Şimdi Ara

CANIM AİLEM (HER ÇARŞAMBA ATV 20:00 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
0
Favori
23.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta ilk bölümü yayınlandı . Ama burada hiç bahsedilmemiş olması beni şaşırttı açıkçası . Fazla yerli dizi takip etmememe rağmen bu diziyi de favorilerim arasına ekledim. Evet başka beğenen yok mu bu diziyi?Bu akşam 2.bölümü yayınlanacak. Oyuncu kadrosu çok iyi. Bu arada Şebnem Bozoklu da bu dizide tanıdığım ve ilerde adını çok sık duyacağımıza emin olduğum bi oyuncu .çok iyi bi performans sergiledi ilk bölümde.

Yapım:TMC-Erol Avcı
    Yönetmen:Sadullah Celen
    Senaryo:Selin Tunç
    Oyuncular:Uğur Yücel,Ozan Güven,Ezgi Mola,İlker Aksum,Funda Eryiğit,Şebnem Bozoklu,Sezgi Mengi,Deniz Denker,Alpay Şayhan

Hikaye Karayip açıklarında lüks bir “Cruise” gemisinde başlar. 45 yaşına kadar hayatta hiç sorumluluk almamış, kız kardeşi ve eniştesini trafik kazasında kaybetmesinin ardından 3 yeğenine bakmak zorunda kalmasıyla yerleşik bir hayata geçen Samim, yıllar sonra terk edip gittiği nişanlısıyla aynı mahallede oturmaya başlar... Samim’in gemiden arkadaşı Ali(Ozan Güven) ise onunla tanıştıktan sonra bütün hayatını planladığını düşünür. Ama hayat siz plan yaparken başınıza gelen şeymiş… Ali günlerce kendini terk eden Ahsen’in izini sürer. Sonunda İstanbul’a geldiğini öğrenir ve onun bulabilmek için İstanbul’a gelir. İstanbul’da tanıdığı tek bir kişi vardır: Samim! Bir yandan aşık olduğu Seyhan, bir yandan peşini bırakmayan ilk aşk Ahsen! Ali iki aşk arasında bildiği her şeyi unutur…

Bu kadar kesişen yollar arasında hayat kavga gürültü, neşe eğlence son hız devam etmekte... Herkes can havliyle hayatın bir ucundan tutunmaya çalışmaktadır...

diziyle ilgili diğer bilgiler için :http://www.canimailem.info/kategori/canim-ailem/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saviola83 -- 1 Şubat 2010; 20:08:22 >

• güzel keyifli dizi
    ama cok canım cigerim lafı geciyor o bıktırıyor biraz
  • Ben ve bir çok kişi fesupanallah `ı (meşhur ekmek teknesi grubu ve bir kaç iyi oyuncu daha vardı) çok beğenmişti ama her ne hikmetse 5 bölüm sonra kaldırıldı. Bunun da aynı yolun yolcusu olacağını düşünüyorum
  • bu dizi tutmaz çünkü gayet kaliteli bir yapım.

İçinde aşk,komedi,acı hepsi var ve hepsi dozunda.

Türkiyede bir dizinin tutması için her bölüm 278 tane adam öldürüp,yüzlerce kişiyle aşk yaşamak falan gerekiyor
  • samim seni öldürürüm repliği dilime doalndı.o rolü yapan bayanı çok beğendim ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

Ben ve bir çok kişi fesupanallah `ı (meşhur ekmek teknesi grubu ve bir kaç iyi oyuncu daha vardı) çok beğenmişti ama her ne hikmetse 5 bölüm sonra kaldırıldı. Bunun da aynı yolun yolcusu olacağını düşünüyorum

aynen kaldırılması bi saçmalık
  • harika üstü harika bi konu kadro muhtesem ızlıyorum zevkle

@recep41

aynen bayılıyorum o kadına :)

fazla tipi mipi yok ama gorunce fena oluyorum namussuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chemx -- 25 Kasım 2008; 19:43:19 >
  • evet beyler nasıldı ? ben meliha karakterine aşık oldum sanırım bölüm fena değildi yer yer güldürdü yer yer gözlerim doldu. inşallah gittikçe iyiye gider. seyhan la aliço arasında bişeyler olcak gibime geliyo. görecez bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saviola83 -- 16 Aralık 2008; 15:57:58 >
  • uzun zamandır türk kanallarında böyle güzel bir dizi izlemiyordum. dizi bana göre harika. şu andaki en kaliteli türk dizisi. senaryo, oyuncular, konu, mekanlar hepsi çok orjinal. bugunkü bölümde çok güldüğüm yerler oldu, Samim in Mert Can a masal anlattığı yerdede ağladım ( çok uzun zamandır ağlamıyordum belki ondandır), boğazımın düğümlendiği yerler oldu. inşallah bozmazlar böyle devam ederler " süper baba" dan sonra takip etceğim ilk türk dizisi olcak herhalde.

p.s: bende Ahsen e aşık oldum ( Sevtap Özaltun) ne güzellik ya.
  • diğer dizilerden fırsat bulursam bunada el atarız
  • dünkü bölüm süperdi.ilk bölümde anne baba ölümünü fazla yansıtamamışlardı.en azından oyunculuk bazında ama bu bölümde uğur yücelin hikaye anlatırken ki gözlerinin dolması baya bir duygulandırdı bizide.ben çok keyif alarak izliyorum.

meliha süper ya.samim seni öldürürüm repliğini herhalde ağzımdan düşüremeyeceğim.

arkadaşlar ben maç başladıktan sonrasını izleyemedim bu arada.zaten son reklamını vermişti galiba.tekrarını izleriz artık.
  • 2000li yılların süper baba adayı gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: daffodil

2000li yılların süper baba adayı gibi

bu aklıma geldi benimde.yazacaktım ama birkaç bölüm daha ilerlesin diye düşünüyordum.
  • Ben ilk bölümü izledim ve hiç beğenmedim. Uğur Yücel aşırı yapmacık geldi :S
  • meliha benim nan
  • Arkadaşlar bu "samim seni öldürürüm" bölümünü nerden bulabiliriz. İzlemek istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: mct2002

Arkadaşlar bu "samim seni öldürürüm" bölümünü nerden bulabiliriz. İzlemek istiyorum

özeti bekle
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chemx

quote:

Orjinalden alıntı: mct2002

Arkadaşlar bu "samim seni öldürürüm" bölümünü nerden bulabiliriz. İzlemek istiyorum

özeti bekle

Yarın tekrarı varmış izlerim artık

• Bende 2. bölümü izleyemedim. Tekrarı ne zaman acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Bende 2. bölümü izleyemedim. Tekrarı ne zaman acaba ?

bugün saat 22:00 de diye aklımda kaldı. ama 22:20 de olabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.