Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
17
Favori
596.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

Yaklaşık 3 ay önce Philipsin meşhur alu meyve sıkacağını aldım ...
    ve her gün düzenli olarak kullanıyorum..Her sabah düzenli olarak minimum 300 cc meyve suyu tüketen biri olarak katı meyve sıkacağı benim için kaliteli olmalı..
    Ürünün + ları ve - lerini sıralamak istiyorum.
    + Meyve sıkmada tam verim alıyorum. Çoğu meyveyi sıktım ve hepsinde başarılı sonuçlar aldım.
    + Temizlemesi zahmetsiz ve bulaşık mak.sinde yıkanabilir özelliği avantaj
    + en sert meyveleri bile en kısa sürede suyunu max. olarak alabiliyorsunuz (ipucu: sıkma işlemini yaparken takozu yavaş yavaş ittirin ve çok gerekmedikçe 1 kademesinde kullanın)

- en önemli dezavantajı, hazneyi kilitleyen klipsi kelebek gibi kanatları açılıyor kötü bir görüntü oluşturuyor. Takılı değilken çok yer kaplıyor, sağa sola takılıyor.
    - Geçenlerde farkettim , takozun dibindeki tırtıkları zamanla rendeye temas ederek aşınmış hatta iyice soyulmuş. Bu bence ürün için önemli bir olumsuzluk. biz meyve yerine demekki plastik parçaları da içmişiz... Bununla ilgili firmaya mail yazıp cevap isteyeceğim..
    Sonuç olarak puanım 10/6 dır..

Bir de bu markada yapılan o suları bebeklere içirdiklerini düşündüm de....

ben de bebek icin alacagim, listeme almistim ama dediginiz gibiyse cok kotu
    ozaman bosch mes3000 700W (90euro) veya moulinex ju 650G31 1000W(130euro) arasindayim

• * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 1:15:46 >
  • benim tavsiyem profilonun MP 5005 Katı Meyve Sıkacağı fiyat olarak gayet uygun kullanan arkadaşlar memnun bence deneyin..fiyatıda 40 TL civarı.
  • Ben 3 gün önce Philips HP 1866 aldım. Internetten 205 + 11TL kargo ile 216TL'ye geldi. İki gündür kullanıyorum ve çok memnunum. Ancak içinden çıkan küçük tarifler el kitabını pek beğenmedim. Güzel kokteyler için uygun tarifler vermiş ama faydalarından ve vitaminlerinden bahsetmemiş.

Ben sabahları işe gitmeden önce vitamin açısından zengin bir içecek hazırlamak istiyorum. Benim için önemli olan ekonomik, hızlı ve temiz bir şeyler hazırlayabilmem. Tadının güzel olup olmaması çok önemli değil.

Sizce nasıl bir şeyler hazırlayıp içebilirim. En önemli faktör bağışıklık sistemi. İlaç kullandığım için Greyfurt olmamalı. Birde internette okuduğumda göre sebze ve meyveleri karıştırmamak lazımmış. Sadece elma + havuçta bu kural geçerli değilmiş. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • Merhaba arkadaşım,

Bende Philips'in HP 1866 modelini adım ve şu an için gayet memnunum. Sende aşınan bölgenin neresi olduğunu tam olarak anlayamadım. Açıklarsan ona göre bende dikkatli kullanmaya özen gösteririm.

Bu ara ürünü detaylı inceleyip videosunu en kısa zamanda ekleyeceğim.

quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

Yaklaşık 3 ay önce Philipsin meşhur alu meyve sıkacağını aldım ...
    ve her gün düzenli olarak kullanıyorum..Her sabah düzenli olarak minimum 300 cc meyve suyu tüketen biri olarak katı meyve sıkacağı benim için kaliteli olmalı..
    Ürünün + ları ve - lerini sıralamak istiyorum.
    + Meyve sıkmada tam verim alıyorum. Çoğu meyveyi sıktım ve hepsinde başarılı sonuçlar aldım.
    + Temizlemesi zahmetsiz ve bulaşık mak.sinde yıkanabilir özelliği avantaj
    + en sert meyveleri bile en kısa sürede suyunu max. olarak alabiliyorsunuz (ipucu: sıkma işlemini yaparken takozu yavaş yavaş ittirin ve çok gerekmedikçe 1 kademesinde kullanın)

