Şimdi Ara

Araba aldım (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
3
Favori
32.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz kazıklanarakta olsa kimsenin yardımına bak nasıl iyi misine muhtaç olmadan kendi başıma tekelden sigara alır gibi araba aldım Babam karpuz alır gibi araba almışsın diyor. Eve abur cubur yiyecek içecek doldurmuşluğum vardır da harbiden karpuzdan anlamam keleğini bana kakalarlar diye hiç karpuz almadım. Alırım bir hayırlı olsun. ( Dip Not: arkasına Akbank Sağolsun yazdıracağım )

Benim gibi çulsuz loser biri bile bir işte çalışıp bir de cahil özgüveni ile krediception yapınca araç alabiliyormuş. Allah hepinize daha iyilerini kazasız belasız sahip ettirip sürdürmeyi nasip etsin.

Araba aldım (SS'li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 11 Ekim 2019; 22:15:10 >

• Hepinize çok teşekkürler. Allah hepimize kazasız belasız yaşama ve daha büyük motorlu daha konforlu yeni yaşlarda araçlar nasip etsin.

@Noobmaster69 Teşekkür ederim. Bu araç bütçemi zorladı ama hidrolik direskyon klima falan derken şahin doğan brodway yerine ( hem şahinle doğanın genç yaştaki bir birey üzerinde yarattığı toplumsal algı hem yaşı itibarı ile ) bu aracı beğendim aldım.
  • Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Hayırlı olsun
    Teşekkürler.
  • Hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugot kullanan adamdan zarar gelmez, iyi aile cocugu oldugun belli. Hiyarli olsun araban.
  • Hayırlı olsun hocam, Allah kazasız sürmeni nasip eylesin.
  • hayirli olsun hocam

ayrıca bu araba bana şu reklamı hatırlattı ;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal

• Hayırlı olsun

• Hepinize çok teşekkürler. Allah hepimize kazasız belasız yaşama ve daha büyük motorlu daha konforlu yeni yaşlarda araçlar nasip etsin.

@Noobmaster69 Teşekkür ederim. Bu araç bütçemi zorladı ama hidrolik direskyon klima falan derken şahin doğan brodway yerine ( hem şahinle doğanın genç yaştaki bir birey üzerinde yarattığı toplumsal algı hem yaşı itibarı ile ) bu aracı beğendim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 11 Ekim 2019; 9:46:18 >
  • Hayırlı olsun, azla başlayıp ilerde model yükselirsin hepimiz böyle başladık.

• Facan yansin karsmm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Otoban piti ile iyi yanlamalar karşim.

• Hayırlı olsun, kaç verdin?

• Hayirli olsun hocam

• Hayirli olsun expere baktirmadan almasaydin

• Hayırlı olsun ilk aracım 2004 panoramik 206 idi 30 binde satmıştım çok seviyordum hala aklıma gelir

• H.o. allah kaza bela vermesin hocam. Kaç model kaç kmde?

• Hayırlı olsun.
    Trafikte Allah sabır versin.
    Altımda arabam var ama gidemiyorum fikri doğuyor ve sinir bozucu oluyor bazen. Çok da acelem yok aslında diye düşünmek istiyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.