DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Çakma Tommy Hilfiger,Abercrombie&Fitch hakkında bir kaç soru..
23
Cevap
1
Favori
10.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çakma Tommy Hilfiger,Abercrombie&Fitch hakkında bir kaç soru..
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1181 Mesaj
      04 Ocak 2009 20:31:51
      Arkadaşlar iyi akşamlar..Başlıkta da belirttiğim gibi çakma Abercrombie'ler Tommy'ler piyasada kol gezmekte..GG de onbinlerce bulmak mümkün..Bunların merter civarında satıldığını duymuştum..Merteri hiç bilmeyen birisi olarak,bu ürünlerden satan mağazaları nasıl bulabilirim..

Dipnot:Avcılar'dan gideceğim Merter'e..

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..İyi akşamlar.

• Binbaşı
      1181 Mesaj
      04 Ocak 2009 20:37:11
      Bilen yok galiba?^^

• Binbaşı
      1086 Mesaj
      04 Ocak 2009 20:41:48
      ewet yaaa otaraflarda lacoste un felan fabrikası varmış 2 sene önceki ürünleri piyasanın çok altına veriyolar senede 1-2 kere ama sizin dediğiniz olay başka sanırsam

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      04 Ocak 2009 20:46:06
      merterde çakmaları değil fabrika ve toptan satış mağazaları var buradan eski sezon veyehut yeni ürünleri ucuz bulabilirsin ama daha önce hiç bakmadım nerededir bu toptan satış mağazaları diye ondan bilmiyorum

çakmaları ise heryerde var zaten

• Binbaşı
      1181 Mesaj
      04 Ocak 2009 20:47:37

quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

merterde çakmaları değil fabrika ve toptan satış mağazaları var buradan eski sezon veyehut yeni ürünleri ucuz bulabilirsin ama daha önce hiç bakmadım nerededir bu toptan satış mağazaları diye ondan bilmiyorum

çakmaları ise heryerde var zaten

Örneğin?..Nerede bulabilirim?..

• Yarbay
      3178 Mesaj
      04 Ocak 2009 20:54:46
      Kadikoy'de istemedigin kadar bulursun, bit pazarinin yukari taraflarinda.

• Çavuş
      96 Mesaj
      04 Ocak 2009 20:59:07
      Peki Ankara'da nerde bulabiliriz? Uygun fiyatlı orjinal veya çakma

• Yüzbaşı
      417 Mesaj
      04 Ocak 2009 21:02:24
      metrobüsle gel mertere mnibüsçülere filan sor diyecem anlamaz onlar doalşarak bul derim

04 Ocak 2009 21:23:06
      senin gibi birşeyin çakmasını alıp "aa ben zenginim marka takılırım" havasına giren krolara gıcık olurum ya git markasız al ya da orjinal markalı al özentilik yapma ok

..
    • Yarbay
      2064 Mesaj
      04 Ocak 2009 21:30:11

quote:

Orjinalden alıntı: Solitare

senin gibi birşeyin çakmasını alıp "aa ben zenginim marka takılırım" havasına giren krolara gıcık olurum ya git markasız al ya da orjinal markalı al özentilik yapma ok

sanamı düştü adamın derdi yani kısaca SANANE
      Ben tav oldum yaa...

Atatürk Yolunda Yürüyen Bir Eğitimci
      04 Ocak 2009 21:34:05

quote:

Orjinalden alıntı: Solitare

Orjinal alıp dediğini yapması daha mı iyi .. Saçmalamışsın.

Niceleri geldi bu viraneyi mamur etmeye
      Bir tarafın mamur ederken, bir tarafın ettiler harap
      Ne akıl, ne akıl ötesi eremedi bu sırrı bilmeye
      Aşk'ta bir avuntu, gerçek ise hayal içindeki hayale şarab
    • Binbaşı
      1171 Mesaj
      04 Ocak 2009 21:47:08
      ben merterde çalışıyorum toptan ve perakende olarak satıyoruz
      merter'e gel birisine ak çarşıyı sor orda çok kaliteli güzel mallar bulabilirsin eğer bulamadıysan, v.i.p çarşısını sor merterde yine, v.i.p çarşısı 3.katda çalışıyorum gelebilirsen ben yardım edebilirim

