Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
17
Favori
596.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar fakir marka nasıl paslanmaz çelik modelinden aldım bir tane deneme fırsatım olmadı 150 tlye aldım 800w modelini tam bilmiyom marka olarak iyimidir verim alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chucky45

arkadaşlar fakir marka nasıl paslanmaz çelik modelinden aldım bir tane deneme fırsatım olmadı 150 tlye aldım 800w modelini tam bilmiyom marka olarak iyimidir verim alabilirmiyim

Hayırlı olsun, güzel bir modeldir.

Bu arada bizdeki 700 watt sinbo evde bir süredir süs olarak duruyor, bizimkilere sıkalım diyorum, onu sıkıp posa çıkacağına meyve olarak ye diyorlar
  • 100-1150 arası bir ürün bakıyorum.Çok fazla lükse kaçmaya gerek yok.10 saniye yerine 20 saniyede sıksa birşey olmaz.Ama posası mümkün olduğunca kuru olan bir ürün arıyorum.Hangilerini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

100-1150 arası bir ürün bakıyorum.Çok fazla lükse kaçmaya gerek yok.10 saniye yerine 20 saniyede sıksa birşey olmaz.Ama posası mümkün olduğunca kuru olan bir ürün arıyorum.Hangilerini tavsiye edersiniz?

Sinbo'nun 1000 watt olan modeli. 130 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

arkadaşlar fakir marka nasıl paslanmaz çelik modelinden aldım bir tane deneme fırsatım olmadı 150 tlye aldım 800w modelini tam bilmiyom marka olarak iyimidir verim alabilirmiyim

Bu arada bizdeki 700 watt sinbo evde bir süredir süs olarak duruyor, bizimkilere sıkalım diyorum, onu sıkıp posa çıkacağına meyve olarak ye diyorlar

teşekkür ederim sinbo markada kimi ürünleri güzel kiminide beğenmiyom meyve olarak yiceğime artık suyunu çıkarırım muzun suyunu çıkaran varmı yarı bardak süt ve yarı bardak muz suyu çıkarsak tadı güzel olurmu deniyen varmı yazarsa sevinirim

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim sinbo markada kimi ürünleri güzel kiminide beğenmiyom meyve olarak yiceğime artık suyunu çıkarırım muzun suyunu çıkaran varmı yarı bardak süt ve yarı bardak muz suyu çıkarsak tadı güzel olurmu deniyen varmı yazarsa sevinirim

Kullandığımız sinbo'dan memnunum, çok kaliteli model de bizimkileri posa konusu düşündürüyor.

Muzun suyunu çıkaramazsınız da bir kapta muzu ezip üzerine sütü döküp içebilirsiniz. Daha iyi olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kullandığımız sinbo'dan memnunum, çok kaliteli model de bizimkileri posa konusu düşündürüyor.

Muzun suyunu çıkaramazsınız da bir kapta muzu ezip üzerine sütü döküp içebilirsiniz. Daha iyi olur

teşekkür ederim posalar dert değil posasını ayıran hazne gibi yardımcı donanım yokmuki sizinkinde pek anlamam bu işlerdende muzlu süt hevesimiz bitti yani ezmek dert olur sarımsak döver gibi

• beyler bu işin kralı nedir? moulinex 1000 watt en iyisi mi?

yoksa Philips HP1866 Aluminium Collection 800W XL ??

Bir el atın şu işe beyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 18 Şubat 2011; 9:01:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

beyler bu işin kralı nedir? moulinex 1000 watt en iyisi mi?

yoksa Philips HP1866 Aluminium Collection 800W XL ??

