Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.552
Cevap
22
Favori
1.097.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fenerlix07

İnsani Yardım Tugayı Lojistik Destek Taburu Özel Ulaştırma Birliğinden Saygılar

Yanımıza gelirsiniz İnşallah

Gelecem oraya görüşeceğiz senle Fenerli seni

• isocan cehenneme hoşgeldin

• olum ne cehennemi sen üye ol dedin bana bile bile yaktın yani beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smail_Ercan -- 15 Mart 2009; 12:10:08 >
  • Doğuda askerlik yapanlar 160 ytl batıda yapanlar 22 ytl para para alıyormuş ayda bir , biri bunu teyit edebilirmi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nomadron -- 15 Mart 2009; 12:19:51 >
  • Hayıtlı olsun devrem.
  • MRB ARKADAŞLAR SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM.

BURDURDAN 327 DEVRE VAR MI ?...
  • bu sabah koşu yapıyım dedim.Sabahın korunde kalktım gittim koşmaya.Ulen 500 metrede (hızlı tempo) tıkandı.Normal tempo koşu ve hızlı yuruyuşle 6 km yaptım.Ama durum pek iç açıcı değil.Biraz daha antreman yapmak lazım.
  • gelin artik torunlarrrrrr
    kafaya bisi takmayin stres yapmayın gezmenize tozmaniza bakin cok arayacaksiniz
  • tertipler hereze selam. askerlikle ilgili edindiğim en önemli bilgi hiç bişeye atlamamız gerektiği:)
    şöyle örnek verim; askeriyede bi arkın başına gelmiş.. sormuşlar araba kullanmayı iyi bilen varmı die..biri atlamış ben çok iyi kullanırım die..adama el arabasıyla inşaat malzemesi taşıtmışlar:) diğer biride atlamış ben çevre mühendisiyim diye, onada otları yoldurmuşlar.. kısacası hiç bişeye atlamayalım arkadaşlar:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mortalitas

tertipler hereze selam. askerlikle ilgili edindiğim en önemli bilgi hiç bişeye atlamamız gerektiği:)
    şöyle örnek verim; askeriyede bi arkın başına gelmiş.. sormuşlar araba kullanmayı iyi bilen varmı die..biri atlamış ben çok iyi kullanırım die..adama el arabasıyla inşaat malzemesi taşıtmışlar:) diğer biride atlamış ben çevre mühendisiyim diye, onada otları yoldurmuşlar.. kısacası hiç bişeye atlamayalım arkadaşlar:)

Hehehe komikmiş yav
  • Arkadaşlar bir şey rica etmek istiyorum...
    bulunduğunuz il yada ilçede mutlaka mezarlığında Şehit Mezarlığı vardır...
    gelin askere gitmeden o kardeşlerimize Dua edelim onlarında huzurlu yatıralım....
    Onlar bu vatan için hayatlarını kaybettiler... bir dua edelim ki bu vatanın sahipsiz kalmadığını anlasınlar...

saygılarımla
  • vay anasını yaş 30 oldu bizde 327. olacaz :)
  • İLK GÜN 5 ŞINAV ÇEKTIM..iKİNCİ GÜN 6 ŞINAV ÇEKTIM..ILERLEME VAR DEGILMI ARKADASLAR ??*INŞALLAH YARINDA 7 'YE CIKARIRIZ...
  • ARKADAŞLAR SIZCE MALZEMELERIMIZI NERDEN ALALIM??

INTERNETTEN MI ??* http://www.askermekani.com/main/products.asp?cat_ID=8

YOKSA

KENDIMIZ MI ALALIM ??

HANGISI DDAHA IYI HANGISI DAHA UCUZ??**
  • bisi almayin hocam.
    herseyi veriyo askeriye.aldıklarınız yuk oluyor koyacak yer bulamiyorsunuz.
    3-5 takım don jiletini kopugunu boyun cuzdanini tirnak makasini 300 lira parani al gel.
    donu atleti biraz kaliteli alin elinizde lavaboda yikar yikar giyersiniz.ucuz kullan at olanlar full naylon ve cok rahatsız eder.corap almayin mesela.o kadar uzun boyunlu olmasi gerekiyorki(giyince dizine kadar gelmeli) sivilde yok oyle corap.kantinde en kalite en ucuzu var.
    mesela jilet kopuk bile alma orda kantinden al ki kimse sulanmasin.kantindeki mali alirsan dikkat cekmez kimse ozenmez ama janjanli luks bisi alirsan direk arazi olur :)
    herseyden onemlisi temiz mavi yastık kılıfı alın yanınıza ama ilk gece sonrasi onuda hacilarlar :)
    ah imkan olsada yattigim yastigin resmini cekip buraya koyabilsem...
    yattigim battaniyede 72/4 tertibin safak yazisi var.yani (en az) 16 senedir kullanımda olan ve dogru durust yikanmayan bi battaniye hayal etmeye calis :)

quote:

Orjinalden alıntı: cengiz1155

ARKADAŞLAR SIZCE MALZEMELERIMIZI NERDEN ALALIM??

YOKSA

KENDIMIZ MI ALALIM ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 15 Mart 2009; 14:21:03 >

• istanbulda olupta sivaslı olan arkadaşlar..nerelerdesiniz yaa..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 26_bbz_26

bisi almayin hocam.
    herseyi veriyo askeriye.aldıklarınız yuk oluyor koyacak yer bulamiyorsunuz.
    3-5 takım don jiletini kopugunu boyun cuzdanini tirnak makasini 300 lira parani al gel.
    donu atleti biraz kaliteli alin elinizde lavaboda yikar yikar giyersiniz.ucuz kullan at olanlar full naylon ve cok rahatsız eder.corap almayin mesela.o kadar uzun boyunlu olmasi gerekiyorki(giyince dizine kadar gelmeli) sivilde yok oyle corap.kantinde en kalite en ucuzu var.
    mesela jilet kopuk bile alma orda kantinden al ki kimse sulanmasin.kantindeki mali alirsan dikkat cekmez kimse ozenmez ama janjanli luks bisi alirsan direk arazi olur :)
    herseyden onemlisi temiz mavi yastık kılıfı alın yanınıza ama ilk gece sonrasi onuda hacilarlar :)
    ah imkan olsada yattigim yastigin resmini cekip buraya koyabilsem...
    yattigim battaniyede 72/4 tertibin safak yazisi var.yani (en az) 16 senedir kullanımda olan ve dogru durust yikanmayan bi battaniye hayal etmeye calis :)

quote:

Orjinalden alıntı: cengiz1155

ARKADAŞLAR SIZCE MALZEMELERIMIZI NERDEN ALALIM??

YOKSA

KENDIMIZ MI ALALIM ??

Sen nerde askerlik yapıyorsun kardeşim öyle?

• herkese iyi pazarlar...az önce 325 lerden evarkadasımla konuştum nette.kars sarıkamışta revir çavuşu yapmışlar bunu...9 eylül end.müh. den mezun..agam diyor kısa dönemlere iyi davranıyolar gündüzleri vakit geçiyo ama geceleri pek geçmiyomuş..hiçkimsenin lafına kulak asma gelince sen görüceksin alışcaksın diyo...bizide 323ler karşıladı burda ve hepsi saolsun iyi davranıp önemli seyleri söylediler dio.bizde sizi beklioz dio.yalnız çavuşlarla falan aranı iyi tut dio birde sabit bi görev almaya çalış dio...bilgilerinizeeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: gestaro

herkese iyi pazarlar...az önce 325 lerden evarkadasımla konuştum nette.kars sarıkamışta revir çavuşu yapmışlar bunu...9 eylül end.müh. den mezun..agam diyor kısa dönemlere iyi davranıyolar gündüzleri vakit geçiyo ama geceleri pek geçmiyomuş..hiçkimsenin lafına kulak asma gelince sen görüceksin alışcaksın diyo...bizide 323ler karşıladı burda ve hepsi saolsun iyi davranıp önemli seyleri söylediler dio.bizde sizi beklioz dio.yalnız çavuşlarla falan aranı iyi tut dio birde sabit bi görev almaya çalış dio...bilgilerinizeeee

revir çavuşu iyiymiş ya. bize de düşse keşke. niazmiye çavuşu zormuş. benim avukat bi arkadaş anlarada inzibat çavuşu olarak yaptı.zaman çabukcak geçiyomuş ama çok yoruluyomuş tabi. depo çavuşu olmak ta fena diil. kalabalık biyerde olursan altında erler oluyo sen idare ediyosun. ama yeğen çukurca tugayda depocu oldu, her işi kendi yapıyo tabi. bi de kronik fıtık var adamda. akşam olunca bayılıyomuş ağrısından.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.