Şimdi Ara

FORD MONDEO KULUBÜ (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.982
Cevap
52
Favori
697.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cümleten hayırlı akşamlarınız olsun bende yaklaşık 6 aydır 2.0 ghia kullanıcısıyım araç ile ilgili şöyle bir sorunum var direksiyon sağa yada sola dönüşün sonrasında kendni çok zor toparlıyor yada bazen nerdeyse hiç toparlamıyor kendim yapıyorum birkaç tahminim var ya power yada kaster açısı henüz servise götürmedim benzer sorunu yaşayanlar varsa aydınlatırsanız sevinirim.
  • fatihdurusoy F kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun.
    Hangi usta? İyi mi?
    Yeri tam olarak nerede acaba?
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverneo

163 lek şanzımanlar sorun çıkarabilir, mutat olarak yağ değişimi falan önemli... ben olsam 140 lık tercih ederim 2011 falan, evladiyelik Aisin şanzıman var onlarda...

Hocam.su araba nasil ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-tertemiz-325172953/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibariyle 2006 tdci otomatik ghia almış bulunmaktayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme tahtasi kullanıcısına yanıt
    Temizliğini bilemem göstermeni lazım, makyajlı kasa .. Fena durmuyor ama fiyat biraz yüksek, bana göre hakkı en fazla 55... Benim araç Selective idi, 150 bin km, değişensiz, boya vardı 58 e gitti. Ama station du...

• deneme tahtasi kullanıcısına yanıt
    KUSURA BAKMA HOCAM BU ARALAR İŞLER YOĞUNDU GİREMEDİM FORMA İSMİ TUNCAY YERİ ŞAŞMAZDA 0536 583 86 29 BU USTA BU ARABALARI İYİ BİLİYO SIKINTI YAŞAMAZSIN BAŞI SÜREKLİ KALABALIKTIR HOCAM
  • Herkese merhaba, ocak ayından beri kullandığım 2011 model makyajlı kasa 1.6 lpg' li mondeo mu, 2.0 tdci mondeo almak iin satıyorum arkadaşlar. İlgilenen olursa bu da linkihttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-memurdan-temiz-bakimli-prins-lpg-338389096/detay/
  • arkadaşlar 2005 civarı otomatik bir mondeo bakıyoruz. Kullanıcılarına sormak istedim kronik sorunları nelerdir? tavsiye edermisiniz?
  • Konu biraz yavaşlamış galiba. Bir arkadaşım için aşağıdaki aracı düşünüyoruz, görüşleriniz bizim içini değerli bu konuda.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-aile-arabasi-342226502/detay
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    araç ghia değil trend ve fiyatı fazla biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

araç ghia değil trend ve fiyatı fazla biraz.

Çok anlamam ama, arka kapı üzerinde bulunan klasik Ghia logosu neden var acaba? alınabilir fiyatları ne civarlardadır acaba?
  • Arkadaşlar merhaba, 2009 model 1.6 titanium x model aracımda park sensörleri bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.
    Bu neden olabilir? bunun için oto elektrikçiyemi gitmem gerekli, ya da sensörlere giden kablolarda temasszılıkmı olmuş olabilir..
  • Sayfa amacının dışına çıkmış anlaşılan.

• arkadaşlar 0 km aracımı aldım 2.elime veda ediyorum ihtiyacı olan arkadaş varsa ilana bakabilir 97 mondeo sunroof deri döşeme klima abs airbag
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sunroof-deri-doseme-klima-airbag-343310130/detay/
  • Sayfa zaten tırt, kimse yokki amacı olsun

• arkadaşlar bu mondeonun 2008-2011 arası modellerinda hangisi tutuluyor? 1.6 mı 2.0 mı? benzin mi, dizel mi? birde üst sınıfı hangi serisi oluyor sırasıyla sınıfları ne? titanium mu üst seviye? birde yakıt tüketimleri nasıldır? bunları birisi cevaplayabilirse çok sevinirim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASSKIMM -- 27 Eylül 2016; 14:45:17 >
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    Valla altını üstünü bilmem ama alacaksan 2.0 motordan şaşmayacaksın. Yakıt sorun değil yakmaz zaten. Bakımlı motor olduktan sonra benzinli herzaman mantıklı benim için. Dizellere sıfırsa binerim yoksa nerden ne çıkaracağı hiç belli olmuyor. Büyük arabada küçük motor herzaman sorundur. Yakıt daha fazladır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dmddervis

Arkadaşlar 98 mondeom ilk çalıştırmada sıkıntısız tek marşta alıyor ama gaz vermek isteyince çok geç tepki veriyor. Biraz ısınınca normale dönüyor. Bunda bi problem yok onu iki dakka beklerim hadi ama haraket edince hem tekleme yani silkeleme yapıyor ve aracı boşa atıp frene basınca durmaya yakın devir düşüp stop ediyor. Stop etme olayida isincaya kadar yapiyor. Isındıktan sonra sadece decir düşüyor 300 500 civarına sonra toparliyor. Bunu hem benzin hem lpg de yapıyor. Bazen 1. 2. Viteste tekleme yapıyor hafif gaz verince 3. Ve 4. Viteste az hissediliyor.Çok araştırdım ama ya çözümü bulan açıklamamış yada hiç bulamadan satmış. Bir fikri olan var mı? Saygılar

Merhaba bilmiyorum derdiniz probleminiz çözüldü mü? Ben de GHia 99 model kullanıyorum bu yaz dediğinizin aynısı gerçekleşti problem olarak. Önce gazdan olduğunu düşünmüştüm baktım benzinde de yapıyor. Tam 1 sene evvel de ateşleme bobini patlamıştı orjinaliyle değiştim yine aynı şey mi diye endişe ederken korktuğum olmadı.

Probleminiz %99 buji kablosunda. Bujilerinizle beraber değiştirin sorun kalmayacaktır Allahın izniyle.

• hotleo H kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağol iyi dileklerin için. Ben sorunumu bir ay önce kadar çözdüm. Tamamen boğaz kelebeği kirliliği. İçinde küçük hava almak için var olan delik bile tıkanmış artık. Güzelce sildim temizledim balata spreyi ile şimdiye kadar sorun yok çok şükür. Bujilerim yeni değişti, kabloları aldığım kişi yeni değişmişti ama orjinal değil, onlar aklımda. Kabloda çok pahalı ya, 160 lira orjinaline istiyorlar

• Merhabalar iyi akşamlar beyler / bayanlar

Resimde mevcut olan teybin markasında kopmalar olmuş. Aracı 2 ay oldu alalı, passat tan geçiş yaptım. 2008 dizel titanium.

Bu yazıdan nerede bulabilirim acaba ?

Aynı zamanda klima içlerinde bulunan kuplardan da lazım
    Bu mesaja eklenen görseller:

FORD MONDEO KULUBÜ

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.