Şimdi Ara

Samsung'dan yeni nesil QLED televizyonlar: Tek kablo, tek kumanda ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung yeni nesil QLED televizyon ailesini duyurdu. Tasarımı özelleştirilebilen televizyonlar yüksek görüntü kalitesiyle birlikte tüm cihazları tek kabloyla bağlama ve yine tüm cihazları tek kumanda ile kontrol etme gibi yeteneklere sahip. Tüm detayları bu videomuzda.  

• Sınırları zorlayan nedir? OLED TV fiyatında Edge Led olmaları mı? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 16 Mart 2017; 20:45:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led teknolojisine dayandigi surece isterse tum evi tek kumandya baglasin bir halta yaramaz. Her tarafindan isik sizan, bulutlanmasi bol panelleri kim ne yapsin ? Gece isiklari kapattiginizda goz iskencesine donusuyor Samsung tvler. Servis desen ayri bir rezalet herseye normal deyip ustunu kapatiyor. Bunu bir 65ks9500 kullanicisi olarak yaziyorum ki o da quantumdot bilmem ne sacmaligiydi ama bulutlanmalari vs gorseniz korkup kacarsiniz ( gerci Samsunga gore normaldi... )

Tvye bu kadar para veriyorsunuz gidin kaliteli oled alin derim agzim yanmis birisi olarak tavsiye ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 16 Mart 2017; 18:52:27 >
  • O kadar mwcye gittiniz keşke linteki televizyonu inceleseydiniz biraz.
    https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/a1-series

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

O kadar mwcye gittiniz keşke linteki televizyonu inceleseydiniz biraz.
    https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/a1-series

Merhaba,

MWC Fuarı mobil cihaz (telefon, tablet, biraz da notebook) fuarıdır, tüm koşturmaca bu dünyanın ürünleri etrafında geçer.

Kaldı ki onlarca katılımcının çok sayıda ürünle katıldığı fuarlarda/etkinliklerde her şeye yetişmek pek kolay olmuyor.

Ancak sizlerden talep gelirse, neden olmasın piyasaya çıktığında inceleme için rica ederiz örnek sağlanabilirse detaylıca inceleriz.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

o olsu şu olsun bu olsun derkene tv'ler çorbaya dönüyor

televizyon aynı bir monitör gibi olmalı herşey harici dışarıdan destek bulmalı

içine nekadar abuk sabuk birşeyler sıkıştırırsan engine ona tepki vermede sorunlar yaşar

ha adam gibi bir engine kullanırsan eyvallah yalnız ucuza dandik engine'lar ile o zama
    zingollar paneli içine eder

ondan sonrada tv'ler asli görevini yerine getiremez

yahu millette bir garip tv'lere dünya kadar paraları verir harici bir cihaz almaya kıyamaz

al bir tane oynatıcı al bir tane recevier olay bitsin

Merhaba,

Benim yıllardır dile getirdiğim bir düşüncem var.

Akıllı televizyonlar elbette olsun ancak üreticiler yüksek kaliteli panel kullandıkları, akıllı herhangi bir özelliği olmayan maliyeti daha düşüj versiyonlar da sunsun. Kullanıcı istediği bilgisayar ve setüstü kutu ile dilediği akıllı özelliği kazandırsın.

Bugün en gelişmiş akıllı televizyon, Nvidia Shield TV kadar güçlü değil söz konusu oyun ve/veya akıllı kimi özellikler olduğunda.

Teşekkürler.

• Samsung'u seviyorum girdikleri her alanda başarılı oluyorlar ve sürekli teknolojiyi geliştiriyorlar.
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Evet telefonlar etrafında dönse de bütün olay. Bu televizyon bambaşka bir şey.

Farklı teknolojiler bi arada kullanılmış. Donanımhaber olarak sizden bu gibi haberleri bekliyoruz
  • Kafayi cok takiyorsunuz edge ye köşe ye bunlar iyi tv ler gecen senenin serileri bile oled le mucadele edebildi testler hep oyle diyor

• Çalak Samsung. Bazı saflar OLED zannetsin diye QLED diyerek olmaz bu işler.

• joven kullanıcısına yanıt
    Birde daha kendi görüntülerini bile düzgün işleyemezken diğer işlere girmeleri gerçekten çok acayip bir şey.

Şu an kullandığım televizyonu wi-fiye bağlamadım bile. Pc bağlı ne yapmam gerekiyorsa yapıyorum. Herkes salonunda koca pc görmek istemeyebilir, onlar için zaten media playerler var.
  • panasonic plazma dan iyisi hala yok sanırım.. 50gt50 beni baya idare edecek gibi

• Evet 1080p 130ms lik lagleriyle OLED lerin latency sorununu aratmadılar :)
    Resim kalitesi iyi olan VA panelli LED ler çıkarsalar da köşe aydınlatmalarıyla karanlığı ampulle aydınlattılar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandingin bulutlanmanın sınırlarını mı zorlamış yine? Upscalingde berbat tasarıma kasmışlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: joven

o olsu şu olsun bu olsun derkene tv'ler çorbaya dönüyor

televizyon aynı bir monitör gibi olmalı herşey harici dışarıdan destek bulmalı

içine nekadar abuk sabuk birşeyler sıkıştırırsan engine ona tepki vermede sorunlar yaşar

ha adam gibi bir engine kullanırsan eyvallah yalnız ucuza dandik engine'lar ile o zama
    zingollar paneli içine eder

ondan sonrada tv'ler asli görevini yerine getiremez

yahu millette bir garip tv'lere dünya kadar paraları verir harici bir cihaz almaya kıyamaz

al bir tane oynatıcı al bir tane recevier olay bitsin

Merhaba,

Benim yıllardır dile getirdiğim bir düşüncem var.

Akıllı televizyonlar elbette olsun ancak üreticiler yüksek kaliteli panel kullandıkları, akıllı herhangi bir özelliği olmayan maliyeti daha düşüj versiyonlar da sunsun. Kullanıcı istediği bilgisayar ve setüstü kutu ile dilediği akıllı özelliği kazandırsın.

Bugün en gelişmiş akıllı televizyon, