Şimdi Ara

IPHONE TURCE MENU VE KLAVYE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
23.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turbosim metodu ile cihaz unlock olduğuna inandırılıyor.Şubata kadar birşeyler çıkacak..
  • Açıkçası kararsız kaldım. Şubata kadar bekleyip eğer çıkarsa 3G modelini almak daha mı iyi olur acaba? Ama bu sefer 1.1.3 için uğraş vermek zorunda kalmam olası.
  • Turbosim de için rahat olur.Upgrade yaparsın sıkıntı olmaz.
    3G modelini alda Türkiyede sistemi yok bir işine yaramaz yani
  • Turbosim nedir? Daha önce duymadım bu metodu. 3g,2008 ilk çeyrekten sonra TR'de görücüye çıkacak büyük ihtimal.
  • Arkadaslar 1.0.2 ve 1.1.2 yı turkcelestırdınız 1.1.1 ede bı el atsanız 1.1.1 kullanan hala cok iphone sahıbı oldugunu sanıyorum
  • Turbosim OTB 1.1.2 4.6 olan cihazların alternatif unlock metodu.Yazılımsal değil bu küçük bir elektronik parça , simkart kesilip bunun içine programlanıyor ve iphone unlock olduğuna inandırılıyor.

3G için bişey demiyorum umarım gelir çok geç kaldı bile
  • Peki 1.1.2 cihaz alıp gelsek İstanbul'da bu yolla mı unlock edecekler cihazı ? Bu göründüğü kadar kolay olmayıp biraz donanımsal bir şeye benziyor.
  • Arkadaşlar konu dısında ama sıze yazmak zorundayım.KHALEDOME RUMUZLU ŞAHSA AMAN GÜVENİPTE CIHAZINIZI YOLLAMAYIN.Cunku para tuzagını bu ısten almayanlar ıcın ıyı organıze etmış eger makınannız kılıtlenmış ıse BAKALIM BELKI KURTULUR oynanmıs makına 150 ytl ama sıze 100 olsun ayakları Turkce ıcın 50 ytl oda yarım yumalak türkce.EĞER VERIYON BIR ALTSA TELEFONUNUZDA BAKALIM AMA SANIRIM OLMAZ DIYEN BILGISIDE BU KONULARDA COK OLMAYAN FORMLARDAN YAPILAN İŞLEMLERI TAKIP EDIP SANKI KENDI BULMUŞ YAPIYORMUŞ GIBI HAVAHA GIREN BIRI AMAN DIKKAT BENIM BAYAGI PARAM GITTI SIZIN GITMESIN UYARIYORUM..
  • cosmonot,

1.1.2 için
    Applications, Private ve System klasörlerinin içindekileri telefona mı kopyalayacağız?
    Başka birşey yapmamıza gerek var mı?
  • 1.1.2 telefonumda hepsini yerlerine yerleştirdim...İlk bakışta herşey türkçe oldu ana ekranda sürükle aç yazısıda geldi ama yaklaşık 10 dakika sonra herşey gene ingilizce oldu ve şuanda tekrar herşeyi yerlerine koysamda hep ingilizce kalıyor.Kapadım açtım falan ama hep ingilizce...
  • ilanguage sadece 1.0.2 için çalışıyor bildiğim kadarı ile...

biz sadece doyaları verdik...

bunları telefonun içine aynen kopyalamak gerekli...

ancak dil seçimi konusunda çalışmalar devam ediyor...

gerekli dosyalar tamamlanınca komple program olarak tekrar upload edilecektir...

bu arad bu prog ile ilgili kimseden yardım alamıyorum...

hadi hayırlısı...
  • arkadaslar
    ben cok zamanım olmamakla beraber
    bana gonderılen dosyaları turkclestırmeyı kabul edıyorum

ted ankara kolejı ve bilkent üniversitesi mezunuyum ıngılızcem yeterınce ıyı

gonderın en hızlı sekılde ultraedıt var bende kurulu edıtlıyım gonderıyım

www.akaltun.net adresınden maılıme bakabılırısnız buraya yazmıyorum cunku cok spam oluyor sonra
  • dün forumda zaten türkçe menü paylaşıldı bidaha niye uğraşıcaksınızki buyrn:
    http://forum.donanimhaber.com/m_19931931/tm.htm

Emirism 'e teşekkürler
  • hoş olmuş . bütün ilgili arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerich -- 28 Aralık 2007; 12:00:52 >
  • Arkadaşlar bana sadece Türkçe klavye lazım(sms yazarken lazım olacaktır illaki). Bunu nerden bulabilirim?

Telefonu ingilizce kullanıyorum bu arada,sorun teşkil etmez değil mi Türkçe klavye için?
  • iPhone Türkçe ve Klavye için installerdan yükleme yapabileceksiniz.
    Testlerini yapıyorum. En kısa zamanda linkini vereceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Niffob

iPhone Türkçe ve Klavye için installerdan yükleme yapabileceksiniz.
    Testlerini yapıyorum. En kısa zamanda linkini vereceğim.

Klavyeyi dört gözle bekliyorum
  • installer'da Türkçe F veya Q klavye kullanıma açılmıştır.

Türkçe Klavye Yüklemek için:

installer'da Sources kısmına
    ( niffob.com/triphone.xml ) linkini ekleyin.

Bu link Install kısmına Türkçe iPhone diye bir seçenek ekleyecek. Oradan Türkçe F veya Q klavye yükleyebilirsiniz.

Yükledikten sonra Klavye seçeneklerinden Russian seçeneği çıkacak. Onu açın Türkçe klavyeniz açılmış olacak.

Programlardaki klavyenin sol alt kısmında Dünya ikonu çıkıyor. Ona basarak Türkçe Klavyeyi aktif hale getirebilirsiniz.

Güle güle kullanın. Hatalar varsa lütfen bildirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niffob -- 4 Ocak 2008; 10:14:03 >
  • q klavyede q ve w harfleri neden yok?
  • Q, W ve X harflerini koyunca klavye çok sıkışık oluyor. Safari'de www satırında US klavye çıkıyor. Diğer uygulamalarda US klavyeye kolay geçiş yapılabiliyır.

------------

Türkçe Q Klavyeyi değiştirdim. Şimdi Q, W ve X içeriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niffob -- 3 Ocak 2008; 18:39:09 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.