DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TARAYICI NASIL KULLANILIR? HP C4280!
3
Cevap
0
Favori
87.825
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> TARAYICI NASIL KULLANILIR? HP C4280!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      216 Mesaj
      17 Şubat 2008 13:18:24
      Arkadaşlar ben daha önce hiç tarayıcı kullanmadım .anlatırmısınız ayrıntısıyla .yazıcımın adı hp c4280
      lütfen cevaplarınızı bekliyorum
      aranızda bilen varsa cevaplasın

mavi7678, LostNdumb, SkyJackeR.!, Dj Murat©, Wasell, arinn, mkelleci, X@ndeR, imago, kovaschee, emptyrean, koyunzibartan, 10delgado, djwishbone, nitro, cavsin, hasan_hzl, ist_Mail, ustura2, vorb, surkentli_aslan, tatlıcak, scaniaperest, ReDDoX, Scifo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihans67 -- 17 Şubat 2008; 13:28:58 >

Şimdi Hakikaten Gerçekten Fakat Yani
    • Teğmen
      165 Mesaj
      17 Şubat 2008 14:01:23
      kardeş ilk başta yapacagın işlem herhangi bir belkeyi tarayacagın bir seyi ön cam olan panele yerleştir daha sonra bilgisayarıma gir ve sonra hp 4280 yazan yeri tıkla ordan da tarayıcı menüsünü aç sonra belgeyi tarat renkli gri sepha falkan die sec sonra otomatik tarar ve pc ye gönderir masaüstüne kaydeder sende ordan görmüş olursun

• Binbaşı
      1718 Mesaj
      11 Temmuz 2013 14:12:54
      quote:

Orijinalden alıntı: fthry

kardeş ilk başta yapacagın işlem herhangi bir belkeyi tarayacagın bir seyi ön cam olan panele yerleştir daha sonra bilgisayarıma gir ve sonra hp 4280 yazan yeri tıkla ordan da tarayıcı menüsünü aç sonra belgeyi tarat renkli gri sepha falkan die sec sonra otomatik tarar ve pc ye gönderir masaüstüne kaydeder sende ordan görmüş olursun

sağolun hocam

• Çavuş
      44 Mesaj
      07 Ocak 2014 16:48:17
      mustek 1200 ub plus tarayıcı var bende ama cdsi yok yıllar önce bi tanıdık vermişti. internetten DriverDoc diye bi şey yükledim yardımcı olabilir misiniz nasıl kullanıcam çünkü Bilgisayarıma gelmedi masaüstünde duruyor

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> TARAYICI NASIL KULLANILIR? HP C4280!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.