• Yarbay
      10022 Mesaj
      04 Ocak 2009 21:53:10

quote:

Orjinalden alıntı: metete

Alıntıları Göster

Orjinal alıp dediğini yapması daha mı iyi .. Saçmalamışsın.

yoo bence doğru adam benim orjinal lacosteden aldığım tshirt u 20 ytl ye alıyor zenginim diye takılıyor kro gibi geziyor ortalıkta.Alamıyorsan git düzgün lwc den şeyden al illa marka giyinmen lazım değil.

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      04 Ocak 2009 22:09:35

quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Alıntıları Göster

yoo bence doğru adam benim orjinal lacosteden aldığım tshirt u 20 ytl ye alıyor zenginim diye takılıyor kro gibi geziyor ortalıkta.Alamıyorsan git düzgün lwc den şeyden al illa marka giyinmen lazım değil.

Alamamıştır özenmiştir batıyor mu sen ben alabiliyorum diye herkes alabilecek diye bir kural mı var belki o kadar kişinin arasında özeniyordur çevresindekilere sana ne zararı var?
      Taklit giyip kro gibi geziyormuş ana şunun nasıl olduğunu anlatsana..

• Yüzbaşı
      372 Mesaj
      04 Ocak 2009 22:16:18
      o kadar para bayıldıktan sonra kendini cool sananlarda var

04 Ocak 2009 22:32:01

quote:

Alıntıları Göster

ortada orjinal lacoste giyiyorum diye gezinip hava atan krolar yüzünden özeniyorlardır . Bende orjinal giyiyorum ama ortada görgüsüz gibi hava ata ata dolaşmıyorum veyahut sahte giyenleri aşağılamıyorum

Madem bu kadar orjinalliğe önem veriyorsun acaba bilgisayarında kullandığın tüm programlar oyunlar lisanslı ve orjinalmi aldığın oyunlar orjinalmi
      şimdi maddi durumum orjinal oyun almaya yeterli değil diyecek olursan

Herkez orjinal oyun kullanmak zorunda değil arkadaşım sende demo kullanırsın

• Yüzbaşı
      558 Mesaj
      04 Ocak 2009 22:33:59

quote:

Orjinalden alıntı: EkoFresh

ben merterde çalışıyorum toptan ve perakende olarak satıyoruz
      merter'e gel birisine ak çarşıyı sor orda çok kaliteli güzel mallar bulabilirsin eğer bulamadıysan, v.i.p çarşısını sor merterde yine, v.i.p çarşısı 3.katda çalışıyorum gelebilirsen ben yardım edebilirim

orjinal mi acaba? bide fiyatlar nasıl?

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]
      ESKİŞEHİR D.H.Tüm Eskişehir'lilerin Buluşma Noktası
    • Yarbay
      10022 Mesaj
      05 Ocak 2009 00:05:20

quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

Alıntıları Göster

ortada orjinal lacoste giyiyorum diye gezinip hava atan krolar yüzünden özeniyorlardır . Bende orjinal giyiyorum ama ortada görgüsüz gibi hava ata ata dolaşmıyorum veyahut sahte giyenleri aşağılamıyorum

Madem bu kadar orjinalliğe önem veriyorsun acaba bilgisayarında kullandığın tüm programlar oyunlar lisanslı ve orjinalmi aldığın oyunlar orjinalmi
      şimdi maddi durumum orjinal oyun almaya yeterli değil diyecek olursan

Herkez orjinal oyun kullanmak zorunda değil arkadaşım sende demo kullanırsın

Oyun için ps3 kullanıyorum mecburen orjinal oyun alıyorumZaten orjinal alabilecek bir kesimde takılıyorsa kişi taklit ürüne bakmaz gider orjinali alır ama ha orta halli bir yerdesin ayrıcalığım olsun diye sahte ürünler alıyorsan işte dediğim gibi olur.

