Şimdi Ara

Trendyolmilla 150 /50 tl kuponu her üründe geçerli !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
10
Favori
25.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dekareme

Açık, bir sıcak fırsat değildir... Açıktan yararlanmak da sıcak fırsatçıya yakışmaz.. " Banane, 3 saattir açık var, kapatsalarmış madem, kapatmazlarsa kendileri bilir, ben kuponu kullanmaya gidiyorum " gibi açıktan yararlanmak için kendince bahaneler üretmek de sıcak fırsatçıya yakışmaz.

Site sizin olsaydı, bu açığa binlerce kişi çöreklenseydi, acaba kendinizi nasıl hissederdiniz, ona göre hareket edin

dedi açıktan ilk yararlananlardan olan ahlak şövalyesi şaklaban.

• şurada yazılanları okudukça gözüme inanamıyorum. Bu kupon, TRENDYOLMİLLA ve TRENDYOL MAN markalı yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. diye özellikle yazıyor. bir hata olduğu kesin. adamlar çin'li zengin diye savunma da yapmış kendince. birisi dükkanın kapısını açık unuttu diye girip ürünleri yağmalıyor musunuz yahu.

Bu ne ki... daha kötülerini görecez.. Adamlar resmen açığı meşru görmeye ve göstermeye çalışıyorlar; yaptıkları şeyin doğru olmadığını biliyorlar ama bu fırsatı kaçırmamak adına vicdanlarını rahatlatacak bin türlü bahane buluyorlar...

Sırf sevmediğin ve nefret ettiğin bir komşunun bahçe kapısı açık kalmış diye ordan elma araklamaya gerek yok...Bunlar da sırf trendyol öyleymiş böyleymiş, kapitalistmiş, zamanında çok can yakmış falan filan diye açığa çörekleniyorlar.... Ne olursa olsun açıktan yararlanmak ve çıkar sağlamak için bahane olamaz..

Buna karşı çıkanlar çok olacaktır.. Bunlardan 100 tanesi bile gelse, benzer konulardan 100 tanesi bile açılsa, ahlaksızlığıa ve yanlışlara karşı dik durmaya ve her açık sıcak fırsat değildir demeye devam  

Haber veren arkadaşa teşekkürler. Trendyol'un sistem açığı, entegrasyon problemleri, sitedeki farklı problemler yüzünden bir satıcı olarak 4-5 bin lira (çoğunu Trendyol'a kaptırmak suretiyle) zarar etmişken, oturup "sitenin açığını kullandım" diye vicdan yapamayacağım. Kimse kusura bakmasın.

Amma tatava yaptın ya burda gelmiş yanlış fiyattan ürün görüp onar beşer alanlar duyar kasıyor . Sistemselse 4 saat neden açık tuttular . Elma ile armutu karıştırma . Trendyol linkinden para kazananlar bile paylaştı instagramda . Hala daha konuşuyor . Burda 2 tl ye televizyon görse yumulacak adamlar gelmiş laf yapıyor . Sanki görmedim donanım tarihinde yanlış fiyattan alım yapıp bas bas ürünümü gönderin diye satıcıları arayanları . Yada bilerek alıp çek bekleyenleri. Gelmiş burada duyar kasıyor. İster kullan ister kullanma . Kullanmıyorsan da laf yapma boş da yapma.

Bir üst mesajda yazdığım şeyi aynen doğruladın; senin gibilerden çok gelecek ve çok karşı çıkacaklar diye... Topunuz gelseniz de hep bir ağızdan bu sıcak fırsattır diye bağırsanız da bu ne sıcak fırsattır, ne yanan fırsattır; resmen bal gibi açık ( bug) olup, kapısı açık bahçeden içeri girip ne var ne yok alıp götürmekten farksızdır.. Eşek kadar harflerle çekin nerede kullanılacağı yazılmış, okuman yok mu.. Yani adam sana önceden uyarısını yapmış...

İlk sayfalarda senin gibi kafadan sallayan merkep avatarlı bir müptezel bana aynen senin gibi yazıp çizmiş, sen herkesten önce çeki kullanmışsındır diye.. Kullanılmamış Çeki gösterince susup yerine oturdu ve bir cevap bile veremedi, döt oldu çıktı...

