Şimdi Ara

HYUNDAI i20 --sonunda geldi--- (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
0
Favori
51.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Getz da ön taraf bence oldukça rahat , sürücü koltuk yükseklik ayarı ile de sürücü koltuğu ok daha rahat hale gelebiliyor. Sanırım i20 nin arkasındaki durum tasarımının corsa ve yarise benzemesinden kaynaklanıyor, üst taraf arkaya doğru yatarken, getzde benzer durum yok çünkü
  • 1.2 style var mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

Peki başka ne var :)
    Elinizde arabanın sahip olduğu özelliklere ait bir bilgi kağıdı var mı ?
    Mesela aynalar boyalı mı, kapı kolları boyalı mı, arka camlar otomatik mi, aynalar elektrikli mi, manuel mi ,ısıtmalı mı, yol bilgisayarının özellikler neler vs vs....

quote:

Orjinalden alıntı: borajik

1.2 team modelinde ABS var.ayrica plazalarda select ve style modelleride var.benim aldigim yerde vardi en azindan.araba dedigim gibi rakiplerinden motor ve dinanim okarak hicbir eksigi yok

evet elimde bilgi kagıtı var tabiki dun aksam hyundai de calısanlar antalyaya gttiler arabanın tanıtımı ve bilgilendirilmesi yapılacakmıs.satıcılar arabayla ilgili hicbir sey bilmiyorlar.cuma gunu donduklerinde daha donanımlı olurlar artık araba yeni geldigi icin kullanım kılavuzu ve orijinal paspas yoktu.i30 un paspasını verdiler ama i20 gelince onuda vericekler her yeni arabada bole seyler oluyor zaten. 1.2style yok sadece team var.
    discrepancy dedigin aynaların ve kapı kollarının boyalı olması style ve select te.arka cam otomatigi ve aynaların elektrikli olanıda select ve style da.team modelinde aux girisi varken style da aux+iPod girisi var.direksiyondan kumanda hepsinde var.
    yol bilgisayarı 100km de ne yaktıgı,depodaki benzinle kac km yapabilecegin,kac km yol yaptıgın,saat tarih sıcaklık,cd mp3 radyo rds bilgileri,setup bolumu,devir gostergesi(bunu servistekilerde bilmiyodu oyle tahmin edioruz) bunun gibi ozellikleri var

• Teşekkürler bilgiler için, fotoları bekliyoruz foruma artık :)
  • iç malzeme kalitesi o kadarda iyi değilmiş... fiyatlar uygun ama 1,2 nin tek donanım seviyesinde olması kötü...
  • http://i20-hyundai.com/index2.html?lang=en_EU
    burdan arabaya detaylı bakabilirsiniz..
  • hyundai'nin sitesinde mayıs 8'e kadar geçerli bir fiyat listesi var

Sekizinden sonra bir düzenleme gelir ve i20'de listeye girebilir

bayilerin elinde katalog yok ve araba hakkında fazla fikir sahibi değiller

3-4 gün daha beklemek lazım

benzinli ve dizel'in düşük motorlarında select donanımın olmayışı çok kötü olmuş

dizel select'ler 28,900'den başlıyor ve o fiyata bana göre daha iyi araçlar var

mesala en basitinden full dizel symbol 25000 ytl

bu araba biraz aile arabası olmaktan çıkmış gibi geliyor bana

dizel select 25000 olsa süper olurdu, hemen alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi willerdem -- 6 Mayıs 2009; 23:56:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: willerdem

hyundai'nin sitesinde mayıs 8'e kadar geçerli bir fiyat listesi var

Sekizinden sonra bir düzenleme gelir ve i20'de listeye girebilir

bayilerin elinde katalog yok ve araba hakkında fazla fikir sahibi değiller

3-4 gün daha beklemek lazım

benzinli ve dizel'in düşük motorlarında select donanımın olmayışı çok kötü olmuş

dizel select'ler 28,900'den başlıyor ve o fiyata bana göre daha iyi araçlar var

mesala en basitinden full dizel symbol 25000 ytl

bu araba biraz aile arabası olmaktan çıkmış gibi geliyor bana

dizel select 25000 olsa süper olurdu, hemen alırdım

symbolden cok daha albenisi olan bi araba arkadasım.symbol un rakipi accent fln.fiyatınında yuksek olması normal.yabancı forumlardan arastırdıgın zaman fiesta 207 corsa gibi arabalarla kıyaslanıyor.genel olarak ic plastiginin zayıf oldugu soylenmiş ama 5 sene garantili olması ve rakiplerinden az yakması i20 nin artı yonlerinden olmus

• i20 fiyatlarına buradan bakabilirsniz.

HYUNDAI i20 --sonunda geldi---
  • i20 ile i30 arasında cok fazla bi fiyat farkı yok.tabi bunun nedeni donanımsal olarak farklarının olmaması.dıstanda kalite olarak bir fark yok.ayrıca direksiyonu ve on konsolu i30 dan daha guzel geliyor bana.ama i30da i20den daha buyuk sonucta ve ic malzemeleri daha kaliteli
  • quote:

Orjinalden alıntı: borajik

i20 ile i30 arasında cok fazla bir fiyat farkı yok.tabi bunun nedeni donanımsal olarak neredeyse farklarının olmaması.dıstanda bakıldıgında kalite olarak bir fark yok.ayrıca direksiyonu ve on konsolu i30 dan daha guzel geliyor bana.ama i30da i20den daha buyuk sonucta ve ic malzemeleri daha kaliteli
  • bence pahalı...
  • i20 1.4 otom. 0-100 hızlanma 12.9 sn ortalama tüketim 6,4 lt hiçde fena değil

http://www.data4car.com/cars.php?id=7315
  • 1,2 nin performansi ve yakarı guzel ama tek donanim olmasi kotu...
  • henüz resmi internet sitesinde i20 ile ilgili hiç bir bilgi olmamasına rağmen arkadaşların yorumlarını ve gayet ciddi gibi görünen -yukarıda bi arkadaşın eklediği- listeyi doğru kabul ederek konuşacak olursak; 1,2 lik aracın tek donanım seviyesi ile gelmesi biraz üzücü bi durum. bu güzel motor ile donanım seçme özgürlüğü birleştirilseymiş daha hoş olurmuş.. yine de baz modelinde birçok özelliğin standart olarak sunulması gayet güzel..
  • selam arkadaşlar

hyundai bugün fiyat listesini güncelledi ama hala i20 ile en ufak ne teknik özellik nede fiyat listesi yok
    acaba neyi bekliyorlar anlamadım

herkese iyi günler anneler gününüz kutlu olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcroses

1,2 nin performansi ve yakarı guzel ama tek donanim olmasi kotu...

1.25 motorlar genelde tek donanım oluyor.fiestada sadece 1.25motorda trend versionuyla satısa sunulmustu.buarada i20 nin motoruda 1.2 degil 1.25
  • hyundai doymuş herhalde bu araba ile ilgili en ufak bilgi yok sitesinde...
  • bugun okula tanıtmaya gelmişler hyundai leri.en cokta i20 getirmişler 4-5tane gelmişti ama hepsi siyah.siyah yakısmıyor bu arabaya bence bordo,gri,fume gibi renkler cok guzel duruyor
  • valla bu arabayi benim alasım var ama cok kararsızım...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.