Şimdi Ara

Taahhüt Yenilemek istemiyorum dedim ve superonline :D:D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben de kapatiyorum dedim. Herifler hizimi 0'a cekti.internete giremiyorum.
  • 24 aylık internetimde ADSL 11mbps(16mpse kadar) aldığım hız taahhüt yenilemek istemiyorum dedikten sonra 2mbps den yukarı çıkmaz oldu :D 24 aydır tek sorun yaşamadım ama son 1 haftadır 10 kere aradım 3 kere arıza kaydı oluşturduk. Akşam düzelen internet sabah tekrar 2mbps e düşüyor :D Çok komikler............ 1 haftadır aynı sorun upload diye bir şey yok zaten Bu kadarını beklemiyordum tebrik ediyorum.Akşam sorun düzeliyor her sabah aynı(08.00-17.00 arası) diyorum bana kablolarınızı kontrol ettirin yapacağımız bir şey yok diye karşılık veriyorlar. Kablolar sabah bozulup akşam düzeliyor mu dediğim de Anlıyorum ama kablolarınızı kontrol ettirin demeleri komikk 15 gün taahhüt kaldı çok uğraşmak istemiyorum ondan ama bu kadar düşülmez be portunuz mu yok neyiniz yok sıkıntınız varsa taahhüt ü iptal edin gönderin 40-50 tl için bu kadar düşülmez.

Taahhüt Yenilemek istemiyorum dedim ve superonline :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arjenrobbenn -- 6 Ekim 2018; 13:4:57 >

• Kapattır
  • kapattırma, 88 veya 18 ile başlayan devre numaran ile alternatif iss lere geçiş yap, turknet netspeed gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 6 Ekim 2018; 14:24:28 >
  • Hemen tasi hafta ici.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    netspeed e geçiş yapacağım taahhüt ü bozup 40tl verip geçmeyi düşünüyorum
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    aynı durum geçerli dün gece yine normaldi şimdi uyandım yine internet 2mbps upload yok test error veriyor siteler 1 saatte açılıyor
  • taahüt için baskı yapıyorlar iptal et gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanG22

taahüt için baskı yapıyorlar iptal et gitsin
    belgeleri hazırladım pazartesi geçiş yapmak için göndericem netspeede
  • 16 mbit 50 akn 4 4 lük paket kullanıyordum. 13.10.2018 de taahhüt bitiyor. Tekrar 4 4 lük paket yapmak istedim ancak sitede kampanya olmasına rağmen kaldırıldı diyorlar. Başka isp geçmek istiyorum bende. Netspeed e geçiş için nasıl bir yol izlemek gerekiyor. Netspeed ile mi iletişime geçmeliyim superonline mı ? Ve cayma bedeli öder miyim birkaç gün kalmasına rağmen. 13.10 da geçersem hat direk kapanır mı.
  • wallterwhite W kullanıcısına yanıt
    Netspeed sitesinde 2tane belge var onları doldurup kimlik fotokopisi ile netspeed e gönderiyorsun. Taahhüt bitmesine 1 hafta kala taahhüt süresinin bitişini de yazıp gönderirsen onlar taahhüt bitimine göre başvuruyu yapıp işlemleri senin için yapıyorlar. İstersen yarın netspeed i ara veya facebooktan yaz yardımcı olurlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.