DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Vodafone hat almak
4
Cevap
0
Favori
5.337
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      449 Mesaj
      Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.Bu yaz evimi taşırken kaybettiğim vodafone hattım var ve servis dışı olmuş o hattı yeniden çıkartmak için illa ki hat sahibinin başvurması mı gerekli hat benim adıma değil .
      Birde bu hattı çıkarmak mı daha pahalı yoksa yeni bir hat mı almak daha pahalıya malolur.

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      Sıfır kontörlü Vodafone hattı 5-6 ytl
      20 kontörlü Vodafone hattı 10 ytl
      100 kontörlü Vodafone hattı 17-18 ytl
      Kapanan bir hattı açtırmak 10 ytl
      Kapanan hattın sim kartı yoksa sim kart almak 5 ytl

Numara sizin üstünüze değilse ya vekalet alacaksınız ya da numara kimin üstüneyse onunla gidip işlem yapacaksınız.

• Emekli Yönetici
      20831 Mesaj
      Kapanan hatlar belli bir süre havuzda bekletilir. Bekleyen hatlar sudan çıkartılır. Kurutulur. Sonrada tekrar servise verilmek üzere işleme alınır. hangi bölgeye gideceği hiç belli olmaz.

Ne diyorum ben ya.

İşin aslı şudur.

Kapanan iptal edilen hatlar belli bir süre havuz sisteminde bekletiliyormuş.
      Hatlar 6 ay gibi bir süre sonrasında tekrardan satışa sunulmak üzere ortaya çıkartılıyormuş.
      Sonrada dağıtım yapılıyormuş. Yani sizin hattn tekrar size gelmesi yüzde değil milyonda bir ihtimal. Siz İstanbul'daysanız o hat Hakkari'ye gitmiş olabilir çünkü.
      Vodafone bayisi bu şekilde demişti bana.

Yeni hat almak daha mantıklı bana göre.
      Ankara'da 100 kontörlü hattı 12.00 YTL'ye almıştım 20 kontör bayiden hediyeli.

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      Ben 2.5 sene önce kapanan hattımı açtırdım ve hiç sorun çıkmadı. 10 ytl ücret ödedim sadece.

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.