Şimdi Ara

IPHONE TURCE MENU VE KLAVYE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
23.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps2silver artık istediğin dili seçebileceksin.Oda tamam..

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat79 -- 24 Kasım 2007; 19:09:49 >
  • her iki firmwarede de çalışıyor mu?
  • Emeği geçen tüm herkesin ellerine sağlık, hemen deniyorum

Hoş olsa bile ingilizce kullanırım muhtemelen ama
  • Peki bunu nasıl geri İngilizce yapıyoruz

EDIT:

Eyvallah, hallettim. Kafası karışan arkadaşlar tekrar yüklemeye girsin ve dil olarak "0-English" seçsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlutosDaddy -- 25 Kasım 2007; 3:57:38 >
  • Emegi gecen herkesi tebrık edıyorum.. Cıdden onemlı bır ıs yaptınız..

Bunu eksıksız hale getırdıgınızde gereklı yerlerde yayınlamanızı da beklıyorum..
  • Emeğinize sağlık
  • Arkadaşlar bu versiyon eski bir versiyon bilmiyorum şuanda 1.0.2 yi kullanan varmı.1.1.1 olan cihazlara sakın yüklemeyin dosya yapıları değişik.Biz artık çevirmiş bulunduk temennileriniz için çok teşekkür ediyorum.
    Hataları konu içinde madde madde (nerde hangi app içinde) belirtirseniz bunu daha kusursuz bir hale elbette getirebiliriz.

Selamlar
  • arkadaşlar ben telefonun sadece tarih kısmını türkçeleştirmek istiyorum yani gün ve ay isimlerini nasıl yapabilirim.
  • ozgurdonanımhaber, tüm dosyaları Hex editor ile açıp tek tek monday tuesday wednesday diye arama yapıp bakmalısın.Biz tüm dosyaları çeviremedik.Bu demektirki dosyalar karışık hepsi biryerde değil.Onun için sabır gerek iyi bir arama yapmak işin püf noktası.
    Bazı dosyalarıhttp://140.124.181.188/~khchung/cgi-bin/plutil.cgi siteden formatını değiştirmende gerekebilir.Kolay gelsin

Selamlar
  • Arkadaslar selam elinize saglik.

installer prgrami altinda japonca Korece. Greek dilleri icin 3. parti installar var.
    yapan adamlarin mail adresleride var. Adamlarla baglanti kurulabilir.

Hani Turk bir cengaver ekip cikip yapilan bu Turkcelestirmeyi islah edildikten sonra,
    installer haline getirsede Nullriver Software gonderilse.
    Bu dil yayinlansa installer prgramindan Turk alfabesini tum dunyada iphone kullananlar
    gorse-kolayca yukleyebilse, update edilebilir hale gelse, uninstall vs. olsa nasil olur.

16 dilden fazlasi kullanicilar tarafindan hazirlanmis.
    Turklerin nesi eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolCat2019 -- 30 Kasım 2007; 1:34:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurdonanimhaber

arkadaşlar ben telefonun sadece tarih kısmını türkçeleştirmek istiyorum yani gün ve ay isimlerini nasıl yapabilirim.

Bende bu sorunun cevabını bekliyorum
  • o kadar kasmanıza ne gerek var 3gün 5 gün kasacağınıza gidin hazır çevirmiş arkadaşa diyinki 50 ytl çok fazla rica etsem şunu 20-30lyiraya ayarlayamazmıyız zannederimki arkadaş kabul edecektir günlerinizi saatlerinizi harcayarak geçirdiğiniz zamanda kaybettiklerinizi düşünürseniz değmeyeceğini anlarsınız..

bana gelen telefonların yüzde 80 i genelde bu forumdan ingilizce bilenler yabancı forumlardan araştırıp birkaç gününü heba edip ondan sonra getiriyor .. sonrada kaçgünümü heba edeceğime getirseydimde 50 ytl verseydim daha iyiydi itirafında bulunuyor kimi çakallar ne uğraşacam diyip kafadan getiriyor ..

sıfırdan unlock simkilit türkçe vs vs kasana kadar günleri heba etmekmi yomsa bir bilene götürüp kardeşim sen bu işleri biliyorsun şunu bi hallediver demekkmi daha iyi ?

haa arada istanbulda çakallar var simkilit kırmaya 100-150 isteyen kapanmış telefonu bunu sen bozmuşsun 200 ytl hesap çıkar diyenler değil elbette kastım ..makul ücretler karşılığında bu işi yapanlar.. herkes selamlar ve iyi çalışmalar..

• Bu Ilanguaguage programı v1.1.2 ile de uyumlu mu? Almanya'dan alınan cihazı İngilizce yapar mı acaba?
  • İLanguage 1.0.2 için yeni versiyonları desteklemiyor.1.1.2 nin içinde 4 adet dil seçeneği mevcut.İngilizceyi seçebiliyorsun.

Selamlar
  • Peki 1.1.2 tam anlamıyla unlock edildi mi? Almanya'dan cihazı alıp getirdiğimizde sorun yaşarmıyız? Çünkü bildiğim kadarıyla şuanda 1.1.1 tam olarak unlock edilebildi.

Bir de merak ettiğim ikinci bir konu, cihazı almanyadan hatla aldığımızda doğal olarak o hattı türkiyede takmıyoruz ve kendi simimizle değiştiriyoruz. Peki bu 2 yıllık süreç içinde tmobile (ya da AT&T) bu işin farkına varmıyor mu? Adamlar o IMEI'nin kullanılmadığını ya da başka bir operatör tarafından kullanıldığını tespit edemiyorlarmı? Açıkçası bu durumu çok merak ediyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • AT&t veya herhangi bir kuruma karsi imzalamis oldugun bi form,evrak yok ki. SOnucta parasini verip bi cihaz aliyosun, belki farkina varabilirler ama kesinlikle yasal bi islem yapamazlar veya senin kullanimini engelleyemezler.

1.1.2 icin ise, parayla satilan bi kirma yontemi var sanirim. 1.1.1 gibi bi kirilma yontemi henuz gelistirilmedi. 1.1.1 almak, bulabilirsen mantikli ama 1.1.2 bilemiyorum. ben almazdim yani.
  • Almanya'da satılanlar 1.1.2 imiş. 1 aya kadar çıkar zaten.
  • 1.1.2 yi Türkçe yapmaya niyetli olan varmı.
  • arkadaşlar 1.1.2 nin türkçe dosyalarını upload ettim...

http://r_apidshare.com/files/76476291/tr.rar.html
  • Almanya'dan getirtmekte açıkçası kararsız kaldım. 1.1.2'nin unlock edilmesi imkansız çünkü bootloader var diyorlar. Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? 1.1.2 getirtsem bunu nasıl kullanırım?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.