Şimdi Ara

(SS'Lİ) ESKİ KIZ ARKADAŞIM BANA SALDIRDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
4
Favori
22.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski bir kız arkadaş demeye utandığım biri. 2 sene önce ayrılmıştık. Uyuşturucu ve alkol bağımlısıydı. Babasıyla beraber uyuşturucu kullanıyordu. Hatta babasından uyuşturucu satın alıp arkadaşlarına satıyordu. Kardeşine bıçakla saldırmıştı. Bu kardeşine bıçakla saldırınca, bu kızın ablasıyla annesi de bu kıza seni öldürücem diye saldırmıştı ben korumuştum. Çünkü bana kardeşim saldirdi demişti. Keşke korumasaymışım.

Bugün yavru köpeğimle beraber sahilde yürüyordum. Beni gördü hemen ben yönümü değiştirip ilerlemeye başladım çünkü biliyorum psikopat. Peşime koştu atladı üstüme. Bi elimde köpeğimi tutuyorum diğer kolumla üzerime gelen saldırıları engellemeye çalışıyorum. Elinde bira kutusu vardı bira içiyordu onunla saldırdı yüzümü korurken kolum kesildi.

Sonra yoldan trafik hunisini aldı eline bana saldırmak için ama gücü yetmedi gerizekalının. Ben bir kolumla gelen tüm saldırıları savuşturdum. Bu sırada bana "seni öldüreceğim, seni bulacağım, seni öldürmem çok kolay, kaçamayacaksın" sözleriyle tehditler etti.

Bu sırada yandaki kafede oturan adamlar izliyordu. Elimi bile sürmedim. Çünkü biliyorum ki ben dokunsam kadın hakları kadına şiddet diye bağırır beni linç ederlerdi. Bir erkeği hiç etmek bu kadar kolaydı çünkü.

Şimdi ben napayım. Ölüm tehditleri alıyorum. Şikayet etsen polis hiçbir şey yapmaz. Ailesine söylesen onların hepsi ayrı psikopat. Hadi bugün yalnızdı yarın toplanıp gelseler ne yapabilirsin ki? Bireysel silahlanma şart oldu sanırım başka yolu da yok.

Edit: Bir de beni sosyal medyadan takip ediyormuş. Ameliyat oldun diye sana köpek mi aldılar falan diyo. Uzak dur benden diyorum köpek gibi kovalıyor mal mıdır nedir.

(SS'Lİ) ESKİ KIZ ARKADAŞIM BANA SALDIRDI!(SS'Lİ) ESKİ KIZ ARKADAŞIM BANA SALDIRDI!

2. Edit: Olayın gerçekleştiği yer şehir hatlarının önü. Belki kamera vardır. Talep edicem yarın savcılıktan. (SS'Lİ) ESKİ KIZ ARKADAŞIM BANA SALDIRDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 21 Ekim 2019; 22:8:34 >

• Kardeşim bir darp raporu alıp şikayette bulunmanı tavsiye ederim zira daha sonra ne yapacağı veya üstüne iftira atıp atmayacağı kesin değil, günümüzde iftiraya uğrayan insanlarımız da çok, bu konuyu yargıya taşımanı öneririm aksi halde nasılsa şikayet etmiyor bir şey yapmıyor diye düşünmeye başlarsa dahada saldırgan bir tavır almaya başlayacaktır, işin içine polis falan girdiğinde azda olsa dizginlenecektir.
    Moueson kullanıcısına yanıt
    Moueson demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

kusura bakmayın bir anda gülesim geldi. Normalde hep haberlerde falan erkek şiddetini görürüz , kadın şiddetine ugrayanı ilk defa görüyorum . Önceki hatanın bedelini ödemişsin . İnsan her tanıştığı kızla sevgili olursa böyle saçma durumlar olabiliyor.
    Çok komik zaten. Daha önce de saldırmıştı. Şimdi bu kız bana saldırsa bi tane dönüp vursam, kamera kaydı falan çıkar bütün feministler beni kadın düşmanı ilan eder sosyal medyada kamuoyu oluşturulur. Kız beni bıçaklasa ki yapabilir, haketmişti diyecekler galiba.
    Semih Güzey kullanıcısına yanıt
    Semih Güzey demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Semih Güzey

Çok komik zaten. Daha önce de saldırmıştı. Şimdi bu kız bana saldırsa bi tane dönüp vursam, kamera kaydı falan çıkar bütün feministler beni kadın düşmanı ilan eder sosyal medyada kamuoyu oluşturulur. Kız beni bıçaklasa ki yapabilir, haketmişti diyecekler galiba.

Alıntıları Göster
    Vurmak zorunda değilsin kendini koru yeter ayrica koruma kararı çıkarttır. Hatta sana saldırdığı yerde kamera falan varsa kız direk suçlu konumunda .
    İlk defa görüyor olmanız ilk olduğu anlamına gelmez hocam, bu her gün oluyor ve asıl daha beteri fiziksel olmayan psikolojik şiddet.
    Erkekler eminim her gün kadınların maruz kaldığı fiziksel şiddete oranla 100 lerce kat fazla psikolojik şiddete maruz kalmaktalar ve bu herhangi bir yasayla korunmadığı ve fiziksel şiddet gibi ispatlanamadığı için sonsuza kadar devam edecek muhtemelen.
    Eğer psikolojik şiddet ispatlanabilip suç olarak sayılsaydı kadınların çoğu şu anda hüküm giymişti.
  • kusura bakmayın bir anda gülesim geldi. Normalde hep haberlerde falan erkek şiddetini görürüz , kadın şiddetine ugrayanı ilk defa görüyorum . Önceki hatanın bedelini ödemişsin . İnsan her tanıştığı kızla sevgili olursa böyle saçma durumlar olabiliyor.
  • Kardeşim bir darp raporu alıp şikayette bulunmanı tavsiye ederim zira daha sonra ne yapacağı veya üstüne iftira atıp atmayacağı kesin değil, günümüzde iftiraya uğrayan insanlarımız da çok, bu konuyu yargıya taşımanı öneririm aksi halde nasılsa şikayet etmiyor bir şey yapmıyor diye düşünmeye başlarsa dahada saldırgan bir tavır almaya başlayacaktır, işin içine polis falan girdiğinde azda olsa dizginlenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi into007 -- 21 Ekim 2019; 18:10:14 >
  • quote:

kusura bakmayın bir anda gülesim geldi. Normalde hep haberlerde falan erkek şiddetini görürüz , kadın şiddetine ugrayanı ilk defa görüyorum . Önceki hatanın bedelini ödemişsin . İnsan her tanıştığı kızla sevgili olursa böyle saçma durumlar olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: into007

Kardeşim bir darp raporu alıp şikayette bulunmanı tavsiye ederim zira daha sonra ne yapacağı veya üstüne iftira atıp atmayacağı kesin değil, günümüzde iftiraya uğrayan insanlarımız da çok, bu konuyu yargıya taşımanı öneririm aksi halde nasılsa şikayet etmiyor bir şey yapmıyor diye düşünmeye başlarsa dahada saldırgan bir tavır almaya başlayacaktır, işin içine polis falan girdiğinde azda olsa dizginlenecektir.
    Kolumdaki kesikle darp raporu almaya gitsem suratıma tükürebilirler tabi. Erkeğim neticede. Kız gelmiş kolunu çizmiş der kovarlar. Vallahi onu yapıcam galiba doğru diyosun. Aklımdan geçmedi değil. Hatta sulh ceza mahkemesine gidip koruma tedbir kararı falan isteyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Güzey

Alıntıları Göster
    Vurmak zorunda değilsin kendini koru yeter ayrica koruma kararı çıkarttır. Hatta sana saldırdığı yerde kamera falan varsa kız direk suçlu konumunda .
  • quote:

Alıntıları Göster
    Cafenin önüydü belki vardır kamerası. İyi akıl ettin gidip bi bakayım. Kamera varsa kayıtları istetirim savcılıktan. Yaralamaya teşebbüsten dava edebilirim hatta.
  • Semih Güzey kullanıcısına yanıt
    Ya sen insanları ne takıyorsun, aklı başında her insan bilir o kıza 1 tane vursan bayılıp kalacağını, ama helal olsun en akıllıcasını yapmışsın, neden haklıyken haksız duruma düşüceksin ki? Keko bir kız işte, gidip darp raporu aldığında da kimse sana öyle bir ithamda bulunamaz merak etme, böyle şeylerden çekinme, yarın öbür sana nasıl saldıracağı ya da iftira atıp atmayacağı garanti değil, ya iftiraya uğrarsan ? Bence hiç bir şeyden çekinme. Git ve şikayetinde bulun öyle kafasına göre saldıramayacağını öğrenmeli, şuan sana yaptığı adam yaralama suçunu oluşturuyor.
  • Gidip darp raporu almayıp polise başvurmayıp bir de bu konuyu buraya açıyorsun ya helal olsun sana. Sana bir şey yapmada bile bir gün başkasına yapar. Git darp raporu alıp mahkemeden koruma izni çıkart. Yarın başka birisinin başına birşey gelse ne olacak?
  • quote:

