Şimdi Ara

Aliexpress SPEDU mağazasında 2$ altlimitli 2$'lık kupon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
10
Favori
11.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağaza şarj kablosu,kılıf, temperli cam vs satıyor. Ürünler kaliteliye benziyor ben bi tane samsung şarj kablosu aldım 0.87$ a geldi. Sıcak mı bilemedim paylaşayım dedim.
    Minimum 2 dolar alışverişinize 2 dolar indirim yapıyor. Ya da 5 dolarlık alışverişinize 4 dolar indirim yapıyor. Sepete ekleme kısmından kuponu al'a basıp ödeme kısmında direk kullanabiliyorsunuz.

Mağazanın linkihttps://spedushenzhen.tr.aliexpress.com/store/1866145?spm=2114.12010608.0.0.53HdJB#

Benim aldığım kablohttps://tr.aliexpress.com/store/product/Micro-usb-cable-24K-Gold-plated-Nylon-Braided-Fast-Charge-USB-Data-Cable-For-samsung-xiaomi/1866145_32801407300.html?spm=2114.12010608.0.0.0NZNOU

• Bu kabloda iki kuponu da kullandım haber eden arkadaşa teşekkürler

http://s.aliexpress.com/VRbQBZNf

• 0.81 dolara bende aldım 1m kablo. Teşekkürler.
  • 4 dolar indirimi kullandım, teşekkürler.
  • Bunu aldım teşekkür ederim 1.10 usd

http://s.aliexpress.com/Rbu6BRNv
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

tam olarak ben anlayamadım sadece bu ürün için mi? linkteki ürün bende 2.37 dolar gözüküyor bunu 37 cente mi almış oluyoruz? öyleyse sıcak fırsat neden sıcak olmasın :)

US $2.84 lük alışveriş yapınca sadece bu mağazaya özel 2 doalr mı verecek ben hala çözemedim. 84 cent olmuyor sipariş.

Evet bu mağazada geçerli. Mesela ben 2.87 dolarlık 1m kablo aldım 2 dolar düştü 0.87 dolar ödedim. Bu renk uzunluk seçtiğin yerde alt kısımda 2 dolarlık kupon alma butonu var tam ne yazıyordu hatırlayamadım ona basıyorsun, kupon alındı alışverişinizde kullanmayı unutmayın diyor. Sonra sepete ekleyip ödemeni yaparken o kuponu kullanıyorsun 2 dolar iniyor fiyattan.
  • Teşekkürler aldık Micro USB kablosu 0.37 $
  • 0.25m kablo çok kısa değil mi 50 cent daha verin 1mt alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

0.25m kablo çok kısa değil mi 50 cent daha verin 1mt alın bence.

powerbank için lazımdı ondan aldım ben
  • 1mt. kablo yeter mi falan diye düşünene kadar, kuponlar iptal olmadan 1mt.lik aldım, haber verene teşekkürler.
  • Teşekkürler hocam 3 tane aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

tam olarak ben anlayamadım sadece bu ürün için mi? linkteki ürün bende 2.37 dolar gözüküyor bunu 37 cente mi almış oluyoruz? öyleyse sıcak fırsat neden sıcak olmasın :)

US $2.84 lük alışveriş yapınca sadece bu mağazaya özel 2 doalr mı verecek ben hala çözemedim. 84 cent olmuyor sipariş.

Sepete ekledikten sonra ödeme ekranına gidin 2 dolarlık kuponu otomatik kullanıyor ödeyeceğiniz rakam 2 dolar eksik çıkıyor.
  • paylaşan arkaadşa çok teşekkürler. geçen hafta 4.5 dolara qcy kulaklık almıştık şimdide 1tlye kablo almış olduk. onu bile en az 5 yıldır harcayamadığım webmoney hesabımla ödedim bedava desek yeridir :) paypal yokken webmoney aliexpress için mükemmel bir alternatif olacak.

bu arada 5 dolar indirimi sadece bazı ürünlerde geçerli oluyor ucuz 2 ürü atınca genelde olmuyor.
  • Kaptım bir tane teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

çok mu kaliteli bu kılıf? 1,69 a geliyor.

Bilmiyorum ki günlük gereksiz harcama kotamı doldurmak için aldım gelince görürüz
  • Haha 25 santimlik kabloyu aldim. Tesekkurler
  • 1metrelik kablodan aldım bende teşekkürler 0.81 cent ödedik
  • 1 metre kablo alındı. YKB 3.12 TL çekti, güzel oldu. Bu arada 11 martta satın aldığım saat dün PTT iş yerine girdi şeklinde görüntülenmekte epey hızlı oldu. Umarım kablo da hızlıca gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 21 Mart 2017; 1:2:43 >
  • Teşekkürler 1m aldım bende. 4 lük kupon için güzel bir kablo var ama 4.88 kablo yanına birşey eklemek gerekiyor o zaman da pahalıya geliyor. O kabloyu daha çok beğenmiştim :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.