DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İZMİR'DE ARABA PAZARI NEREDE?
Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir Kullanıcı
39
Cevap
0
Favori
40.183
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1724 Mesaj
      01 Eylül 2007 16:50:56
      İZMİR'DE ARABA PAZARI NEREDE?

• Yarbay
      2385 Mesaj
      01 Eylül 2007 18:05:38
      Beyazevler / Gaziemir tarafında otokent in karşısında açık oto pazarı pazar günü kuruluyor, ayrıca o civarda çok sayıda galeri var.

Yine Kemalpaşa tarafında oto pazarı olduğunu biliyorum ancak yerini tam olarak bilmiyorum.

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      01 Eylül 2007 19:06:31

quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

Beyazevler / Gaziemir tarafında otokent in karşısında açık oto pazarı pazar günü kuruluyor, ayrıca o civarda çok sayıda galeri var.

Yine Kemalpaşa tarafında oto pazarı olduğunu biliyorum ancak yerini tam olarak bilmiyorum.

ewet büyük olan kemalpaşadaki ama geziemirdekide çk kalabalık oluyo

2012 Fiat 500 pop 1.2 manuel
    • Binbaşı
      1724 Mesaj
      01 Eylül 2007 20:17:01
      başka fikri olan?

• Yarbay
      4600 Mesaj
      01 Eylül 2007 21:22:27
      gaziemir tarafındakini bilmiyorum ama kemalpaşadaki pınar et tesislerinin orada. belkahveden sonra 10-15 km civarı olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdag89 -- 1 Eylül 2007; 21:39:00 >

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
      "Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
      "Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
      "Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

• Teğmen
      234 Mesaj
      06 Eylül 2007 00:42:15
      gaziemirdekine otokent esnafı araba çıkarır genelde. normal kullanıcıdan fazla galerici vardır orda. hangi marka araba alacaksın. yeni asırdaki ilanları dene istersen

• Yüzbaşı
      777 Mesaj
      06 Eylül 2007 10:04:25

quote:

Orjinalden alıntı: hassimendifer

gaziemirdekine otokent esnafı araba çıkarır genelde. normal kullanıcıdan fazla galerici vardır orda. hangi marka araba alacaksın. yeni asırdaki ilanları dene istersen

+1
      ve orada ki galericiler de resmen kazıklayacak adam arıyorlar, tanıdık bi galerici, gaziemirde ki pazara sabah erken saatte gitmen gerek demişti, çünkü düzgün bi araba gelirse, normal müşterilerden önce parası olan galericiler kapıyormuş.

eski nick ; brand_izmir
    • Yarbay
      3359 Mesaj
      06 Eylül 2007 10:09:33
      Otokent var. İstediğin hatta istemediğin aracı bile bulabilirsin ama sana tavsiyem bildiğin tanıdığın bir aracı al.

• Yarbay
      6162 Mesaj
      06 Eylül 2007 18:21:22
      Kemalpaşa'yı tavsiye ederim.
      Ankara yolu üzerinde, ulaşımı çok rahat değil, ama araç sahiplerinin çoğunlukta olduğu bir pazar.
      Gaziemir'dense orayı tavsiye ederim...

• Yüzbaşı
      900 Mesaj
      06 Eylül 2007 22:32:51
      otokent e gitmeni hiç tavsiye etmem. adamlar kazıklayacak adam arıyorlar.Sakın ha ! Sana tek tavsiyem Yeni asır gazetesi.

• Yarbay
      4401 Mesaj
      11 Nisan 2010 10:23:56
      Kemalpaşadaki oto pazarı tam olarak neredeydi? Uşak yönüne giderken solda bir aradan giriyorduk ama tam olarak hatırlayamıyorum. Aklımda sütçülerden önce yenmiş köyünde diye kalmış ama emin olamıyorum.

Hatırlatabilecek varmı?

UCUZA TRAFİK SİGORTASI/KASKO BULMANIZ MÜMKÜN -- BİZE SORMADAN TRAFİK SİGORTANIZI YAPTIRMAYIN
      PM GÖNDERMENİZ YETERLİDİR
    • Yarbay
      4069 Mesaj
      11 Nisan 2010 10:48:50
      arabayla hiç gitmedim,gerçi iki defa gitmiştim ama hatırlayamıyorum,ben olsam ya adres alır ya da kenarda bekler kemalpaşa dolmuşunun arkasına takılırdım.

