Şimdi Ara

MKV uzantılı Format hakkında (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
2
Favori
285.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Romst3rHERE

Mkv uzantılı filmlerde hep ses sorunu yaşıyorum.Görüntü var ama ses yok

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=134715
    Ses formatı dts'dir. ac3'e dönüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt0392 -- 28 Ağustos 2009; 15:09:04 >

• merhaba arkadaslar bana yardımcı olursanız çok sevinirim

ben normalde hdd ve full hdd fimler rahatlıkla izliyorum ama bir kaç filmde açmiyor yeni kodecler indirsem sonuc deyişmedi 14.4 gb bihdd filmmi açmadi ama gidip 12.2 gb bi film izliyorum film mkv gom player war
    mesela bunu açamıyorum yardımcı olurmusunuz Harry.Potter.And.The.Order.Of.The.Phoenix.2007.1080p.BluRay.dxva.x264-Wigwag
  • arkadaslar mkv uzantılı dosyaları acamıyorum bs player kullanıyorum kodek falan veritabanında yok gibi biseler söyledi.lazy man gibi bi program indirdim. birseyler yaptım anlamadan bi bölüm izledim.2 bölümü acarken arabellekleniyor görüntü ses geliyo takılıyo tekrar nasıl acabilirim yardım edin arkadaslar
  • BS playeri kaldır.Kazaa Lite Mega Codec Pack i kur.Başka kodek paketleri varsa onları da kaldır.Sonrasında İnternetten yeni çıkmış Mirilis Splash Lite programını bul ve kur.Yazılımın ara yüzünde hardware acceleration u etkinleştir.Tüm avi ,mkv yani h264 veya x264 dosyalarını ,CPU kullanımı %10-20 düzeyinde izleyebileceksin.Ben böyle kullanıyorum.Ekran kartının video hızlandırma özelliği varsa iyi sonuç alırsın.Yoksa video gösterimi yükü CPU gücüne kalıyor.Benim tek çekirdekli Core 2 soLo 1.4 Ghz işlemcim olmasına rağmen,ekran kartımın video hızlandırma özelliği sayesinde mkv dosyalarını akıcı seyredebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cunkurd

BS playeri kaldır.Kazaa Lite Mega Codec Pack i kur.Başka kodek paketleri varsa onları da kaldır.Sonrasında İnternetten yeni çıkmış Mirilis Splash Lite programını bul ve kur.Yazılımın ara yüzünde hardware acceleration u etkinleştir.Tüm avi ,mkv yani h264 veya x264 dosyalarını ,CPU kullanımı %10-20 düzeyinde izleyebileceksin.Ben böyle kullanıyorum.Ekran kartının video hızlandırma özelliği varsa iyi sonuç alırsın.Yoksa video gösterimi yükü CPU gücüne kalıyor.Benim tek çekirdekli Core 2 soLo 1.4 Ghz işlemcim olmasına rağmen,ekran kartımın video hızlandırma özelliği sayesinde mkv dosyalarını akıcı seyredebiliyorum.

arkadasım mirilis splash lite dedigin programı bulamadım yardımcı olabilecek misin?sagol simdiden
  • www.mirillis.com adresinden indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cunkurd -- 19 Eylül 2009; 21:54:51 >
  • tesekkür ettim su an siteye girmiyo ama denemeye devam ediyorum insallah girecek
  • dediğiniz programı indirdim yalnız bende 5.1 ses sistemi olmasına rağmen sadece stereo olarak ses veriyor!
  • arkadasım programı indirdim ama olmuyo hardware accelaration kısmı nerde nasıl olacaktı ?
  • Splash Lite ı açtıktan sonra karşına gelen ekranın sol üst köşesine doğru imleci hareket ettir ,otomatik olarak bir kaç yanyana sekme açılacaktır.Oradan settings ve sonra video bölümüne tıkla ve hardware acceleration kutucuğunu işaretle ve çık.Hepsi bukadar kolay gelsin.

MKV uzantılı Format hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cunkurd -- 20 Eylül 2009; 16:26:07 >
  • işlemciye çok az yük bindirmesi programın en büyük avantajı ancak daha öncede dediğim gibi 5.1 sesleri vermemesi stereo olarak vermeside en büyük dezavantajı
    quote:

Splash Lite ı açtıktan sonra karşına gelen ekranın sol üst köşesine doğru imleci hareket ettir ,otomatik olarak bir kaç yanyana sekme açılacaktır.Oradan settings ve sonra video bölümüne tıkla ve hardware acceleration kutucuğunu işaretle ve çık.Hepsi bukadar kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: khaos

işlemciye çok az yük bindirmesi programın en büyük avantajı ancak daha öncede dediğim gibi 5.1 sesleri vermemesi stereo olarak vermeside en büyük dezavantajı
    quote:

Splash Lite ı açtıktan sonra karşına gelen ekranın sol üst köşesine doğru imleci hareket ettir ,otomatik olarak bir kaç yanyana sekme açılacaktır.Oradan settings ve sonra video bölümüne tıkla ve hardware acceleration kutucuğunu işaretle ve çık.Hepsi bukadar kolay gelsin.

use harddware acceleration kutucugu bnde sönük işaretlenmiyor

• Arkadaşlar bi sorum olacak yardım ederseniz sevinirim.yüksek çözünürlüklü flim indirmek istiyorum sınırsız internetim var ama nasıl flim indircegimi hangi programları kullanacagımı bilmiyorum simdiden teşekkürler
  • tam benim sorunum bu işte ama pek legal bir durum olmadığı için burdan pek cevap veren olmaz sanırım yada silinir veren olursa, ancak bu konuda arkadaşa ve bana pm atıp yardım eden olursa minnettar kalırız

quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

Arkadaşlar bi sorum olacak yardım ederseniz sevinirim.yüksek çözünürlüklü flim indirmek istiyorum sınırsız internetim var ama nasıl flim indircegimi hangi programları kullanacagımı bilmiyorum simdiden teşekkürler
  • bu indirme işlemine 2010 yılında nasılsa son verilecek bence hiç başlamayın :)
  • kaynak?? o zaman hemen hızı 8 mb yapıp artık elimizden geleni yapıcaz 31 aralık a kadar
    quote:

Orijinalden alıntı: ITL

bu indirme işlemine 2010 yılında nasılsa son verilecek bence hiç başlamayın :)
  • battlestar galactica tum sezonlar mkv 1080p tr altyazili indirebilecegim saglam bir site bilen varsa pm atabilirmi acaba. tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bumin Kağan

tam benim sorunum bu işte ama pek legal bir durum olmadığı için burdan pek cevap veren olmaz sanırım yada silinir veren olursa, ancak bu konuda arkadaşa ve bana pm atıp yardım eden olursa minnettar kalırız

quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

Arkadaşlar bi sorum olacak yardım ederseniz sevinirim.yüksek çözünürlüklü flim indirmek istiyorum sınırsız internetim var ama nasıl flim indircegimi hangi programları kullanacagımı bilmiyorum simdiden teşekkürler

Sizin sorununuzun cevabı torrenttir. Nette torrent nedir, hangi programlar kullanılır, nasıl kullanılır diye bir sürü kaynak var.
    Forum kuralları çerçevesinde kısaca anlatayım. Torrent bir dosyadır, bu dosyayı kullanan torrent programları vardır. Programlar bu dosyayı kaynağından bilgisayarınıza indirir, indirirkende diğer kullanıcılar için upload eder.
    Program için Azures öneririm.

• Arkadaşlar

Bu MVK uzantılı dosyaları sadece bilgisayarda mı izleyebiliriz..

Dvix okuyabilen DVD player ile evde Evde, HD televizyonda izleme şansımız varmı, yoksa herşey Pc için mi...
  • wdtv tarzı bir cihazınız yoksa ancak pc de izleyebilirsiniz, bildiğim kadarı ile henüz dvd dvix okuyan playerlerin mkv desteği yok.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.