Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

Michael ada dışında kendini defalarca öldürmeye çalıştı ve ada buna izin vermiyor gibi bi durum olmuştu.Peki Jonh Locke nasıl oldu da kendini öldürebildi ?

Çünkü John Locke'un (sebebini bilmiyoruz) adanın yararı için ölmesi gerekiyodu..
  • ben claire ne oldugunu merak ediyorum en son barakada gozuktu sanirsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yolda$

ben claire ne oldugunu merak ediyorum en son barakada gozuktu sanirsam

6.Sezonda açıklayacaklarmış onu sanırsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Permanent.

quote:

Orjinalden alıntı: Yolda$

ben claire ne oldugunu merak ediyorum en son barakada gozuktu sanirsam

6.Sezonda açıklayacaklarmış onu sanırsam

6. sezon gelsede cabuk cozulsun artik merak ettigim o kadar sey varki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolda$ -- 8 Şubat 2009; 3:45:30 >
  • Kimin yok ki neyse son sezon girecez artık az kaldı
  • quote:

Michael ada dışında kendini defalarca öldürmeye çalıştı ve ada buna izin vermiyor gibi bi durum olmuştu.Peki Jonh Locke nasıl oldu da kendini öldürebildi ?

Ada Michael'in olmesine izin vermedi cunku Michael bir nevi onun isine yariyordu hala yapacagi seyler vardi. Yapti ve sonra . Locke'in henuz tam olarak nasil oldugunu bilmiyoruz ama olmesi gerektigini biliyoruz. Adanin yarari icin olmesi gerekli.

• 4. bolumu ındırdım Yarın 3 4 gıbı ızlıcem bolumler hangı gun yayınlanıyor bılen varmı ? 5. bolum ne zaman duser ınternete ?

bu arada Hurley Annesıne ıtıraf ettı gercek yasnanları dızının lostun akıbetı acısından nasıl bır seneryo uydurcaklar acaba...

Off gene sardı 4 -1 yanımı losttt.
  • quote:

Orjinalden alıntı: simoney

4. bolumu ındırdım Yarın 3 4 gıbı ızlıcem bolumler hangı gun yayınlanıyor bılen varmı ? 5. bolum ne zaman duser ınternete ?

bu arada Hurley Annesıne ıtıraf ettı gercek yasnanları dızının lostun akıbetı acısından nasıl bır seneryo uydurcaklar acaba...

Off gene sardı 4 -1 yanımı losttt.

Yeni bölümler bizim saatle perşembe sabaha karşı 04.00'te başlıyor. Canlı izlemek istersen o saatte ayağa dikilebiliyorsun . Bölümün internete düşmesi de 05.30-06.00 civarı oluyor. Ama 720p baya bi geç çıktı bu hafta

• quote:

Orjinalden alıntı: Lost_Benjamin

quote:

Çünkü John Locke'un (sebebini bilmiyoruz) adanın yararı için ölmesi gerekiyodu..

Sebep belli arkadaşlar... John Locke ölecek... Cesedi adaya getirilecek... Jacop aynı Christian'ın bedenine girdiği gibi John'un bedenine girecek ve John Jacop olacak Çünkü bunu Jacop istedi

• quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

arkadaşlar sormuştum ama cevap alamadım tekrar sormak istiyorum

Sayid'i kim öldürmek istedi ?

öldürmek istemediler.bayıltmak istedilerbunu yapan ben olabilir.çünkü hastane olduğunu ben jack'den öğrenmişti.zaten aralarında bir anlaşmazlık var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

quote:

Orjinalden alıntı: Lost_Benjamin

quote:

Sebep belli arkadaşlar... John Locke ölecek... Cesedi adaya getirilecek... Jacop aynı Christian'ın bedenine girdiği gibi John'un bedenine girecek ve John Jacop olacak Çünkü bunu Jacop istedi

Şu an John-Jacop ilişkisinde düşündüğümüz en mantıklı çıkar yol budur ..

• quote:

Orjinalden alıntı: stewieandcartman

quote:

Orjinalden alıntı: evohan

charlote , miles falan eyer adada doğan dharmacıların çocukları ise , çok küçükken adadan postalanmış olmalılar ki hiç hatırlamıyorlar..

neden postalandılar acaba ?
    faraday , marvin candle a 30 yıl gelecekten bilgi verirken purgeyi ve öleceklerinide söylemiş ozamanlar marvin in çocuğu daha bebekti , ben olsam hemen çocuğumu adadan çıkartırdım yani

Purge neydi ya unuttum da.

Purge yanlış hatırlamıyosam Benjamin'in babası dahil bütün dharma girişimi üyelerini öldürüp adanın yerlileri dediğimiz Richard'ın kabilesine dharmanın kapısını açmasından önceki sürece verilen isimdi.evohan bu isimler hakkında daha iblgili ona danışabilirsin.

