Şimdi Ara

'Windows başlamadı.Bunun nedeni en son yaptıgınız yazılım veya donanım degisikligi olabilir'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
15.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir sorunum oluştu.Coreldraw ile çalışırken bilgisayar birdenbire kapandı ve yeniden başlamaya çalıştı fakat başlayamadı ve şöyle bir yazı çıktı´...
    "Windows başlamadı.Bunun nedeni en son yaptıgınız yazılım veya donanım degisikligi olabilir. Bilgisayarınız yanıt vermiyorsa beklenmedik bir şekilde yeniden başladıysa veya dosya ve klasörlerinizi korumak için otomatık olarak kapandıysa en son calısan dogru ayarlara geri dönmek için en son iyi yapılandırmayı seçin...... diye uzayan siyah bir ekran çıkıyor ve ben hangi seçenegi secersem seceyim açılıyomuş gibi yapıp tekrar aynı siyah sayfaya dönüyor ve aynı şeyler yazıyor... Su anda baska bilgisayardan size ulaşıyorum... Bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum... İyi forumlar...

Bu konuyu "yazlım genel" başlıgına da acmıstım ama sanırım burası esas yeri... Öylece kaldım arkadaşllar yardımınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauber55sauber -- 7 Ekim 2007; 15:36:24 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.