DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
flash bellek dolu ama boş gorunuyor
11
Cevap
0
Favori
18.425
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> flash bellek dolu ama boş gorunuyor
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      10 Mesaj
      26 Temmuz 2007 21:44:52
      merhabalar! Flash diskim 2gb ve icinde yaklasık 1.3 gb veri var ama bilgisayara takıp icine baktıgımda bişey gorunmuyorr.sag tıklayıp ozelliklere baktıgımda 1.3 gb kullanılan alan var.Nasıl halledecem bu problemi icindeki verileri kaybetmeden (formatlamadan)??

• Yüzbaşı
      441 Mesaj
      28 Temmuz 2007 00:36:02
      Başka bir bilgisayarda denedin mi?Bazen bilgisayardan sorun çıkabiliyor..Yapabiliyorsan da önce yedekle sonra biçimlendir...

ALLAH YAZARKEN DİKKAT EDİN İSME HÜRMET EDİN...
      MARDİNLİLER KULÜBÜ
    • Er
      1 Mesaj
      31 Temmuz 2007 08:33:03
      Merhaba bende de aynı sorun var nasıl çözümleyebilirim? Birkaç bilgisayarda denedim olmadı. Çok önemli bilgiler vardı usbde. Yardımlarınız için teşekkürler

• Çavuş
      52 Mesaj
      31 Temmuz 2007 11:22:54
      arkadaşım peki dosyaların gizli mi? klasör sceneklerinden gizli dosyaları göster'i tıkalyıp dene birde.. bnm aklımada bunlardan başka bişy gelmiyo şimdilk... :(

zurraniss_54
    • Teğmen
      227 Mesaj
      31 Temmuz 2007 11:49:24
      flash bellek kolay bozulan bir alettir, geçmiş olsun.

• Onbaşı
      21 Mesaj
      01 Ağustos 2007 18:57:39
      denetim masasına gir dosya seçenekleri de gizli dosyaları göster de olacakmı bakalım

o da olmazsa

------------ALLLAH RAHMET EYLESİN------------

enter]

• Yarbay
      3676 Mesaj
      02 Ağustos 2007 01:15:56
      Final data die bi prgram var. ben Flash Diskten silinmiş 50/100 tane resim kurtarmıştım. tavsiye ederim.

ÖZGÜRLÜK İÇİN...
      İnsanlar başaklara benzer, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.
      Montaigne

• Yüzbaşı
      767 Mesaj
      12 Aralık 2008 12:57:38
      arkadaşlar iyi niyetlerinizle yaklaşarak gizli dosyadır falan demişsiniz ama bu problem benimde başıma çok geliyor ve nedenide virüs sanırım çözümü başka bi bilgisayarda belleği açarak bilgileri yedeğe almak ve usb belleği biçimlendirmektir kalıcı bi çözüm varmı bilmiyorum bilen varsa memnun oluruz

• Yüzbaşı
      388 Mesaj
      11 Kasım 2009 19:06:26
      bilgisayara combo fix programını kur tarat tertemiz olur herşey flash bellekte açılır

• Yarbay
      3835 Mesaj
      30 Nisan 2010 00:16:08

quote:

Orijinalden alıntı: yahu_mahu

Klasör Seçenekleri --> Görünüm --> Korunan işletim sistemi dosylarını gizle seçeneği var onun işaretinin kaldırarak deneyiniz..

autorun.inf virüsleri bunu, bu şekilde yapmanıza izin vermez.

komut satırını isteyip, komut satırından usb belleğe geçip
      usb komut satırından attrib komutunu veriniz, gizli dosyaları komutun cevabı olarak görme şansınız olabilir.
      eğer bu yolla görüyorsanız
      attrib /s > c:\a.txt komutunu yazarsanızda bu görünenler varsa alt dizinler c rootuna a.txt adıyla kaydedilir.

tabi tüm bunlar bellekteki tsr virüsün izin veriyor olması ile mümkündür.

• Çavuş
      93 Mesaj
      05 Aralık 2010 17:18:11

quote:

Orijinalden alıntı: xXx_xXx

Final data die bi prgram var. ben Flash Diskten silinmiş 50/100 tane resim kurtarmıştım. tavsiye ederim.

Aynı sorun başımıza gelmişti. Final Data işe yaradı.

Teşekkürler

• Er
      13 Mesaj
      26 Nisan 2013 18:55:26
      illet bir hata. zor çözdüm. arayanlara belki faydası olur. şulinkte yazanları yapıp sorununuza çözüm getirebilirsiniz.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> flash bellek dolu ama boş gorunuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.