Şimdi Ara

(¯`· FIAT PALIO TAKIMI ·´¯) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
5
Favori
135.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SLM ARKADAŞLAR BEN BİR PLİO ALMAK İSTİYORUM Bİ TANE BULDUM
    2001 MODEL 1.6 BENZİNLİ AMA SIRALI SİTEM LPG TAKTIRILMIŞ 75000 KM DE BÜYÜK BİR KAZASI YOKMUŞ BAKIMINI VE MUAYNESİNİ YENİ YAPTIRMIŞLAR 10.000 TL İYİ BİR FİYATMI???

YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVABA GİRERSİNİZ LÜTFEN CVP YAZIN TŞK... :)
  • merhabalar. ben 99 - 2006 arası 1.2, 1.4 clio ile 2002-2005 1.2, 1.4 palio düşünüyorum. bu araçları kullananlar veya bilgisi olanlar yakıt tüketimi, parça fiyatı, vb. konularda aydınlatabilir misiniz?
  • Elinde bu jant kapaklarından 1 takım olan varmı ihtiyacım var acil çelik jant taktırıp ta elinde olanlar lütfen rica ediyorum....

http://www.allcarpictures.com/pictures/fiat/palio-1998-2001/fiat-palio-1998-2001.jpg
  • 2008 model 1.4 8v fire motorlu palio için orjınal yağ markası nedir?
    selenia 5-40 mıdır?
    acil yardım?
  • Arkadaşlar bişey sormak istiyorum .
    Sürekli aynı şey konuşuluyor ama bu biraz farklı .
    2001 Palio 1.6 16V var. araba 0.385kr yakıyor.Birçok kişi şikayet ediyor ama insanların şikayet ettiği rakamlar 0.250 - 0.270 kr fln. Keşke benim arabamda öyle yaksa.
    Herşeyi tamam hava filitresi temiz , yağı suyu tamam , frenler , lastikler ama inanılmaz yakıyor.Çok yüklenmiyorumda arabaya ama yakıyor
  • Benzinde şehiriçi 25-27 kuruş yakıyorum diyen varsa palavradan başka birşey değil litresi 3,66 olan benzinde 25 kuruş yakacak bu araç öylemi buna anca gülerim.Ayrıca hiç kendini yorma boşuna kardeşim aracın yakarı o.Uzun süre kullanmak istiyorsan taktır iyi bir lpg sistemi paşa paşa bin...
  • Arkadaşlar 98 model palio 1.4 EL tüplü. almayı düşünüyorum 8500 fiyatı nasıl tavsiye edermisiniz. linki bu;

http://www.araba.com/3163881/Fiat%20Palio%20EL%201.4
  • eskı kasa mk1 dedıgımız palıolar maalesef benzını ıcıyolar bende 1.4 8v olan el modelı wardı araba rahat surmesı gusel ama ıste motoru herseyı bıtırıyor sehırıcı kullanımda 10 lıtrenın altına dusmez kı o da yumusak kullanımda performanslı kullanımda 12 lıtreye kadar cıkabılır tupde de yakısı ekonomık olmadıgı ıcın sattım en kotu mk2 kasalar dusunelmelı palıo alınıcaksa 1.2 16v olanlardan
  • arkadaşlar 2001 80.000 de 1.4 el palio aldım araba temiz sayılır baktırdık iyi dediler. arabada sıralı atiker lpg var yakıt performansı nasıl olur??

bide arabayı 11.000 tl ye aldık sizce nasıl fiyat ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RhiFaT

arkadaşlar 2001 80.000 de 1.4 el palio aldım araba temiz sayılır baktırdık iyi dediler. arabada sıralı atiker lpg var yakıt performansı nasıl olur??

bide arabayı 11.000 tl ye aldık sizce nasıl fiyat ?

