Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LOST 5x09 "Namaste" High Definition (720P) ABC Promo

http://www.youtube.com/watch?v=rov8d3YK9fM

buradan izleyebilirsiniz. zaten nessima.com dan da görebilirsiniz bu resmi sadece oradan almıştım, promoda da bahsettiğim konu geçecek, sakin olun çokm dabüyütülecek bir konu değil sonuçta önüzümüzdeki haftaki promadan bahsediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenova -- 5 Mart 2009; 19:15:33 >
  • 05X09 ile ilgili ağır spoiler içerir

http://www.nessima.com/lost/lost-5-sezon-9-bolum-namaste-promo-fotograflari?pid=95
  • Teşekkürler @ares_türk... O zaman hemen incelemeye başlayalım... Çok güzel bağladılar bunu da helal olsun...

Taweret

Mısır mitolojisinde 'Tawaret' (aynı zamanda Taurt, Tuat, Taueret, Tuart, Ta-weret, Taweret ve Taueret) hamile kadınların bebeklerin koruyucusu olan tanrıçadır. Yüzü timsah, vücudu hipopotam, ayakları ise ceylan şeklinde betimlenir.

Arkadan görünümü;

Hakkında başka bilgi bulamadım... Mesela kim yaptırmış eski Mısır'da bunu? Niye yaptırmış?

Ama adadakilerin niye yaptırdığı belli oldu... Yalnız adadaki yapıldığı zaman ne zaman? Eski olması lazım ancak bebekler eskiden de mi ölüyordu? Bu bölümde sanki 80'lerde birşeyler olacak ve o yüzden bebekler doğmayacak gibi bir hava verilmek istendi...

Hayır dicem şimdi kadın adadan çıktı, dışarda hamile kaldı tekrar geldi ama öyle birşey de yok...

Eskiden de bebekler ölüyorsa bu bölümdeki neden ölmedi? Bunu nasıl açıklayacaklar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontG -- 14 Mart 2009; 11:15:17 >

• @cenova

Kardeşim spoiler denen bir buton var... 9. bölüm ile ilgili birşey bilmek istemiyoruz... Neden direkt veriyorsun??? Hayret birşey yaa...

Dilimizde tüy bitti artık spoiler butonunu kullanın diye diye...

• O heykel var ya o heykel. Kaç defa dedim eski uygarlıklara bağlayacaklar diye. Al işte çıktı. Atlantis, mu ya da mayalar. Bu üçünden biri ile alakalı çıkmazsa bu olaylar ben de bi şey bilmiyorum

Yarım kaldı bu arada. Yarısını izledim. Şimdi çıkmam lazım. Yarısını da gelince izleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 5 Mart 2009; 19:18:07 >
  • Uleeeyn diziyi unuttumm işe baak
  • @PHI

Atlantis, Maya ya da Mu değil bu sefer... Onlar azmış gibi bir de başımıza Mısır eklendi
  • spoiler ekliyemiyorum yeni yazdıklarıma neyse artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenova -- 5 Mart 2009; 19:27:11 >
  • şahane bi bölümdü,teoriler:

kate,ana lucia ve jülietide götürdü son olarak sawyer ama nasıl olduda shannonu sayide bıraktı ilginç

bu arada bu bölümde "ben"de doğmuş oldu,zaten juliet'in niye kendisine ait olduğunu düşündüğüde anlaşılmış oldu bu bölümde....

ve ben'in babasıda horace olduğuna göre bence horace'de-jacoop kara duman amcamızın ta kendisi,jacop oğlu ben'e kıyamadı ama birinin ölmesi gerekiyordu ada için,o yemde,john locke oldu...the end

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 5 Mart 2009; 19:26:47 >

• Season 5, Episode 9: Namaste
    Original Air Date—11 March 2009

İmdb'de ara yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

şahane bi bölümdü,teoriler:

kate,ana lucia ve jülietide götürdü son olarak sawyer ama nasıl olduda shannonu sayide bıraktı ilginç

bu arada bu bölümde "ben"de doğmuş oldu,zaten juliet'in niye kendisine ait olduğunu düşündüğüde anlaşılmış oldu bu bölümde....

ve ben'in babasıda horace olduğuna göre bence horace'de-jacoop kara duman amcamızın ta kendisi,jacop oğlu ben'e kıyamadı ama birinin ölmesi gerekiyordu ada için,o yemde,john locke oldu...the end

Horace benjamin'in babası değil ki ? Doğumunu falan gösterdiler. Annesi ölüyor.

• quote:

eski bölümlerde hatırlarsan ormanlık arazide benjamin daha önce doğmuştu zaten, doğan bebekle ilgili şimdilik bir teori üretemedim ama kesinlikle benjamin değil.

• righteous@

ben in doğuşunu önceki bölümlerde görmüştük, hatta ben ve babasını adada karşılayan horace idi. bu doğan çocuk zannedersem ethan olabilir, bir iki yerde okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenova -- 5 Mart 2009; 19:34:30 >
  • quote:

Arkadaşlar bu bölümde doğan çocuk BENJAMİN DEĞİL!!!

Nerden çıkardınız bunu? 3. sezonu izlemediniz galiba hiç... Ya da bölüm atlayarak geldiniz... Ben'in doğumunu, annesini ve babasını zaten fazlasıyla izledik...

Bu çocuk başla birisi... Ama çıkar yakında kokusu kim olduğunun...

Ayrıca çok önemli bir şey daha var.... Sawyer'lar ebediyen orada kalamazlar... Kalmamaları gerekiyor... Yoksa karışıklık olur... Ancak tahmin yürütürsek 1980'lin başlarına kadar kalıyorlar sanırım aynı yerde... Çünkü maden daha açılmadı ve şu Marvin Candle da henüz yok piyasada...

Bu durumda ne olacak? Yeniden geleceğe mi gidecekler? Adadan dışarı mı çıkacaklar? Yoksa Benjamin gazla Sawyer'ları da mı öldürdü?

Mümkün değil; çünkü Benjamin o zaman tanırdı Sawyer'ları... O zaman belli ki Sawyer'lar tekrar geleceğe gidecekler...

Ya da hiç beklenmedik bir şekilde geçmişe...

• Sawyerin mikmediği hatun kalmıcak nerdeyse
  • Bu arada 70'lere hastayımdır... Dünyanın en güzel yıllarıdır... Bol bol 70'ler izletiyorlar mest oluyorum...

• Jack in ilerleyen bölümlerde Marvin Candle ile de görüşeceği yönünde spoiler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenova -- 5 Mart 2009; 19:40:20 >
  • beyler spoiler kullanalım lütfen
  • Faraday Marvin ile görüştüyse diğerleri de görüşecektir evet...
  • 40 dk. sonra geliyorum
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.