Şimdi Ara

Görevli ve Resmi Araçlarda ki Keyfiyet!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Remi hizmete mahsustur ibaresi tamamiyle is olsun diye yaziliyor sanirim ve insafsizce kullaniliyor resmi araclar. Ozellikle polisler polis araclarini kendi araclari gibi kullaniyorlar cok sinir bozucu
    Her oglen cocugu almaya gidiyorum her oglen polis memuru polis araciyla geliyor ve inanin bana araci stop etmeden calisir vaziyette birakiyor 10-15 dk boyunca o arac calisir durumda bekliyor kendi araci olsa aynisini yapar mi acaba?
    Pazarin oldugu gunler yine polisler pazar alis verisini resmi araca doldurup goturuyor.
    Esini ise birakan mi ararsin cocugunu okula birakan mi ararsin.
    Simdi tutturmuslar bir ekonomiyle top yekun mucadele diye mucadelenin bu keyfiyetten baslanmasi getektigini dusunuyorum.
    Ya benim yasadigim yerde bu olay adet haline gelmis ya da butun yerlerde ayni onu merak ettigim icin actim bu basligi

Konuyu trafik ve biz basligi altina alabilirmi yonetici?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hard_hacker -- 13 Aralık 2018; 10:3:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzer şeylere şahidim. Bunun daha acı versiyonları var ki dudak uçuklatır. Geçen bir tanesi polis aracından yakıt çalarken yakalanmıştı hatta.

Devletin kendisine görev için verdiği imkanları pervasızca özel işleri için kullanmak bildiğin hırsızlık. Hırsızlıktan sayılmıyor nedense. Soyulan koyun gibi uyuduğu için herhalde...
  • https://www.google.com.tr/amp/s/www.yenicaggazetesi.com.tr/service/amp/iskide-buyuk-yolsuzluk-210941h.htm

Oda ne ki adamlar clioya 63 litre yaktırmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.