Ya sen insanları ne takıyorsun, aklı başında her insan bilir o kıza 1 tane vursan bayılıp kalacağını, ama helal olsun en akıllıcasını yapmışsın, neden haklıyken haksız duruma düşüceksin ki? Keko bir kız işte, gidip darp raporu aldığında da kimse sana öyle bir ithamda bulunamaz merak etme, böyle şeylerden çekinme, yarın öbür sana nasıl saldıracağı ya da iftira atıp atmayacağı garanti değil, ya iftiraya uğrarsan ? Bence hiç bir şeyden çekinme. Git ve şikayetinde bulun öyle kafasına göre saldıramayacağını öğrenmeli, şuan sana yaptığı adam yaralama suçunu oluşturuyor.
    Bizim polis karakolu seni göndermek için elinden geleni yapıyor böyle konularda. Uğraşmak istemiyorlar. Hatta gidip ses kaydı açayım gelir paylaşırım görürsünüz muamelesini polislerin. Savcılığa git falan diyeceklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuwafuwaboy

Gidip darp raporu almayıp polise başvurmayıp bir de bu konuyu buraya açıyorsun ya helal olsun sana. Sana bir şey yapmada bile bir gün başkasına yapar. Git darp raporu alıp mahkemeden koruma izni çıkart. Yarın başka birisinin başına birşey gelse ne olacak?
    Bir defa daha telefonla ölüm tehdidi almıştım. Polise gittim savcılığa git bilişim suçlarına git falan diyor. Abi adam arıyor bugün yarın gelir diyorum. Savcılığa git diyor. Hatta o bir yana, daha önce trafikte öldürülmüştüm. Sonra sağlık ekipleri yoğun bakım doktorloar vs sağolsun hayata döndüm. O konuyla ilgili bile gidip tutanakları istediğimde vermeyip savcılığa git diyorlar. Koduklarım.
  • Semih Güzey kullanıcısına yanıt
    Kardeşim git darp raporunu al ve direk savcılığa git, sırf polislerin tavrı böyle olması seni caydırmasın, git ve hakkını ara. Yapmazsan emin ol pişman olacaksın, sustun mu her zaman daha da azıtıyorlar ve ne biçim bir durumla karşı karşıya geleceğinde belirsiz, dişini göstermezsen dahada azıtacaktır bundan emin olabilirsin.
  • Twitter yaz. Adalet orda. Tt ol belki yardım ederler. G.o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Twitter yaz. Adalet orda. Tt ol belki yardım ederler. G.o
    Kadın olsam olurdu da, erkek olunca anca dalga geçilir.
  • bu adamın çektiği nedir yav
  • quote:

Kardeşim git darp raporunu al ve direk savcılığa git, sırf polislerin tavrı böyle olması seni caydırmasın, git ve hakkını ara. Yapmazsan emin ol pişman olacaksın, sustun mu her zaman daha da azıtıyorlar ve ne biçim bir durumla karşı karşıya geleceğinde belirsiz, dişini göstermezsen dahada azıtacaktır bundan emin olabilirsin.
    Şimdi hastaneye gidiyorum. Yarın da savcılığa gidip şikayetimi yapıcam. Vallahi artık böyle saldırılara tehditlere falan sessiz kalamam. Toplum çok azıtmış durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

bu adamın çektiği nedir yav
    Şükretmeniz için sebep işte. Bana da dua edin. Hepinizin yerine ben çekiyorum bütün belaları üzerime.

Sevgilime de anlatamıyorum. Anlatsam içine şüphe düşecek kız buna saldırdıysa kesin yakın zamanda vurkaç yaptı falan diye. Hal bu ki 2 senedir hiç alakam yok.
  • Boşuna konu açmışın kardeşim erkek olduğun için tepki olmaz kadın olsaydın ana haber bültenleri dahil manşettin şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 21 Ekim 2019; 18:48:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Boşuna konu açmışın kardeşim erkek olduğun için tepki olmaz kadın olsaydın ana haber bültenleri dahil manşettin şuan
    Asıl sorun bu zaten. Kendimi savunmaya bile hakkım yok. O beni bıçaklasa belki 3 ay hapis alır. Ben onun saldırısını durdurmak için kafasına vursam 3 sene alırım. Kadına şiddet oluyor da erkeğe olmuyor mu.
  • Hocam hemen darp raporu akabinde sikayet ve uzaklastirma karari aldir hayatin daha onemli ...vesselam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.