DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Msn ye bağlanıyorum ama mail lerime bakamıyorum
9
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Msn ye bağlanıyorum ama mail lerime bakamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      6392 Mesaj
      17 Kasım 2004 00:44:27
      Merhaba arkadaşlar şu an msn em acık ve giriş cıkış yapabiliyorum ama maillerime bakmaya çalılınca i.e acılıyor ve biraz zaman gecince görevi sonlardır diyor ama diğer hesabıma baktığımda herhangi bir sorun yaşamıyorum sizce bu nedendir

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
    • Binbaşı
      1379 Mesaj
      17 Kasım 2004 21:13:46

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Merhaba arkadaşlar şu an msn em acık ve giriş cıkış yapabiliyorum ama maillerime bakmaya çalılınca i.e acılıyor ve biraz zaman gecince görevi sonlardır diyor ama diğer hesabıma baktığımda herhangi bir sorun yaşamıyorum sizce bu nedendir

Bazen msn de çok yığılma oluyor ondandır mesela dün bende 512 bağlantı ile giremedim

• Binbaşı
      1511 Mesaj
      19 Kasım 2004 16:32:18
      bende de aynı sorun var ve de sürekli oluyo explorer hotmail i hiç açmiyor fakat mozilla açıyo ben napabilirim

sen olmayınca yanımda cereyan yapar kapılar çarpar içimde sabahtan akşama ansızın hiç beklemediğim anlarda sensizliğin ürpertisi yetmezmiş gibi her kapı çarpmasında bir korku kaplar beni sıçramak isterim yerimden bağırmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlik birde zaman mekan yokmuş gibi o anlarda ama anılar akar içimden taşmışda kudurmuş Kızılırmak gibi sıçramak isterim yerinden koşup kurtulmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlikle
    • Er
      6 Mesaj
      20 Kasım 2004 12:36:50
      HOTMAİL SAYFASI YIĞILMADAN DOLAYI AÇILMASI ZOR Bİ SAYFADI İNTERNET EXPLORER ÜZERİNDE SAĞ TUŞ KLİK YAPIN VE ÖZELLİK LERDEN SEVİYE YÜKSELTİN ONDAN SONRA TEKRAR DENEYİN HOTMAİLE GİRMEYİ

• Yarbay
      3071 Mesaj
      20 Kasım 2004 14:16:29
      bıktım bu msn sorunalrından bende 1-2 kez msn aç akapa yapayı ondan sonra bağlanamıyorum. oturum kapatıp yeniden açınca oluyor. ne iş anlamadım..

nuk ta thashe dot qe te dashuroj
    • Er
      6 Mesaj
      21 Kasım 2004 21:02:32
      Msn Messenger / Araçlar / Seçenekler / Genel / e-posta aldığımda uyarı görüntüle
      seçeneği tickli olsun sorun kalkar.

• Yüzbaşı
      438 Mesaj
      21 Kasım 2004 21:21:03
      Son günlerde bende yaşıyorum sanırım serviste bir sorun vr giderirler belkide çalışma yapıyorlardır

BİLGİ BİR GÜÇTÜR PAYLAŞMAK İSE ERDEMLİKTİR

http://www.aydinbilisim.net/DOKUMAN.htm
    • Binbaşı
      1511 Mesaj
      21 Kasım 2004 22:50:43
      nakipektas arkadaşım zaten uyarıyı görüyoruz uyarıyı tıklayınca açmıyo

sen olmayınca yanımda cereyan yapar kapılar çarpar içimde sabahtan akşama ansızın hiç beklemediğim anlarda sensizliğin ürpertisi yetmezmiş gibi her kapı çarpmasında bir korku kaplar beni sıçramak isterim yerimden bağırmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlik birde zaman mekan yokmuş gibi o anlarda ama anılar akar içimden taşmışda kudurmuş Kızılırmak gibi sıçramak isterim yerinden koşup kurtulmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlikle
    • Yüzbaşı
      350 Mesaj
      28 Ocak 2005 17:39:49
      çokh doludurr ondann merakk edilcek bişi diil geçerrr

• Teğmen
      159 Mesaj
      30 Ocak 2005 08:31:58
      kullandığımız güvenlik programlarından kaynaklanıyor olabilir.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Msn ye bağlanıyorum ama mail lerime bakamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.