Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: InterestLobby_TR , saner08 , ovrclds , ovrclds Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
107.851
Cevap
260
Favori
3.953.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeş niye şunu anlayamıyorsunuz,

Xbox sahibi kim Microsoft

Windows sahibi kim Microsoft

Adam yabancıya vermiyor ki oyunu, tabi ki oyun çıktığı gün PC ye çıkacak.

Senin iki tane dükkanın olsa 2. dükkanım sürünsün ona mal yok sadece 1. dükkan çalışsın der misin?

Adam parayı kazanıp ha sağ cebine koymuş ha sol cebine koymuş onun için ne fark eder?

Microsoft'un EXC dediği oyun gerçekten Microsoft ekosisteminde EXC adam diyor ki ister al Benim işletim sisteminde oyna istersen konsolumu al konsolumda oyna. Bunun Microsoft'a bir zararı yok ki. Her şeyi Sony kafasıyla düşünmemek lazım.

• İnanın hocam gamepass ile inanılmaz mutlu ve huzurlu oldum şu iki günde[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  herkese mutlu ve huzurlu oyunlar dilerim[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 1 Ağustos 2021; 21:42:23 >
  • Sürdürülebilir gelir her firma için en iyi gelir şeklidir. Bugün MS, firma için gamepass modelinin daha iyi olduğunu düşünmese idi geçmezdi.

Her şeyin katili felan, boş laf bunlar.

On demand video ve müzik yayıncılığı buraya kaymış, apple ve google mobil oyun için bu sisteme yönelmek istiyor, youtube bu şekilde gelir kapısı açmak istiyor... Ama siz diyorsunuz ki bu herşeyi öldürüyor.

Bugün netflix'in tek dizi ve film sattığını, spotify'ın tek albüm sattığını düşünün. Sizce o cirolara ulaşırlar mı?

Bu arada gamepass gold servisini öldürmedi, MS insanlara çok daha avantajlı olan ultimate servisini sundu. Yanlış bakıp, yanlış yorumluyorsunuz...

• Hades Xbox Beleş
    Hades PlayStation 219 TL

Back4Blood Xbox Beleş
    Back4Blood PlayStation 599 TL

Psychonauts 2 Xbox beleş
    Psychonauts 2 PlayStation 575 TL

The Medium Xbox Beleş
    The Medium Playstation 439 TL

F1 2020 Xbox Beleş
    F1 2020 PlayStation 599 TL

Curse Of The Dead Xbox Beleş
    Curse Of The Dead PlayStation 119 TL

Daha sayamadığım niceleri.. Zengin konsolu bu ps arkadaşlar. Valla ben cesaret edip alamıyorum parası olan alır oynar o ayrı mesele.

Bu ne ya Gamepass e son 1 ayda gelen oyunların fiyatıni toplasan Ps5 parası edecek neredeyse. Bu ülke için çok fazla bir alet kimse kusura bakmasın..

Ya baktığın zaman kimse pek temah etmez ama SnowRunner in fiyatı bile 284 TL PS Store da. Ya böyle oyunlara ben para vermeyi çoktan unuttum.

Zenginler size iyi oyunlar.
  • @OldReview

Nasıl ya bir insan nasıl hem Ak Partyli hemde Sipidermen sevdalısı olabilir hala aklım almıyor

Hayır yani batman olsa neyse ama sipidermen bilemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 16 Ağustos 2021; 18:33:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Bu mesaj silindi.

yine bir soyma operasyonu

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Ruhsuz gran turismo 5-6 sport çöpü varken forza horizonu elestirmek...

• kim muzu daha çok seviyor acaba...

• Titreşime 10 dolar verince elit mi oldun sen şimdi[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Hayırlı sağılmalar arkadaşlar 😂 Sony’e ait bütün ürünleri evimden çıkarmakla ne güzel bir iş yaptığımı sağolsun kendileri tekrar tekrar hatırlatıyorlar.

Tv de vereceğiz dedikleri güncellemeyi vermez, PlayStation’da milleti düdüklemek için yeni yeni yöntemler uygular… Yıllardır sevdiğimiz kullandığımız marka nerelere geldi.

• 50 kişi bir oyunu kardeşlik ile dönene kadar 50 kişi gamepass üye olsa daha fazla para kazandırıyor .Şimdi aydınlandın gidip kardeşlik bölümünde insanlara hain falan de xd yoksa sızlanma

• Periah kullanıcısına yanıt
    oyuncu düşmanı "geympes"
  • Kötü bir sunumdu hiç heyecanlanmadım. Sony bitmiş artık misyon olarak sadece garanti IP'lere tps yapan bir firma olmuş.

Gow 2016'dan 1 gram ilerlememiş aynı oyunun DLC'si olmuş.

Uncharted 4'ü zaten bitirdik 60 fps ye 70 dolar istemek de sony ve müritlerine yakışır geçiniz.

Spider man ve Wolverine de Sony'nin üreticiliğinin bittiğinin kanıtı, bu DLC ile birlikte gelen 3.cü spider man bu kadar kısa sürede, eskiden olsa yeni şeyler denenirdi ama 3rd person bilinen oyunlar ve markalardan devam.

• Sevgili forumdaşlarım;

Ps serisini en başından beri oynuyorum. İlkokul yıllarımda ps1 de medal of honor oynamak için okulu asardım. Büyüdüm, eğitimimi bitirdim, evlendim, çocuğum oldu. Ama bizim ilişkimiz bitmemişti ve asla bitmeyecek gibiydi. Ta ki dünkü kara güne kadar. Ailemden çaldığım vaktin sonucu bu olmamalıydı. Apple çentik ekran kullandığında bile bu kadar kötü hissetmemiştim kendimi. Düşündükçe nefesim daraldı kolu elime almak bile istemedim. Gece boyu düşündüm ve artık başka çarem kalmadığının farkına vardım. Bundan sonra doğru yol belliydi ve bu doğru yolda ilerlemek için yapmam gerekeni yaptım. İndirimleri göz ardı ettim ve kendimi mediamarkta attım gözyaşları içerisinde. Her güzel şeyin bittiğine ilk defa inandım. Çocukluğumu gençliğimi 2 numaralı kasada gömdüm. Hepinizi doğruya davet ediyorum.
    Hoşçakal eski dostum..

• quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Bu mesaj silindi.
  • @OldReview seni burda rezil ederler foruma bidaha mesaj atamayacak hale gelirsin yaşına başına bakmazlar lafını bil öyle konuş kimseye fakir garip gureba diye hakaret edemezsin.

Ayrıca öyle millete hakaret edip kaçmak yok. Delikanlıysan koyarsın 6 aylık gelir/gider tablonu mobil bankaciliktan ondan sonra konuşursun.

Elin yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış. Dandik bir konsol almış kendini süper zeka ve en zengin o zannediyor. Bunlada kalmayıp insanları ekonomik olarak aşağılamayı kendinde hak görüyor.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.