Bence çok pahalı almışsınız.O parayla çok iyi bir 1.6 palio alınırdı.1.4 modelleri çok yakar.
  • Son zamanlarda uzunca araba arastırması yapmıs biri olarak arabanızda LPG var demişsiniz Klima da varsa fiyat iyi eger klima yok ise Calpiye katılıyorum biraz pahalı geldi bana da.
    Tabi biz haricten gazel okuyoruz bir yerde arabayı görüp temizligine bakımına motor durumuna bakıp konusmak gerekir eger bu konularda diri ve sağlamsa senelerce sorunsuz kullanırsınız verdiginiz paraya da eksigine fazlasına bakmazsınız
  • aldığım 2002 model kırmızı bi palio sporting ile bende palio cu oldum şuan için bi sorun sıkıntı yok inşallahda olmaz.
  • Arkadaşlar diğer forumada yazdım fakat tam cevap alamadım.
    Ben 2000-2001-2002 model mk1 kasa palio almak istiyorum.
    1.2 16 Valf olan hangi modeli onu bilmiyorum ama.
    S ve EL arasındaki fark nedir, mk1lerin 16 valfi olan varmıdır sizlere sormak istiyorum.

Lütfen yardımcı olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKAN850

Arkadaşlar diğer forumada yazdım fakat tam cevap alamadım.
    Ben 2000-2001-2002 model mk1 kasa palio almak istiyorum.
    1.2 16 Valf olan hangi modeli onu bilmiyorum ama.
    S ve EL arasındaki fark nedir, mk1lerin 16 valfi olan varmıdır sizlere sormak istiyorum.

Lütfen yardımcı olun.

tercihlerinizi 1.2 16v ve 1.6 16v arasında yaparsanız kesinlikle pişman olmazsınız..
    8v olan motorlar tek enjeksiyonlu motorlar oldugundan dolayı cok performans kaybı yaşarsınız
    lpg takarsanız yada lpg li ise yine verim alamazsınız
  • öncelikle herkesi selamlıyorum 2004 palio sporting sahibiyim aracımı 2000kilometre önce aldım ancak gidermek sitedğim bazı sorunlarım var, bunları kendim gidermek istiyorum bu yüzden teknik yardım istiyorum.

1) 100km önce kilometre saatim düşük hızlarda sürati göstermemeye başladı, hız 60 civarına geldiğinde kendiliğinden kafasına göre düzeliyor. yada düşük hızlarda daha çok hata yapıtor demek daha mantıklı sanırm.

bu işle ilgili müşür aracın üzerinde tam olarak derededir?

2) kaloriferin orta konsoldan hava üflediği bölüm kırık ben bunu nasıl sökerim vidaları nerdedir vs, sıfır ve ikinci el fiyatları hakkında bilgisi olan varmı ?

bu arada ankaradayım, aracımdan çok memnunum 15kr 16kr arası yakıt tüketimim var lpg de =)
  • arkadaşlar aracı yokuş yukarı doğru bıraktığımda el freni aracı sabitlemiyor araba kayıyor.ayak freni bile tutmuyor. fakat yokuş aşağı araç her türlü duruyor.
    Bu neden kaynaklanıyor acaba? geçen ay servis elemanı el freni çok yukarı çekiliyo diye aşağı aldı ve sert oldu..
  • quote:

arkadaşlar aracı yokuş yukarı doğru bıraktığımda el freni aracı sabitlemiyor araba kayıyor.ayak freni bile tutmuyor. fakat yokuş aşağı araç her türlü duruyor.
    Bu neden kaynaklanıyor acaba? geçen ay servis elemanı el freni çok yukarı çekiliyo diye aşağı aldı ve sert oldu..

arka merkezler kaynama yapmıs olabilir baktırmanda fayda var
    yine aynı sekıl kaynama yaptıysa uzun süredir böyleyse arka fren hortumlarında tıkanabilir
  • fiat palıoada vites geçişleri sarsıntılı ,neden olabilir?
  • quote:

arkadaşlar aracı yokuş yukarı doğru bıraktığımda el freni aracı sabitlemiyor araba kayıyor.ayak freni bile tutmuyor. fakat yokuş aşağı araç her türlü duruyor.

kampanadaki küçük yayları değiştittir
  • quote:

Orijinalden alıntı: luna167

fiat palıoada vites geçişleri sarsıntılı ,neden olabilir?

şanzıman yağınızı kontrol ettiriniz
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.