05 Ocak 2009 00:21:48

quote:

Alıntıları Göster

Oyun için ps3 kullanıyorum mecburen orjinal oyun alıyorumZaten orjinal alabilecek bir kesimde takılıyorsa kişi taklit ürüne bakmaz gider orjinali alır ama ha orta halli bir yerdesin ayrıcalığım olsun diye sahte ürünler alıyorsan işte dediğim gibi olur.

tamam işte bende onu diyorum durumu orta halli olan insanlara bu özentilik işini lacoste giymeyi statü farkı haline getiren kişiler getirdi. avrupa veya amerikada çok sıradan olan bir firmayı türkiye de sanki çok bir şeymiş gibi büyütüyoruz daha sonra olan olmayan herkezde bir marka aşkı doğuyor parası olan gerçek olmayan ise çakma alıyor diye düşünme birçok kişi var zengin olup çakma giyen

• Yüzbaşı
      791 Mesaj
      05 Ocak 2009 00:31:52
      o kadar alıntıyla sonunda birinde bu uyarı çıkacağını tahmin ede ede aşağı doğru indim

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      05 Ocak 2009 00:32:11
      Geçen Pendiğe gideyim dedim.Yaw Pendik Alt geçidi Çakma Alış Veriş merkezi olmuş yemin ederim.Alt geçit biraz uzunca zaten,Saatten tut monta,monttann tut polara,polardan tut kapşonluya kadar Abercrombie ve Hollister çakmalarıyla doluydu.İnanamadım.Pendiğe git dostum.Minibüse atla.Güney sinemasına gidecem de,seni bir alt geçitte indirecek.İstersen o alt geçitten al,istersen geç lt geçitten Pendiğin içide çakmacı dolu öyle böyle değil ama.

I wipe my ass with your feelings
    • Çavuş
      98 Mesaj
      13 Ocak 2009 11:48:20
      avcılardan mertere minibüslede gidebilirsin metrobuslede.. yenibosnada inip metro ile de gidebilirsin. secenegin cok..

merterdeki magazalarda adını duymadığın birsürü marka vardır. eger tanıdık bildik bir marka gorursen büyük ihtimal cakmadır.. ordaki cakmaların kalitelileride var kalitesizleride.. arayıp bulman gerek..

orjinallik konusunda tartısmıs arkadaslar.. cok kalitesiz olmadıktan sonra bence giyilir.. ama abartı cakma olan modeller var mesela kotun üzerinde yukardan asagıya abercrombie yazıyor ve yazı karakteri farklı, rengi garip..

sonucta kac kişi bir kazaga 150 ytl veriyor burada? ikinci el bolumunde 5 ytl'nin pazarlığını yapan insanların orjinal birşey giydiğine inanmak da komik ayrıca..

• Yarbay
      3923 Mesaj
      28 Şubat 2009 03:23:01
      esenler otogar'da pasaj içlerinde bol miktarda çakma Dolca Gabbana gördüm

• Yüzbaşı
      835 Mesaj
      28 Şubat 2009 03:33:47
      quote:

Orjinalden alıntı: UsbÇaydanlık

Arkadaşlar iyi akşamlar..Başlıkta da belirttiğim gibi çakma Abercrombie'ler Tommy'ler piyasada kol gezmekte..GG de onbinlerce bulmak mümkün..Bunların merter civarında satıldığını duymuştum..Merteri hiç bilmeyen birisi olarak,bu ürünlerden satan mağazaları nasıl bulabilirim..

Dipnot:Avcılar'dan gideceğim Merter'e..

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..İyi akşamlar.

hocam bugun beyazıttaakı subeye gıtmıstım ordakı carsı gıbı yerde dedıgın urunlerden dolu vardı

otobuse bınıyosun beyeazıtta ınıyosun zaten gorursun kıyafetlerle dolu bı sokak var ordan en bastan basla asagıya kadar full aber esofman altları fılan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !KO -- 28 Şubat 2009; 3:30:13 >

The king of the ordinary, the king of analogous, the king of the nonsense, the king of the emptiness, the king of lonelyness, insignificance, the king of abundance, the king of destruction.

- bashole -
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çakma Tommy Hilfiger,Abercrombie&Fitch hakkında bir kaç soru..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.