Şimdi Ara

ARDA TURANI İSTEMİYORUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babel artık yedek ,hoşgeldin KAPTAN

ARDA TURANI İSTEMİYORUZ
  • arda gelirse şov yapar.karakterini sevmiyorum ama ritmi tutturdumu akar gider
  • Her yil ayni muhabbet. Onu istemiyoruz bunu istemiyoruz. İstediklerinin tam listesini yap yolla yonetime. Senin keyfine gore transfer yapsinlar.
  • şenol güneş en iyisini bilir. almak istiyorsa doğru karardır istemiyorsa gene doğrudur.
  • duydukça sinirlerim tepeme çıkıyor. İSTEMİYORUZ ULAN İSTEMİYORUUUUZZ!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: jdraxler

Volkan ve Emre'ye kötü diyen biri futboldan anlamıyor.

emre kötü olmasa fenerden niye gitmiş?
    iyi olduğu için mi?
    volkan kötü olduğu için fenerde kalıyor değilmi?

Emre'yi kişilik olarak sevmem ama futbol yeteneği tartışılmaz.Tartışılıyorsa basketi takip doğru tercih olucaktır.
  • Arda'nın derdi futbol değil ki. Herkes onu konuşsun, el üstünde olayım, bol bol pohpohlanayim, medyatik olayım, ntv tv8 vs programlara çıkıp Barcelona'yı anlatayım, şakalar yapayım.. derdi bu adamın. Adamlıktan dem vuruyor ama daha bir olayını göremedik. Nerede kavga küfür dedikodu var Arda'nın üzerinden dönüyor. Bayrampaşa çocuğu vs vs iyi ekmek yedi. Kimse kusura bakmasın ama adam kendini saatli bomba gibi patlama peşinde. Umarım bizde patlamaz.
  • arda turan halen boşta ve oynamadığı için formsuz birileri medya yoluyla veya dolaylı da olsa sürekli beşiktaşla ilişkilendiriliyor artık bu söylentilerin itekleme yoluyla yapılan çabaların son bulmasını istiyoruz
    arda turan asla ve asla beşiktaşta oynayamaz yedeklerini bile zorlayamaz beşiktaşa gelirse grupçuluk yapar huzursuzluk çıkartır milli takımda örneklerini gördük başkanımız fikret ormanda ardayı istemediğini gündemde olmadığını açıkladıhttp://www.milliyet.com.tr/fikret-orman-dan-arda-turan-aciklam-besiktas-2575834-skorerhaber/
    arda turan spekulasyonları artık bitmelidir arda turan olayı hikayesi falan yoktur ve asla beşiktaşa yakışmayan bir futbolcudur
    ARDA TURANI BEŞİKTAŞA İSTEMİYORUZ

• Gelse 10 numara mevkisini doldurur ama adı dedikodulardan kurtulmaz Emre Belez gibi olur mu bilmem ama futbol dışı hareketlerini bitirmesi lazım TÜrkiyede iş yapması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Gelse 10 numara mevkisini doldurur ama adı dedikodulardan kurtulmaz Emre Belez gibi olur mu bilmem ama futbol dışı hareketlerini bitirmesi lazım TÜrkiyede iş yapması için.

Adı çıkmış dokuza inmez sekize ...
    arda turanın futbolu hiç heyecanlandırmıyor basit oynuyor yetenekli falan değil emre belözoğlu arda turan volkan demirel gibi futbolcuların piyasadan silinmesi gerekir artık yeni yüzler taze futbolcular gerekli
    arda turanın bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa yaranabileceğini sanmıyorum barcelona bile ne olduğunu anladı ve kadro dışı bıraktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Babel artık yedek ,hoşgeldin KAPTAN

ARDA TURANI İSTEMİYORUZ

arda babelin tırnağı bile olamaz
    babel ardayı 4e katlar cebine koyar anahtarlık niyetine

• Inşallah Beşiktaş'a gider yoksa bize saplayacaklar.
  • Talisca yerine gelsin.
  • arda gelırse samp oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

arda gelirse şov yapar.karakterini sevmiyorum ama ritmi tutturdumu akar gider

quaresma varken ardaya ihtiyaç yok ardanın bu zamana kadar ritmini tutturduğunu görmedim istikralı olmadı bugüne kadar
    şovun babasını quaresma yapıyor zaten
  • faydalı olacaksa gelsin. ama monaco,arsenal gibi takımlar bonservisiyle istiyormuş durum böyleyse gelmez bize.
  • quote:

quote:

Gelse 10 numara mevkisini doldurur ama adı dedikodulardan kurtulmaz Emre Belez gibi olur mu bilmem ama futbol dışı hareketlerini bitirmesi lazım TÜrkiyede iş yapması için.

arda turanın futbolu hiç heyecanlandırmıyor basit oynuyor yetenekli falan değil emre belözoğlu arda turan volkan demirel gibi futbolcuların piyasadan silinmesi gerekir artık yeni yüzler taze futbolcular gerekli
    arda turanın bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa yaranabileceğini sanmıyorum barcelona bile ne olduğunu anladı ve kadro dışı bıraktı

Adam Arda'ya yeteneksiz dedi ya

Ayrıca biz de Quaresma'ya istemiyoruz, n'apacaz? Arda gelsin, Q7 gitsin, razıyım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 20 Aralık 2017; 0:0:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

quote:

Ayrıca biz de Quaresma'ya istemiyoruz, n'apacaz? Arda gelsin, Q7 gitsin, razıyım ben.

ardayla quaresma arasında bayağı yetenek farkı var barcelonadaki maç istatistikleriyle quaresmanınkini karşılaştırdınmı?
    ardanın bu zamana kadar yaptıkları hep göze battı antipati yarattı quaresma ardanın yaptığını yapmadı

ardanın istatistiği:http://www.mackolik.com/Futbolcu/22834/Arda-Turan
    quaresmanın istatistiği:http://www.mackolik.com/Futbolcu/11110/Ricardo-Quaresma-Besiktas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 20 Aralık 2017; 0:27:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

quote:

ardayla quaresma arasında bayağı yetenek farkı var barcelonadaki maç istatistikleriyle quaresmanınkini karşılaştırdınmı?
    ardanın bu zamana kadar yaptıkları hep göze battı antipati yarattı quaresma ardanın yaptığını yapmadı

ardanın istatistiği:http://www.mackolik.com/Futbolcu/22834/Arda-Turan
    quaresmanın istatistiği:http://www.mackolik.com/Futbolcu/11110/Ricardo-Quaresma-Besiktas

Quaresma o kadar yetenekliyse 30'unda Barcelona'da olan Arda değil Quaresma olurdu. Arda Turan'ın saha dışı hareketlerini sevmesem de kariyer ve futbol zekası olarak Quaresma'dan öndedir. Yetenek top cambazlığı değildir. Beşiktaş ve Barcelona istatistiklerini kıyaslamak absürd. Buranın reisi Quaresma ne isterse yapıyor, orda Messi Neymar Suarez var(dı). Ayrıca Arda o maçların çok azında kendi mevkisinde oynadı.

Atletico'daki yardır yardır futbol oynayan Arda gelecekse gelsin isterim ben. Ki Şenol Güneş onay vermişse verim alacağını bilerek onay vermiştir.

Ayrıca Quaresma ağzıyla kuş tutsa sahada o kanser hareketleri yaptığı için bana yaranamaz. Ben bu adamı sahada görmeye dayanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 20 Aralık 2017; 1:0:38 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.