Senin de ondan farkın yok; habire sallıyorsın; fiyat hatalarıını değerlendirseydim, alacakları koymak için ayrı bir oda tahsis etmem gerekirdi... Ben açıktan bahsediyorum, sense kendini haklı göstermek için konuyu dallandırıp bambaşka mecralara saptırıyorsun...Senin gibilere inat, her açık sıcak fırsat değildir demeye devam  

• şurada yazılanları okudukça gözüme inanamıyorum. Bu kupon, TRENDYOLMİLLA ve TRENDYOL MAN markalı yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. diye özellikle yazıyor. bir hata olduğu kesin. adamlar çin'li zengin diye savunma da yapmış kendince. birisi dükkanın kapısını açık unuttu diye girip ürünleri yağmalıyor musunuz yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

dedi açıktan ilk yararlananlardan olan ahlak şövalyesi şaklaban.

Alıntıları Göster

Hala duruyor ve asla da kullanılmayacak... Nasıl, şimdi döt oldun mu merkep avatarlı müptezel.. Sadece sen değil, senin bu mesajını beğenen 15 üye de aynen senin gibi döt olup çıktılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 23 Şubat 2021; 13:11:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snomask

şurada yazılanları okudukça gözüme inanamıyorum. Bu kupon, TRENDYOLMİLLA ve TRENDYOL MAN markalı yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. diye özellikle yazıyor. bir hata olduğu kesin. adamlar çin'li zengin diye savunma da yapmış kendince. birisi dükkanın kapısını açık unuttu diye girip ürünleri yağmalıyor musunuz yahu.

Bu ne ki... daha kötülerini görecez.. Adamlar resmen açığı meşru görmeye ve göstermeye çalışıyorlar; yaptıkları şeyin doğru olmadığını biliyorlar ama bu fırsatı kaçırmamak adına vicdanlarını rahatlatacak bin türlü bahane buluyorlar...

Sırf sevmediğin ve nefret ettiğin bir komşunun bahçe kapısı açık kalmış diye ordan elma araklamaya gerek yok...Bunlar da sırf trendyol öyleymiş böyleymiş, kapitalistmiş, zamanında çok can yakmış falan filan diye açığa çörekleniyorlar.... Ne olursa olsun açıktan yararlanmak ve çıkar sağlamak için bahane olamaz..

Buna karşı çıkanlar çok olacaktır.. Bunlardan 100 tanesi bile gelse, benzer konulardan 100 tanesi bile açılsa, ahlaksızlığıa ve yanlışlara karşı dik durmaya ve her açık sıcak fırsat değildir demeye devam Trendyolmilla 150 /50 tl kuponu her üründe geçerli ! 

• Trendyol bazı hesaplara 150/50 milla kuponu tanımlamış arkadaşlar her üründe geçiyor şuan . Misal ben şeker ve tuvalet kağıdı aldım geçti . Sizde hesaplarınıza bakın derim !

• Haber veren arkadaşa teşekkürler. Trendyol'un sistem açığı, entegrasyon problemleri, sitedeki farklı problemler yüzünden bir satıcı olarak 4-5 bin lira (çoğunu Trendyol'a kaptırmak suretiyle) zarar etmişken, oturup "sitenin açığını kullandım" diye vicdan yapamayacağım. Kimse kusura bakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Şubat 2021; 23:49:18 >
  • Toplumlar hak edildiği gibi yönetiliyor.Ondan sonra yolsuzluğa rüşvete saraylara hayıflanıyoruz ama imkan ellerine geçse herkes yapıyor

• Trendyol dert etmedi sizin kadar. İşiniz mi yok. Alan aldı mal kargolandi bile. 200'e 50 TL şu an kullanmak isteyen 5-6 TL'ye kupon alıp istediği kadar alım yapabilir. Trendyol yaptığı ciroya bakar. Totalde her türlü kazanıyor.
  • Ne banı bilader, keyfine bak.

Delinin teki kuyuya bir taş atıyor, bin akıllı çıkartamıyor Trendyolmilla 150 /50 tl kuponu her üründe geçerli ! 

• dekareme kullanıcısına yanıt

Amma tatava yaptın ya burda gelmiş yanlış fiyattan ürün görüp onar beşer alanlar duyar kasıyor . Sistemselse 4 saat neden açık tuttular . Elma ile armutu karıştırma . Trendyol linkinden para kazananlar bile paylaştı instagramda . Hala daha konuşuyor . Burda 2 tl ye televizyon görse yumulacak adamlar gelmiş laf yapıyor . Sanki görmedim donanım tarihinde yanlış fiyattan alım yapıp bas bas ürünümü gönderin diye satıcıları arayanları . Yada bilerek alıp çek bekleyenleri. Gelmiş burada duyar kasıyor. İster kullan ister kullanma . Kullanmıyorsan da laf yapma boş da yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastjeday -- 23 Şubat 2021; 7:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastjeday

Bir üst mesajda yazdığım şeyi aynen doğruladın; senin gibilerden çok gelecek ve çok karşı çıkacaklar diye... Topunuz gelseniz de hep bir ağızdan bu sıcak fırsattır diye bağırsanız da bu ne sıcak fırsattır, ne yanan fırsattır; resmen bal gibi açık ( bug) olup, kapısı açık bahçeden içeri girip ne var ne yok alıp götürmekten farksızdır.. Eşek kadar harflerle çekin nerede kullanılacağı yazılmış, okuman yok mu.. Yani adam sana önceden uyarısını yapmış...

İlk sayfalarda senin gibi kafadan sallayan merkep avatarlı bir müptezel bana aynen senin gibi yazıp çizmiş, sen herkesten önce çeki kullanmışsındır diye.. Kullanılmamış Çeki gösterince susup yerine oturdu ve bir cevap bile veremedi, döt oldu çıktı...

Senin de ondan farkın yok; habire sallıyorsın; fiyat hatalarıını değerlendirseydim, alacakları koymak için ayrı bir oda tahsis etmem gerekirdi... Ben açıktan bahsediyorum, sense kendini haklı göstermek için konuyu dallandırıp bambaşka mecralara saptırıyorsun...Senin gibilere inat, her açık sıcak fırsat değildir demeye devam Trendyolmilla 150 /50 tl kuponu her üründe geçerli ! 

• Laf sokmaya yer arama bilader . Burda e kitapları n11 de kapışırken kimse açık maçık demiyordu . Ya da nike ürünlerini. Firma hatası varsa düzeltir. Saatlerdir düzeltmiyorsa demekki bilerek yapıyorlar . Boşa kasma kendini . İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Ben paylaştım geçtim. Laf sokacağın başka yerlere git orada konuş .
  • Açık, bir sıcak fırsat değildir... Açıktan yararlanmak da sıcak fırsatçıya yakışmaz.. " Banane, 3 saattir açık var, kapatsalarmış madem, kapatmazlarsa kendileri bilir, ben kuponu kullanmaya gidiyorum " gibi açıktan yararlanmak için kendince bahaneler üretmek de sıcak fırsatçıya yakışmaz.

Site sizin olsaydı, bu açığa binlerce kişi çöreklenseydi, acaba kendinizi nasıl hissederdiniz, ona göre hareket edin

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

Hocam birde şu açıdan bakın trendyol kendisi hata yapıyor ama satıcıya yansıtıyor yaptığı hatayı pandemide neler yaptılar esnafa ondan boş yere duyar kasmayın

Alıntıları Göster
    Dediğinize tek bir şey ekleyeceğim. Trenyoluyla ilgili Sıcak Fırsatlar'da açılan fiyat hatalı satış başlıklarını kontrol ederseniz neredeyse tamamı akşam saat 17'den sonradır. Yani hepsi esnafın siparişlerini hazırlayıp, kargoya teslim edip dinlenmeye çekildiği saatlerde oluyor ne hikmetse. Kim kimin açığını kullanıyor, biraz düşünmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Açık, bir sıcak fırsat değildir... Açıktan yararlanmak da sıcak fırsatçıya yakışmaz.. " Banane, 3 saattir açık var, kapatsalarmış madem, kapatmazlarsa kendileri bilir, ben kuponu kullanmaya gidiyorum " gibi açıktan yararlanmak için kendince bahaneler üretmek de sıcak fırsatçıya yakışmaz.

trendyol benim olacaksa kabul ediyorum

• dekareme kullanıcısına yanıt

Müptezel sensin herkesi kendinle karıştırma . Boş boş da konuşma . Gelmiş burda vergi kaçıran patronlara , tecavüz edenlere , hak hukuk yiyenlere sesini çıkaramıyor da burdan ahlak dersi verip caka satıyor . Sen kullanmadıysan satmışsındır ya da başka birşey yapmışsındır . Beni alakadar etmez . Madem çok ahlaklısın burda ne işin var senin , ahlak dersini git kendine ver . Burada gelmiş ahkam kesiyor ne güzel , ama iş başka şeylere geldimi hepsi sus pus olur ağzını dahi açmaz. Hadi işine bak

• Aha buyrun link kaydırcılar bile duyurdu yani .
  • Gir çık yapılan kuponlar siliniyor henüz giriş yapmadığınız hesapta varsa kullandırıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.