• Yanlış hatırlamıyorsam Purge DHARMA üyelerine yapılan gaz saldırısıydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: smd

Yanlış hatırlamıyorsam Purge DHARMA üyelerine yapılan gaz saldırısıydı

İyi de hangi bölümde faraday bilgi veriyor ? Kaçırdım galiba :S
  • Özgür'ün siteden alıntıdır;

Sun'un elinde tuttuğu rapor;

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010)

Except for one trip to the mailbox, subject never left ###################
    again that day. When subject had not passed a visible window #############
    -utes. Subject answered the telephone and replied that Lee Chin was in the
    shower and would return my call in fifteen minutes. I gave ############ my
    number I keep for such occasions but no message was left.

The last light was extinguished at 11:35 P.M.

Wednesday Morning

Except for three trips to the mailbox, subject never left 183 Pinecrest
    Drive. When subject had not passed a visible window for thirty minutes,
    subject answered the telephone and replied that Lee Chin was dead, a
    victim of suicide.

The last light was extinguished at 12:18 AM.

Wednesday Afternoon

Except for seven trips to the mailbox, subject never left 183 Pinecrest
    subject answered the telephone. Claimed I was Melissa f***ing with her,
    and demanded to know when I mailed her the prints.

The last light was extinguished at 2:30 AM.

Wednesday Evening

Subject came out of the house at 8:15 AM. Set up a camping chair near
    .################### and proceeded to pace the front yard until the mail truck
    .######################## Subject grabbed mail from letter carrier and ran
    .######################## are presented in Attachment A. Attachment A is
    .####################################### pending legal clearance.

.############################## Volkswagen Beetle at 1:05 P.M. and drove
    .############################## She stayed inside for fifty minutes. Subject
    .############################## at 2:40 P.M.

.############################## Volkswagen Beetle at 3:10 P.M. and drove
    .############################## University Avenue. Arriving at 3:18
    .############################## for thirty minutes. I entered the store and

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontG -- 8 Şubat 2009; 12:33:06 >

• Danielle Rousseau
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr LoneLy

quote:

Orjinalden alıntı: smd

Yanlış hatırlamıyorsam Purge DHARMA üyelerine yapılan gaz saldırısıydı

İyi de hangi bölümde faraday bilgi veriyor ? Kaçırdım galiba :S

bölüm değil bölüm dışı yayınlanan videolardan birinde , farday olarak tahmin ediyorum bilgi veren elemanı sesi baya benziyor... en ilgincide marvin kayıt sırasında kolunu ovuştuturuyor adama kolunun kopacağını bile söylemiş sanırım :)

http://www.youtube.com/watch?v=LNGIQ85rIGA

quote:

Merhaba, ben Dr. Marvin Candle ve ben… biliyor musunuz? Unutun gitsin. Artık oyunlar yok, tamam mı? Eğer bu videoyu seyrediyorsanız adımın, gerçek adımın Pierre Cheng olduğunu zaten biliyorsunuzdur ve ben… (Bir bebek ağlar ve doktor o tarafa bakar. Kanepeden kalkıp: “ Jennifer! Lütfen onu dışarı çıkar. Bunun için tek fırsatım bu!” Yerine oturur.) [ Parazit]… Ann Arbor, Michigan’dan kuramsal astro-fizik profesörü. Kerr ölçü denklemini ve Einstein alan denklemini araştıran çalışmaları yönetmek için…. [Parazit] yıl önce getirildim. Eğer bu küçük deliği yeterince açık tutabilirsem, kabaca otuz yıl… [Parazit] mesajımı alıyor olacaksınız… [Parazit] Eğer siz… [Parazit] Amerika başkanı George W. Bush adında bir adam ve internet denilen dijital bilgi kaynağını kullanıyorsunuz. Ne yazık ki iş arkadaşlarım ve ben, hepimiz vahşi tasfiyede öldük… [Parazit] açıkçası kaçamayacak kadar güçsüzdük. (Normal görünen sol koluna üzgünce bakar ve sağlam olan diğer eliyle onu kavrar) [Parazit] Bu bilgi bana güvenilirliği kanıtlanmış bir kaynaktan geldi.

Diğer adam (Daniel Faraday olabilir) : O konulara girme. Bir önemi yok. Sadede gel, lütfen! [Parazit]

Dr. Cheng : Eğer bu ileti başarılı olursa, bu, burada yapmakta olduğum işin değerli olduğunu kanıtlar. Bu yer eşi benzeri olmayan özellilere sahip. Size yalvarıyorum, ne olursa olsun Dharma Girişim’in yeniden kurulması mecburidir. Araştırmalara devam etmek zorundasınız… [Parazit] ve bunu şimdi yapmaya mecbursunuz. Zaman sadece kritik bir öneme sahip değil, zaman hakikattir. Belkide bizi kurtarmanın, geçmişi değiştirmenin… [Parazit] bir yolunu bulursunuz. Böyle olmasına izin vere…

Diğer adam :Bu bir işe yaramaz, tamam mı? Hiçbir işe yaramaz. Bunu hiçbir zaman izlemeyecekler. Nereden kapatıyorum bunu?

