Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.370
Cevap
132
Favori
811.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stacey

hocam en iyi su derken ?

sıtesı var ya google da yazınca cıkar laboratuarda tum markalar test edilmiş volkanık mıneral bazlıda 1. sırada, genel tum kategorılerde 3. sırada JAVSU. Su bılındık markalar ilk 50ye bile giremiyor sadece Reklamdan satıyorlar. Buda reklamın onemını gosteriyor..
  • Arkadaşlar Cam Damacanaya Geçmek İstiyorum,

İnternette Satılan Cam Damacanalar Pahalı,

19 Lt. Cam Damacanasını Gövdesi De Cam Olan Pompasıyla Birlikte Alabileceğim Su Markası Var Mı Önerebileceğiniz ?

Yanı Bu Markalardan Cam Damacana Alıp, Depozitosunu İlk Siparişte Verdikten Sonra Tekrar Su Söylemeden Kendi Başımıza Devam Edebiliyor Muyuz, Yani Bir Sözleşmeleri Falan Oluyor Mu Depozitoya Rağmen Şu Kadar Süre Üyelikte Kalacaksınız Gibi ?

Özetle, Sadece Cam Damacana İstiyorum Uygun Fiyata, İçindeki Suyu İstemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

Orijinalden alıntı: streamin

erikli ve pınar 10-11 tl arasi ..fazlaymıs

ama kardeşim ben sonuca bakıyorum en iyi 5 su markası evime iş yerlerime almalıyım...erikli ve pınar marka fakat listede yeri yok,..

http://www.medyafaresi.com/haber/siselerdeki-sular-tehlike-saciyor-hangi-su-daha-saglikli/768411

Listeye inanan var mı? Adam excel de yapmış kafasına göre.

• Cam damacana ne onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migrostan 10 tl ve uzeri money ile yapalan alisverislerde erikli 19lt (eve servis ) su 6 tl . Her musteri icin 3 hak veriyor . Su siparisini erikli su musteri hizmetlerinden (4440222) den veriyorsunuz . Kasiyere su isteginiz soylemeniz gerek parayi kasada aliyor bu arada .

• @forever @ kullanıcısına yanıt
    Şöyle bişey var eğerki ankaraydasınız
    Bu mesaja eklenen görseller:

Damacana Su Fırsatları (19lt.)

• bakirkoybisiklett kullanıcısına yanıt
    19 Lt lik arıyorum ama bi bakayım yakındaki Çağdaşa,

Teşekkürler.
  • Buzdağı sırma özkaynak (favorim) bunlar genelde 1,5 civarı oluyor. 10 lt sırma 2,95 ti bim de. Neden o kadar para veriyorsunuz ki suya?
  • Erikli'de yeni abonelere 1 alana 2. sipariş bedava kampanyası var. Sonradan da Migros 6 lira kampanyası ile kullanırsınız, düşünen varsa.

• saka su almak istiyorum eve marketten tasımaktan bıktım artık. İlk aboneligi başlatırken damacana için para ödüyor muyuz ödüyorsak fiyatı nedir?
    Ayrıca tavsiye edebileceginiz kampanya vs var mı
  • silent kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni kampanya var mı bildiğiniz?

• ...

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    3 TL damacana değişim ücreti de alinmasaymis iyiymiş. Yeni gördüm pazartesi ye sipariş veririz artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kullandığınız su ile
    çay makinesini kullanıpta aşırı kireçlenme sorunu olan var mı?

Bahçepınar su kullanıyorum ama makinede sürekli kireç tutuyor, haftalık temizlik yapıyorum merak ettim bu bir tek bende mi oluyor? Çeşme suyu olsa tamam diyecem çok kireçli ama zaten daha sağlıklı diye olsun diye alıyoruz bu hazır suları... Şimdiden çok tşkler... 👍
    Farklı bir markayı denemeyi düşünüyorum, mesela erikli gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 22 Ekim 2016; 22:33:01 >
  • Ankara kampanya var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: systemexp

Arkadaşlar kullandığınız su ile
    çay makinesini kullanıpta aşırı kireçlenme sorunu olan var mı?

Bahçepınar su kullanıyorum ama makinede sürekli kireç tutuyor, haftalık temizlik yapıyorum merak ettim bu bir tek bende mi oluyor? Çeşme suyu olsa tamam diyecem çok kireçli ama zaten daha sağlıklı diye olsun diye alıyoruz bu hazır suları... Şimdiden çok tşkler... &#128077;
    Farklı bir markayı denemeyi düşünüyorum, mesela erikli gibi.

değiştirin acil suyunuzu. kireç yapmması lazım.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Seğmenler su hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Gross marketlerde oldukça ucuza satılıyor. 12 tane 0.5 litre yaklaşık 2 tl bedavadan biraz pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 22 Kasım 2016; 8:43:33 >
  • Evin hemen dibinde market var.

Pınar 1.5 litrelik 6 lı paket 3.25 TL, bazen 3'e düştüğü oluyor.

Bir gidişte 2 tane alabiliyorum yani 18 litre. Sizce damacanaya bulaşmadan böyle devam edeyim mi?
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Bence devam etme damacana al.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.