Bir el atın şu işe beyler...

filipsi tavsiye ederim.arkadaki posa toplama kabı kolayca çıkıyor.
    ama yanılmıyorsam mulinekste bu yok.
    ayrıca filipsin bıçağı daha fazlasu cıkarıp daha kuru posa vaat ediyor.
    alminyum kaplama iz leke yapmıyor.her parçası bulmak yıkanıyor.
    motor sessiz ve sarsıntısız.
    int te 200tl bulunabiliyor.
  • fakir leda modelini aldım gücü 600w fakat ilk izlenimlerim harika bir makina temizliği biraz zor fakat posa kabı hemen çıkıyo kenetleme mekanizmalarını açtıktan sonra gövde ve filtre kısımlarını çıkarıp suya tuttuktan sonra temizleniyo portakal.elma.mandalina.vişne.çilek.karpuz.nar aklınıza gelebilcek bütün meyvaları sıkabiliyo kitapçığında okudum iki kademeli hız ayarı var düşük ve yüksek hız kesici paslanmaz çelikten ve gayet keskin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chucky45 -- 19 Şubat 2011; 15:06:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

Yaklaşık 3 ay önce Philipsin meşhur alu meyve sıkacağını aldım ...
    ve her gün düzenli olarak kullanıyorum..Her sabah düzenli olarak minimum 300 cc meyve suyu tüketen biri olarak katı meyve sıkacağı benim için kaliteli olmalı..
    Ürünün + ları ve - lerini sıralamak istiyorum.
    + Meyve sıkmada tam verim alıyorum. Çoğu meyveyi sıktım ve hepsinde başarılı sonuçlar aldım.
    + Temizlemesi zahmetsiz ve bulaşık mak.sinde yıkanabilir özelliği avantaj
    + en sert meyveleri bile en kısa sürede suyunu max. olarak alabiliyorsunuz (ipucu: sıkma işlemini yaparken takozu yavaş yavaş ittirin ve çok gerekmedikçe 1 kademesinde kullanın)

- en önemli dezavantajı, hazneyi kilitleyen klipsi kelebek gibi kanatları açılıyor kötü bir görüntü oluşturuyor. Takılı değilken çok yer kaplıyor, sağa sola takılıyor.
    - Geçenlerde farkettim , takozun dibindeki tırtıkları zamanla rendeye temas ederek aşınmış hatta iyice soyulmuş. Bu bence ürün için önemli bir olumsuzluk. biz meyve yerine demekki plastik parçaları da içmişiz... Bununla ilgili firmaya mail yazıp cevap isteyeceğim..
    Sonuç olarak puanım 10/6 dır..

PHILIPS HR 1866/30 800W XL bende bu modeli aldım gold bilgisayardan 240 tl ye geldi.yalnız bunun gövdesi aliminyum değil özel alaşımlı bir madde(hepsi buradadaki model ile aynı model goldda metalik gümüş renginde gösteriyor ürünü).ama fiyat olarak çok ucuz.hepsi burada ve vatanda 330 tl gibi bir rakama satılıyor.ben memnun kaldım.patates suyunu bile sıkım narı denemedim keza nar çekirdeklerinin bıçağa zarar vereceği endişesi oluştu bende.ama patates,havuç,elma portakal vs bunların suyunu rahatlıkla sıkıyor atıyor.arkadaşın yazıklarına katılıyorum fakat şu aşamada ittirme takozunda aşınmaya rastlamadım olursa ileride sizlerle paylaşırım.ben puan veremiycem çünki başka marka kullanmadım ama güzel bir makine çok iyi su çıkarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joker_ist -- 19 Şubat 2011; 20:18:20 >

• * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 1:15:1 >
  • philips hr 1866 bugün yarın gelecek inşallah..
  • Alet 10 numara....

Ama XL olayı biraz yalan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

Alet 10 numara....

Ama XL olayı biraz yalan....

Neden Yalan?
    Bir de aletinin resimlerini ve çıkardığı posanın resimleri de eklersen iyi olur.
  • dün 2-3 kilo meyvanın suyunu çıkardık.
    performansından çok memnun kaldım doğrusu.

Bu akşam tekrar kullanırsam resimleri çekip eklerim.

küçük denebilecek bir elmayı bile çok zor alıyor, bu nedenle yalan.
  • arkadaşlar en kuru posa çikardan hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qerenfil

arkadaşlar en kuru posa çikardan hangisi?

Sinbo olmadığı kesin
  • migrosta satılan premier prj5050 nasıl bilgisi olan var mı?
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 7 Mart 2021; 6:35:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.