Dr. Cheng : Hayır, hayır! Ne yapıyorsun?

Diğer adam : Nasıl kapanıyor bu?

Dr. Cheng : Hayır! Ne yapıyorsun? [Parazit]

• quote:

Orjinalden alıntı: evohan

bölüm değil bölüm dışı yayınlanan videolardan birinde , farday olarak tahmin ediyorum bilgi veren elemanı sesi baya benziyor... en ilgincide marvin kayıt sırasında kolunu ovuştuturuyor adama kolunun kopacağını bile söylemiş sanırım :)

http://www.youtube.com/watch?v=LNGIQ85rIGA

Çok benziyor Faraday'ın sesine.

• quote:

Orjinalden alıntı: KontG

Özgür'ün siteden alıntıdır;

Sun'un elinde tuttuğu rapor;

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010)

Except for one trip to the mailbox, subject never left ###################
    again that day. When subject had not passed a visible window #############
    -utes. Subject answered the telephone and replied that Lee Chin was in the
    shower and would return my call in fifteen minutes. I gave ############ my
    number I keep for such occasions but no message was left.

The last light was extinguished at 11:35 P.M.

Wednesday Morning

Except for three trips to the mailbox, subject never left 183 Pinecrest
    subject answered the telephone and replied that Lee Chin was dead, a
    victim of suicide.

The last light was extinguished at 12:18 AM.

Wednesday Afternoon

Except for seven trips to the mailbox, subject never left 183 Pinecrest
    subject answered the telephone. Claimed I was Melissa f***ing with her,
    and demanded to know when I mailed her the prints.

The last light was extinguished at 2:30 AM.

Wednesday Evening

Subject came out of the house at 8:15 AM. Set up a camping chair near
    .################### and proceeded to pace the front yard until the mail truck
    .######################## Subject grabbed mail from letter carrier and ran
    .######################## are presented in Attachment A. Attachment A is
    .####################################### pending legal clearance.

.############################## Volkswagen Beetle at 1:05 P.M. and drove
    .############################## She stayed inside for fifty minutes. Subject
    .############################## at 2:40 P.M.

.############################## Volkswagen Beetle at 3:10 P.M. and drove
    .############################## University Avenue. Arriving at 3:18
    .############################## for thirty minutes. I entered the store and

bu ne anlama geliyor peki?

• Arkadaşlar bu Marvin'in konuşmasını daha yeni görüyorum ben.... Çok önemli şeyler söylüyor...

quote:

Eğer bu küçük deliği yeterince açık tutabilirsem, kabaca otuz yıl… [Parazit] mesajımı alıyor olacaksınız… [Parazit]

Küçük delik dediği solucan deliğidir... Açık tutma esası çok önemlidir ki bu yapılabilindiği taktirde geleceğe atlama yapılabilmektedir... İlk Parazitte "sonra" diyor olması gerekir...

quote:

Eğer siz… [Parazit] Amerika başkanı George W. Bush adında bir adam ve internet denilen dijital bilgi kaynağını kullanıyorsunuz. Ne yazık ki iş arkadaşlarım ve ben, hepimiz vahşi tasfiyede öldük… [Parazit] açıkçası kaçamayacak kadar güçsüzdük. (Normal görünen sol koluna üzgünce bakar ve sağlam olan diğer eliyle onu kavrar) [Parazit] Bu bilgi bana güvenilirliği kanıtlanmış bir kaynaktan geldi.

İlk parazitte "bu mesajı alıyorsanız" diyor olabilir... Demek ki vahşice öldürülmüşler... Ben'in öldürmesiyle mi öldüler yoksa başka birşey mi oldu acaba?... Kaçamayacak kadar güçsüzdük derken adadan mı yoksa tehditlerden mi? Bu bilgi güvenilir kaynaktan geldi diyor... Bunun Faraday ya da John olma olasılığı yüksek geldi bana...

quote:

Bu yer eşi benzeri olmayan özellilere sahip. Size yalvarıyorum, ne olursa olsun Dharma Girişim’in yeniden kurulması mecburidir. Araştırmalara devam etmek zorundasınız… [Parazit] ve bunu şimdi yapmaya mecbursunuz.

Dharma yeniden mi kurulacak? Adaya tekrar döndükleri zaman bu gündeme gelecek mi acaba? Pek sanmıyorum ama belli olmaz çok merak ettim doğrusu...

quote:

Belkide bizi kurtarmanın, geçmişi değiştirmenin… [Parazit] bir yolunu bulursunuz. Böyle olmasına izin vere…

Geçmişi değiştirmek??? Bu mümkün değil senaristlere göre ama eğer tekrar gündeme gelirse paradokslardan dizi kendini kurtaramaz ve çıkmaza girer açıkçası... Geleceği değiştiremiyoruz tamam da geçmişi değiştirmek demek geleceği değiştirmek demek değil mi zaten? O halde 1954 yılına giden John herşeyi değiştirdi... Bunu nasıl toparlayacaklar o zaman? İlginç gerçekten...

• 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.