- en önemli dezavantajı, hazneyi kilitleyen klipsi kelebek gibi kanatları açılıyor kötü bir görüntü oluşturuyor. Takılı değilken çok yer kaplıyor, sağa sola takılıyor.
    - Geçenlerde farkettim , takozun dibindeki tırtıkları zamanla rendeye temas ederek aşınmış hatta iyice soyulmuş. Bu bence ürün için önemli bir olumsuzluk. biz meyve yerine demekki plastik parçaları da içmişiz... Bununla ilgili firmaya mail yazıp cevap isteyeceğim..
    Sonuç olarak puanım 10/6 dır..

• Buyrun Philips HP 1866 İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dicklers -- 12 Mart 2011; 20:40:39 >
  • 10 numara inceleme olmuş. Çabanı takdir ettim.
  • KESINLIKLE PHILIPS, BOSCH, MOULINEX TEN BASKA MARKA TAVSIYE ETMEM.
  • "Dicklers"

İnceleme için teşekkürler hocam
  • herkese merhaba,
    bende buradaki yorumlara bakarak phillips 1866 aldım internetten..hepsi burada da 329 tl idi alisveris.com dan 230 tl ye aldım,1 gün sonra elime ulaştı.
    Alet çok iyi...
    2 elmadan 1 bardak su çıkıyo;ancak köpük oluyor..portakal,elma ve havuç karışımı güzel oluyor,tavsiye ederim.4 portakal,4 elma,4 havuç sürahisini doldurmaya yetiyor..Sürahinin çok dolmamasına dikkat etmek lazım;çünkü köpük üsten bardağa doğrudan gidiyor...Çocuklara ilk iki bardağı veriyorum o piyasada satılan meyve suları kıvamında;daha sonrakiler koyulaşıyor onu sevmediler...
    Araştıranlara duyurulur:)
  • dün king p 1100 modelini aldım. forumu okuduktan ve biraz nette araştırdıktan sonra buna karar verdim. su an fiyatı 100 tl civarı. (vatan=99, hepsiburada=99 carrefour 103 (ben buradan aldım)) 2 elmadan (orta boy) 200 ml su cıktı. bununla beraber toplam 2 havuc+ 3 kucuk boy portakal+ 2 elma 3,5 bardak su verdi. temizlemesi gayet kolay. butun parcalar rahat sokuluyor. ama makinede yıkamayın dıye bı uyarı var bende elde temizledim, zaten suyun altına tutunca kendılıgınden posalar akıyor. posalarda su kalıyormu derseniz bi avuc kadar posayı elde sıktıktan sonra 3-4 damla su aktı bana normal gibi geldi. ki kalan posaları eşinize veya kim yaparsa ona soyleyin pastalarda veya kekte kat olarak kullansın alın size gercek meyveli kek veya pasta. philips kullanmadıgım için bilemiycem ama ben üründen memnun kaldım. satıcı ilede konusmamda bu alınabılcek urun dedı. kendısı evde moulinex kullanıyormuş ve phılıps olsun yaptıkları işlem aynı dedi.
    kısaca ben memnunum arkadaşlar, kopuk filtreside var (cok basit bı parca takılmış bu kopugun bardaga akmasını engellıyor ) temizliği kolay. motor guclu 2 kademe. cok fazla ses yapmıyor ama sessiz denmez sonucta 700 w motor var. bu arada 4 sene garantisi varki firma guvenmediği urune neden 4 sene garanti versin. servisle konustum bu gune kadar 1 arıza gelmiş oda müşteri hatası kırılma olmuş.
    ben gorduklerimi duyduklarımı yazdım. alıp almama size kalmış. Sonra iyi olur Allahtan kotü olur kuldan olmasın.

