Şimdi Ara

Dead Rising II™ (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
16.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spike3001

quote:

here are my files for xbox360 gamepad emulation

http://hotfile.com/dl/71670768/39d6382/gamepad_DeadRising2.zip.html

extract them in folder that contains deadrising2.exe

run x360ce.exe and configure your gamepad (if you have logitech dualaction you dont have to do that since its already configured for that gamepad)
    save the changes!
    and then start the game

gamepad sorunu için bunu bir deneyin.

Yok ya , yine olmadı. Nasıl oyunsa xinput emu işlemiyor

• ıslıyor ıslıyor ama ayarları hala tutturamadım , olucak az kaldı koyucam ayarları buraya , rahat rahat oynayacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

ıslıyor ıslıyor ama ayarları hala tutturamadım , olucak az kaldı koyucam ayarları buraya , rahat rahat oynayacaz

hoca bekliyorum bende de aynı gamepad var
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

quote:

ıslıyor ıslıyor ama ayarları hala tutturamadım , olucak az kaldı koyucam ayarları buraya , rahat rahat oynayacaz

hadı bakalım sorunsuz babalar gıbı oynayacaz artık bu oyunuda , capcom un yapacagı ısı ta bızden kacar mı

http://forum.donanimhaber.com/m_43326534/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43326534

bı tesekkuru unutmayalım kı konu bıraz ustlerde kalsın ve dıger arkadaslar da faydalansın .)

• neyse hallettim yinede saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 26 Eylül 2010; 1:45:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

BEYLER İNŞALLAH YARDIMCI OLURSUNUZ ÜMİDİ İLE BENDE PRODUCT KEY İSTEDİ VE OYUNUN İÇİNDE YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

"0" da basılı tut ve ok le son cıkan bı kac oyunda hıc bır yere bakmadan bu ıslemı uyguluyorum ve sorun cıkmadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

BEYLER İNŞALLAH YARDIMCI OLURSUNUZ ÜMİDİ İLE BENDE PRODUCT KEY İSTEDİ VE OYUNUN İÇİNDE YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

"0" da basılı tut ve ok le son cıkan bı kac oyunda hıc bır yere bakmadan bu ıslemı uyguluyorum ve sorun cıkmadı

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

Oyun içi çektiğim, bir kaç SS... Tüm ayarlar sonda.

Dead Rising II™ (ÇIKTI)  Dead Rising II™ (ÇIKTI)  Dead Rising II™ (ÇIKTI)  Dead Rising II™ (ÇIKTI)  Dead Rising II™ (ÇIKTI)

oyun çok eğlenceli gözüküyor

• Hocam yanlız rardaki dosyaları oyun dosyasının içine atınca oyuna girmeye çalıştığımda direk exe hatası veriyo,yinede teşekkürler

quote:

quote:

quote:

hadı bakalım sorunsuz babalar gıbı oynayacaz artık bu oyunuda , capcom un yapacagı ısı ta bızden kacar mı

bı tesekkuru unutmayalım kı konu bıraz ustlerde kalsın ve dıger arkadaslar da faydalansın .)

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

Oyun nasıl beyler zevkli mi ve giderken ateş edebiliyor muyuz?

Benim sorular arada kalıyor hep
  • CS : zombie modu bayadır oynuyom steamden...

zombili oyunları severim... incelemelerden sonra deneyebilirim bunu
  • quote:

quote:

Oyun nasıl beyler zevkli mi ve giderken ateş edebiliyor muyuz?

Benim sorular arada kalıyor hep

Oyun muhteşem beyler tereddüt etmeden alın OYNAYIN
  • O halde alıyorum
  • Bu tarzı sevdiğim için oyunu bende beğendim hatta beklediğimden daha iyi çıktı diyebilirim, grafikler full ayarlarda RE 5'deki gibi. Co-op opynamak çok zevkli olurdu ayrıca Capcom oyunlarındaki zombiler daha gerçekçi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 26 Eylül 2010; 14:39:22 >
  • Eski live keyinizi bu oyunda kullanmazsınız.

Ben denedim olmadı en azından.

Ha kendi kullanıcı adıyla ve live offline'da olsa aktif olarak oynamak isteyenler şunu indirsinler;

http://www.fileden.com/files/2009/10/24/2618767/deadrising2.zip

- Dead Rising 2 klasörüne zip'in içeriğini çıkartın.
    - Yeni gelen DR2Launcher.exe'yi kullanarak oyunu açın.
    -Home tuşuna basıp offline profil oluşturun ve onunla oyuna başlayın.

Not:Crack falan değildir sadece live sorununu hallediyor.
  • Oyun gerçekten muhteşem. Dünden beri sıkılmadan saatlerce oynadım. Zaman sınırlaması pek can sıkan türden değil, ana görev için fazlasıyla zaman yetiyor. Şimdiye kadar sadece 1 tane yan göreve zamanında gitmeye fırsat bulamadım (oda yapacak şeylerin bol olmasından zaman ayırmamamdan), bunu çok önemsemediğim için sorun olmadı. Zaten ana görevi yapınca bir sonraki ana görevi alana kadar genellikle bir hayli uzun süre oluyor, bu sürede bolca yan görev yapılabiliyor.

Bunun dışında farklı silah kombinasyonu bulmayı denemenizi öneririm, bazı kombinasyonlar tamamen zevk için olsada, bazıları kill başına çok yüksek PP verebiliyor ve çabucak level atlamanızı sağlıyor.

Üstte bazıları sormuş yürürken ateş ediliyor mu diye, evet ediliyor. Bu oyun zombilerin olması dışında RE:5 ten tamamen farklı bir oyun, bence hiç karıştırılmamalıdır.

Dead Rising II™ (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manatox -- 26 Eylül 2010; 19:49:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Eski live keyinizi bu oyunda kullanmazsınız.

Ben denedim olmadı en azından.

Ha kendi kullanıcı adıyla ve live offline'da olsa aktif olarak oynamak isteyenler şunu indirsinler;

http://www.fileden.com/files/2009/10/24/2618767/deadrising2.zip

- Dead Rising 2 klasörüne zip'in içeriğini çıkartın.
    - Yeni gelen DR2Launcher.exe'yi kullanarak oyunu açın.
    -Home tuşuna basıp offline profil oluşturun ve onunla oyuna başlayın.

Not:Crack falan değildir sadece live sorununu hallediyor.

olamadı yaa :(

• 360 versiyonunda sürekli frame rate sorunları oluyordu, bunda öyle bir durum var mı yoksa yağ gibi kayıyor mu?
  • Herşey iyi güzelde o boss savaşları nedir. Artık can sıkmaya başladı. Ben kasılmadan zevk alarak eğlenceli bir oyun zannediyordum fakat fena kasmaya başladı ve sıktı. Büyük ihtimal ile yakında silerim. Adamlara 10-15 civili beysbol sopası ile vuruyorum canının 1/3'ü zor gidiyor ama eleman bana bir tencere ile vuruyor 5 sağlık barımdan biri gidiyor. Zaten 2 boss savaşında ikiside benden hızlı, durmadan kacıyorlar. Elimde silah var, vur kac yapayım diyorum yakalıyorlar. Böyle sacma sapan boss savaşları oldukca oyun can sıkıntısı haline gelicek. Bu tip oyunlarda kasılmayı hic ama hic sevmem. Diğer türlü zaman konusunda pek bir sıkıntım olmadı. Save sistemi ise bazen adamı zorluyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.