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur.
    • Yarbay
      4401 Mesaj
      11 Nisan 2010 10:56:36

quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

arabayla hiç gitmedim,gerçi iki defa gitmiştim ama hatırlayamıyorum,ben olsam ya adres alır ya da kenarda bekler kemalpaşa dolmuşunun arkasına takılırdım.

Kemalpaşa dolmuşuna takılırsak kemalpaşaya gideriz :D Oto pazarı uşak asfaltı üzerinde ulucakla sütçüler arasında solda dar bir aradan girilen biyerlerde ama nerde

Google earthden baktım oto pazarına benzeyen tek yer ulucaktan 3.4 km sonra soldaydı. Öğleden sonra gitcem bakalım orasımı

UCUZA TRAFİK SİGORTASI/KASKO BULMANIZ MÜMKÜN -- BİZE SORMADAN TRAFİK SİGORTANIZI YAPTIRMAYIN
      PM GÖNDERMENİZ YETERLİDİR
    • Yarbay
      4069 Mesaj
      11 Nisan 2010 11:30:09
      Ben iki defa Kemalpaşa dolmuşlarına bindim ( Kendim için araç bakmaya gidiyordum ),otopazarın kapısının önünde indim,bu dediğim bu sene şubat ayı içerisindedir,tabii siz inmeyip devam ederseniz Kemalpaşa'ya gidersiniz.

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur.
    • Yarbay
      3754 Mesaj
      11 Nisan 2010 12:33:33

quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Kemalpaşadaki oto pazarı tam olarak neredeydi? Uşak yönüne giderken solda bir aradan giriyorduk ama tam olarak hatırlayamıyorum. Aklımda sütçülerden önce yenmiş köyünde diye kalmış ama emin olamıyorum.

Hatırlatabilecek varmı?

sol tarafta bisan fabrikasını gördükten hemen sonra sola giriyorsun zaten pazar günü oraya giren araba çok oluyor kesin dikkatini çeker...hayırdır dostum arabayımı satıyosun??

• Er
      11 Mesaj
      05 Ağustos 2011 11:15:34

arkadaşlar bu otokent'in tam yeri nerde bana tarifini yaparmısınız yaparsanız çok memnun olurum

• Yarbay
      4404 Mesaj
      05 Ağustos 2011 11:36:56

quote:

Orijinalden alıntı: m.talhakocaman

arkadaşlar bu otokent'in tam yeri nerde bana tarifini yaparmısınız yaparsanız çok memnun olurum

nereden tarif istiyorsunuz?

• Yüzbaşı
      499 Mesaj
      03 Eylül 2011 19:09:57
      Konuyu hortlattım kusura bakmayın.ama yeni bi konu da açmak istemedim..
      İzmirin yabancısıyım.Üçyol-Hatay taraflarındayım ve Kemalpaşadaki pazara gitmek istiyorum.Arabam yok dolayısıyla minibüs,otobüs,vs gitmek durumundayım.Bilen arkadaşlardan yol tarifi rica ediyorum..

Xiaomi Redmi Note 3 Smartphone
    • Kurmay Yarbay
      15513 Mesaj
      03 Eylül 2011 19:34:17

quote:

Orijinalden alıntı: kkartalf

Konuyu hortlattım kusura bakmayın.ama yeni bi konu da açmak istemedim..
      İzmirin yabancısıyım.Üçyol-Hatay taraflarındayım ve Kemalpaşadaki pazara gitmek istiyorum.Arabam yok dolayısıyla minibüs,otobüs,vs gitmek durumundayım.Bilen arkadaşlardan yol tarifi rica ediyorum..

üçyoldan metro ile bornova metroya gelin.yani son durağa. oradan kemalpaşa minibüsleri kalkıyor.kime sorsan söylerler.hemen metronun yanında
      kemalpaşa minibüsü sizi bisan fabrikasının yanındaki oto pazara götürür

"Türklerin yaşadıkları her yer misak-i milli hudutları içindedir". Mustafa Kemal Atatürk
    • Yüzbaşı
      499 Mesaj
      03 Eylül 2011 19:36:34

quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

Alıntıları Göster

üçyoldan metro ile bornova metroya gelin.yani son durağa. oradan kemalpaşa minibüsleri kalkıyor.kime sorsan söylerler.hemen metronun yanında
      kemalpaşa minibüsü sizi bisan fabrikasının yanındaki oto pazara götürür

teşekkürler disintegration..

