TRAİL NİSSAN X-TRAİL NİSSAN X-TRAİL

• ulaşmak isteyen arkadaşlar 05325230512 nolu telefonumdan ulaşabilirler. Araç İzmir de de teslim edilebilir Aslen İzmir liyim Adana da görev yapmaktayım.
  • yeni kasa Xtrail kullanan var mi ? memnunmusunuz ? sehir ici park ederken arac buyuk geliyor mu ? park ederken manevra sorunu yasiyormusunuz ?

Genel olarak bir sikayetiniz var mi ?

opsiyonlarina gore fiyati cok uygun gorunuyor, almayi dusunuyorum ama daha once hic nissan kullanmadim
  • Kisa farlar gece iyi aydinlatmiyor diyorlar dogruluk payi var mi ? yeni kasa Xtrail kullanan biri artisiyla eksisiyle deneyimlerini paylasirsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: inzfatih

Kisa farlar gece iyi aydinlatmiyor diyorlar dogruluk payi var mi ? yeni kasa Xtrail kullanan biri artisiyla eksisiyle deneyimlerini paylasirsa sevinirim

2004 model kullanıyorum. Kullandığım ampüldenmi aracın genel sorunumudur bilmiyorumn bende karanlıkta kısa farlarda görüş sıkıntısı yaşıyorum.
    Siz yeni araç için yazmışsınız sorunuza ne kadar cevap olur bilemiyorum yazmadan geçmim fikir olsun.
  • sevketel S kullanıcısına yanıt
    fiyat konusunda da bilgi paylaşırsanız aynı problemi yaşayan arkadaşlar maliyet konusunda bilgi sahibi olacaktır.PArça + işçilik
  • 2012 model le modeli ile le platinium modeli arasındaki donanım farkları nedir acaba bilgisi olan varsa söyleyebilirmi
  • inzfatih İ kullanıcısına yanıt
    Full donanım olanı var amcamda. Kullanımı çok rahat ve asistanlarla park etmesi de çok basit, aracı zaten tek elle kullanıyorum, direksiyon çok hafif, hızlanınca sertleşiyor tabi. Biraz içeri gürültü aliyor gibi, başka bir sorun görmedim.

• inzfatih İ kullanıcısına yanıt
    Bence çoğu araca göre güzel farları var, hem görüntü hem de aydınlatma olarak. (2016 xtrail)

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.