Şimdi Ara

Arkadaşlar 1200 watlık elektrikli soba günde 4 saat çalışırtırsak ayda kaç ytl yakar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
154.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bi öğrenci olarak evimde elektirkli soba kullanıyorum.klimamıazda 1300 btu var yanlız fakar 1200w luk elektirkli ısıtıcımı daha çok yakar yada klimamı. klimanının sınıfı f bilen arkadaşlar var ise cevaplarını bekliyorum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz661

bende aynı dertten muzdaribim yukardaki hesaplamayı şu anki kw fiyatı üzerinden yapabilecek olan varmı ben biraz aradım ama 2011 yılına ait kw fiyatını bi türlü öğrenemedim

http://www.voltenerji.com/fatura-hesapla.asp

Bu linkten hesaplayabilirsiniz.....
  • Selam Arkadaşlar Hepimizin Dert Yandıgı Konu Soguk Havalar Iısınmak Icın Ise Bır Isıtıcıya ıahtıyacım var ama hapımız madur oluyoruz bu ısıtıcılarda cunku cok yakıyorlar.genelımızın duru orta derece yanı belırlı aylıklara calısan ınsanlarız onun ıcın bıze az yakan urunler gerekıyor. bır urun almadan once ıyıce arastırmalıyız.bızım bır e tıcaret sıtemız var kumtel alf gıbı urunlerı satıyoruz.urunlerı arastırrken hepsibayiden.com sıtemızıde arastırmanızı tavsıye ederız.kapıda odeme seceneklerı mevcut son donemlerde cok arkadasımızın canının yandıgını ıyı bılıyoruz urunu sıparıs verıyor odemesını yapıyor ama urun geldıgınde ya bozuk yada hasarlı cıkıyor alan arkadasımız madur oluyor o yuzden benım dusunce urunu alırken kapıda odeme secenegını secmemız daha mantıklı 5 tl kargo parası ekstra verıyorsun ama urununu gordukden sonra odemesını gerceklestırıyorsun yanı madur olmuyorsun. bızım hepsibayiden.com sıtemızde 100 tllık alısverıslerde kargoyu ucretsız gonderıyoruz ama kapıda odeme secenegını ıstersenız 5 tl odeme ucretını kargocu arkadalar alıyor sıze tavsıyem urun alırken Hepsibayiden.com sıtemızıdde goz gezdirmenız hepınız allaha emanet olun

www.hepsibayiden.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teorizm -- 27 Ekim 2012; 13:42:40 >

• selam mat35 kardesım dogru soyluyorsun normal bır komurlu sobaya bakarak tabıkı cok yakar tabıkı bu urun cok yakar dıyorsanız o zaman şu urunu alacaksınız

http://www.hepsibayiden.com/Urun/Hosseven-Sahra-Kollektorlu-Lux-Kovali-Soba-pmu547.html

• arkadaşlar meraba

sobalarla alakalı sormak istedigim bir şey var infrared ısıtıcımı daha iyi yok Quartz ısıtıcımı daha iyidir hangisini almalıyım yaptıgım araştırmalara göre hava kirliliği olmuyormuş,oksijeni tüketmezmiş,kötü koku yapmaz ve gaz kaçırmazmış ekonomik birşey de arıyorum açıkcası aşagıdaki ürünü almayı düşünüyorum kullanan varmı acaba tavsiye eder misiniz peki

Kumtel KS 2035 Quartz Elektrikli Soba

Kumtel KS 2035 Özellikleri
    Elekrtikli soba 1800 -1950 W güçle çalışmaktadır.
    En iyi maksimum verimde kullanılan uzun ömürlü ısıtıcıdır
    Özel tasarımı ile yüksek ısı yayma verimliliği sunar
    Kısa sürede ısıyı iletmeye başlayacaktır size.
    Kolayca taşınır.Tavana yada duvara kolaylıkla monte edilebilir
    Hava akımı olan açık yada kapalı ortamlarda diğer ısıtma sistemlerinden daha etkin ve ekonomiktir.
    Sadece sizi ve yönlendirdiğiniz objeleri ısıtır. Havayı ve gereksiz alanlaru ısıtmadığı için paranız uçup girmez
    Kısa süreli kullanımlarda diğer elektrikli ısıtıcılara oranla daha tasarrufludur.
    Ortamdaki oksijeni tüketmediği için başağrısı yapmaz
    Sağlıklıdır . Havayı kurutmaz,havada uçuşan toz zerreciklerini yakmadığı için koku ve solunum yollarında tahribat yapmaz.
    Banyo,büro,yemekhane gibi belirli zamanlarda ısıtılması gereken yerler için idealdir.
    Açık alanda rüzgarlı havalarda bile ısıtır.
    Isıyı yönlendirebilir ve kontrol edebilirsiniz.
    Odun,kömür,gaz benzeri ısınma sistemlerindeki gibi bir tehlikesi yada zehirlenme riski yoktur.
    2 yıl garantilidir

http://www.hepsibayide.com/Urun/Kumtel-KS-2035-Quartz-Elektrikli-Soba-pmu72.html

• kumtel asroyal mastaş freedoor fujiyama ufo boss info alf sunfire ısıtıcı markaları ve daha fazlası için
    http://harcasana.com/isitici-ve-sogutucular-pmk734
    linkine tıklayarak ucuz fiyata ulaşabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.