Xiaomi Redmi Note 3 Smartphone
    • Yarbay
      4012 Mesaj
      03 Eylül 2011 19:38:49
      2 hafta önce gitmiştim. Çok kalabalıktı. Aracı bulucak yer bulamadım 2 3 turladıktan sonra kenarda bir yer buldum. Ama tozun toprağın içinde ağzıma yüzüme toz dolmuştu.

2009 Mondeo 1.6 Titanium
      2001 Almera 1.5 hb lpg
    • Yüzbaşı
      487 Mesaj
      03 Eylül 2011 20:07:51
      İzmirin kuzey kesiminde oturanlar için daha yakın olan menemen çiğli arasında bir oto pazarı daha var. (egekent2)

• Yarbay
      3054 Mesaj
      15 Ocak 2012 19:54:09
      la gaziemire gittim bugun peeeh araba namina birşey yok haberiniz olsun gitmeyin .

• Binbaşı
      1484 Mesaj
      06 Haziran 2012 22:16:38
      Arkadaşlar buradaki bilgiler güncel mi bu Bisan fabrikası yanı Kemalpaşa otopazarı hala orada mı??

"Yine dene. Yine başarısız ol... Daha iyi başarısız ol."

Samuel Beckett
    • Yüzbaşı
      391 Mesaj
      07 Haziran 2012 09:03:18
      Otokentte kazıklayacak enayi aramakta resmen. Piyasanın 2-3 bin yukarısına kazali arabaları satıyorlar. Ayrıca elemanlar pek Tekin değil sadece gezme amaçlı gitmeniz tavsiye edilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

VW Jetta 1.4 TSI 122 HP 7-DSG Comfortline
      Fiat Grande Punto 1.4 T-jet Sport

• Yarbay
      3054 Mesaj
      07 Haziran 2012 11:39:30
      izmirde galerici ve araba pazarından araba almamanı öneririm.

• Teğmen
      231 Mesaj
      07 Haziran 2012 22:46:51
      Kesinlikle tavsiyem Gaziemir otokent.

Ama araba almak için değil, ne kadar leş araba varsa orada toplanmış. Ne kadar üçkağıtçı galerici varsa mekan açmış. Sadece ilçelerden gelen küçük esnaf, çiftçi, cami imamı vs. iyi niyetli saf insanlar için ağ atmış bekliyorlar.

Oradaki arabaları ve esnafı görünce altındaki arabayı değiştirmekten vazgeçersin. Daha güzel görünür gözüne.

• Yüzbaşı
      274 Mesaj
      09 Aralık 2013 18:49:24
      bende arabamı satmayı düşünüyorum. bu bilgiler ışığında sanırım uzak bile olsa kemalpaşa oto pazarına gidicem..

• Binbaşı
      1724 Mesaj
      09 Aralık 2013 22:36:06
      2007'de açtığım konu her sene düzenli olarak hortlatılmış...

• Yüzbaşı
      647 Mesaj
      10 Aralık 2013 07:03:50
      kemalpaşada kuruluyor bir oto pazarı.
      bornova kemalpaşa yol güzegahı üzerinde hemen.
      sabahın köründe satanlar ve alacak kişiler orada buluşuyor.

otokent var bucada ki yukarıda nasıl leş biryer olduğunu demişler.
      gaziemir yolu üzerinde çok pahalı araçları satan galeriler var.

alınacaksa ya da satılacaksa sahibindene bakın derim ben.
      sahibinden aracın geçmişini sorgulatıp servise gösterip almak en temizi.
      galerici çakallarla uğraşılmaz.

• Yarbay
      4238 Mesaj
      10 Aralık 2013 10:27:10
      quote:

Orijinalden alıntı: abisi1

kemalpaşada kuruluyor bir oto pazarı.
      bornova kemalpaşa yol güzegahı üzerinde hemen.
      sabahın köründe satanlar ve alacak kişiler orada buluşuyor.

otokent var bucada ki yukarıda nasıl leş biryer olduğunu demişler.
      gaziemir yolu üzerinde çok pahalı araçları satan galeriler var.

alınacaksa ya da satılacaksa sahibindene bakın derim ben.
      sahibinden aracın geçmişini sorgulatıp servise gösterip almak en temizi.
      galerici çakallarla uğraşılmaz.