• Arkadaşlar benim merakım acaba profesyonel sayılabilecek 3 krş pahalı ama gönül rahatlığı ile kullanılacak bir üürün yokmu .
    Tabi ev için uygun olması ve biraz pahalı olsada astronomik fiyatı olmamalı . tşkler...
  • philips 1866 1861 ne fark var acaba
    birde ses seviyesi nasıl
  • PHILIPS HR 1861 öneririm sıradan iki elmanın suyunu çıkardım 1,5 su bardağı su çıkardı içine atılan meyvanın suyunu son damlasına kadar 3-5 saniyede çıkartan bir cihaz seside tıraş makinasından biraz fazla.teknosa tarzı yerlerden almayın iyi geçiriyorlar 270tlye.ben geçen hafta beşiktaş tan 210tl ye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalcup

philips 1866 1861 ne fark var acaba
    birde ses seviyesi nasıl

sanırım sadece watt olarak fark var.
    bilenler açıklarsa iyice öğreniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: leylan

PHILIPS HR 1861 öneririm sıradan iki elmanın suyunu çıkardım 1,5 su bardağı su çıkardı içine atılan meyvanın suyunu son damlasına kadar 3-5 saniyede çıkartan bir cihaz seside tıraş makinasından biraz fazla.teknosa tarzı yerlerden almayın iyi geçiriyorlar 270tlye.ben geçen hafta beşiktaş tan 210tl ye aldım.

teşekkürler ilgin için
  • bende araştırırken 185 tl ye gördüm fiyat iyi gibi geldi ama mağaza konusunda bilgim yok ücretsiz kargo var kapıda ödeme var

http://www.sanalreyonum.com/urun/philips-hr-1861-kati-meyve-sikacagi--ayni-gun-kargohizli-gonderikargo-tasima-sigortalisuper-hizli_682942.aspx

pardon ücretsiz kargo yokmuş 12 lirada kargo ekleniyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xantorus -- 7 Nisan 2011; 21:43:53 >
  • arkadaşlar baba olucam hayırlısı ile eşimin sağlıklı beslenmesi ve ileride bebeğe içirmek için kullanımak üzere katı meyva sıkacağı alıcam. karar verdiğim ürün philips 1866 modeli idi ancak geçen forum istanbulda bulunan bimekste homend marka katı meyva sıkacaklarını gördüm. reyon görevlisi öve öve bitiremedi. malzeme olarak kaliteli bir ürün. 3 ayrı modeli var. Homend Projuicer 2701 olanını tavsiye etti. diğer katı mevya sıkacaklarında ki gibi 2 kademeli güç düğmesi yerine istediğiniz watta çalıştırmayı ayarlayan düğmesi ve lcd ekranı var. bunun yararınında ayarlayabildiğimiz düşük watta çalıştırabildiğimiz için üzüm gibi yumuşak meyve daha iyi sıkıyormuş diğer markalarda 1. kademede bile üzümü sıkmadan posa kabına attıklarını söyledi.
    Homend Projuicer 2702 ve Homend Projuicer 2703 modellerinin ise birbirinin aynı aralarındaki tek farkın, birinin plastik gövde diğerinin metal gövde olması. bu iki modelde ise narenciye sıkacağı özelliği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecehorozu

arkadaşlar baba olucam hayırlısı ile eşimin sağlıklı beslenmesi ve ileride bebeğe içirmek için kullanımak üzere katı meyva sıkacağı alıcam. karar verdiğim ürün philips 1866 modeli idi ancak geçen forum istanbulda bulunan bimekste homend marka katı meyva sıkacaklarını gördüm. reyon görevlisi öve öve bitiremedi. malzeme olarak kaliteli bir ürün. 3 ayrı modeli var. Homend Projuicer 2701 olanını tavsiye etti. diğer katı mevya sıkacaklarında ki gibi 2 kademeli güç düğmesi yerine istediğiniz watta çalıştırmayı ayarlayan düğmesi ve lcd ekranı var. bunun yararınında ayarlayabildiğimiz düşük watta çalıştırabildiğimiz için üzüm gibi yumuşak meyve daha iyi sıkıyormuş diğer markalarda 1. kademede bile üzümü sıkmadan posa kabına attıklarını söyledi.
    Homend Projuicer 2702 ve Homend Projuicer 2703 modellerinin ise birbirinin aynı aralarındaki tek farkın, birinin plastik gövde diğerinin metal gövde olması. bu iki modelde ise narenciye sıkacağı özelliği var.

bu markanın bugun tv de reklamlarını gördüm
    çay makinasıydı reklamdaki sesli konuşma yapıyormuş
    cihaz ilginc geldi özellikli bi marka gibi geldi

• diğer markaları kullanmadığım için yorum yapamam ama Philips HR 1861 sahibi olarak çok başarılı bir ürün
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.