İzmir geneli için güzel bir özet olmuş sahibinden.com şu an için en iyi pazar yeri diyebiliriz hiç dolaşmaya gerek yok

İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire AMD R9 380X Nitro 4 Gb \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb DDR3 1600 MHz \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Philips 19" Led \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
    • Yarbay
      2900 Mesaj
      11 Şubat 2014 23:30:01
      Geçen sene oto kent olsun,gaziemir açık pazar olsun kemela paşa olsun hepsini saatlerce gezdim,
      1. sakın sakın oto kentin yanından bile geçmeyin
      2. Gaziemir çok kalabalık ve ortalık çakal galerici dolu ve zaten çoğu otokentteki galericiler.
      3. Kemalpaşa, orasıda oldukça kalabalık ve oraya gelen araçların %80'i ilçelerden köylerden geliyor düşünün nasıl ve hangi yol şartlarında kullanıldığını.

Sahibinden com. tek geçerim. Ben arabamı satarken ilan yayınlandıktan 1.5 saat sonra sattım ve o siteden tanıdıklarıma dört tane araba aldım, Aldığım araçları gittim gördü bilgim ve tecrübemle birlikte expertize götürdüm gerekli kanuni araştırmaları yapıp öyle aldım.

İstediğimi sitede bulamassam istanbula giderim.

Giderken köprüleri yıkarsan, dönmek istediğinde yüzmek zorunda kalırsın.
    • Yüzbaşı
      683 Mesaj
      11 Şubat 2014 23:37:35
      Sahibindeki araçlar köyde yada ilçede kullanılmış olmuyormu yani

• Binbaşı
      1724 Mesaj
      12 Şubat 2014 13:43:08
      2007'de açtığım konu hala aktif vay be...

• Yarbay
      2900 Mesaj
      12 Şubat 2014 13:55:41
      quote:

Orijinalden alıntı: er76.

Sahibindeki araçlar köyde yada ilçede kullanılmış olmuyormu yani

Sahibinden com'da satılan araçları şöyle geneline bak genelde şehir merkezlerinde yaşayan insanlar ilan veriyor.
      Benim kastetmek istediğim,köy yolları genelde bozuktur ve oralarda kullanımış araçlar normal yollarda kullanılmış araçlar gibi sağlam ve dayanıklı olmadığıdır. Bu benim görüşüm beğenirsin beğenmessin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novinovi -- 12 Şubat 2014; 14:00:33 >

Giderken köprüleri yıkarsan, dönmek istediğinde yüzmek zorunda kalırsın.
    • Yarbay
      5476 Mesaj
      11 Mayıs 2014 15:48:29
      arkadaşlar gaziemir veya kemalpaşaya gidip arabasını satan var mı? malum sitede bazı arabalar zor satılıyor, pazara götürsek nasıl olur gideri varmı?

''ahmağa verilecek cevap sükuttur'' mevlana
    • Yarbay
      5508 Mesaj
      11 Mayıs 2014 15:52:59
      Ne Gaziemirdeki açık pazara ne otokente git.Hepsi dolandırıcı forumda bir kaç konusu var bakabilirsin.Netten araştırıp almalısın bence.

• Yarbay
      5476 Mesaj
      11 Mayıs 2014 16:49:00
      quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ne Gaziemirdeki açık pazara ne otokente git.Hepsi dolandırıcı forumda bir kaç konusu var bakabilirsin.Netten araştırıp almalısın bence.

yok ben bireysel satıcı olarak rahat satabilirmiyiz diye sormuştum , malum sitede satamadık :(

''ahmağa verilecek cevap sükuttur'' mevlana
    • Yarbay
      5508 Mesaj
      11 Mayıs 2014 16:53:05
      quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

Alıntıları Göster

yok ben bireysel satıcı olarak rahat satabilirmiyiz diye sormuştum , malum sitede satamadık :(

Anladım ne satıyorsunda ?

• Yüzbaşı
      741 Mesaj
      21 Eylül 2014 12:49:49
      Ben de gaziemirdeki oto pazarına otoj-kente gitmeyi planlıyordum yazılanları okudum elim ayağım soğudu yorumlarınız için teşekkür ederim sanırım en iyisi yine internet üzerinden araç bulmak

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.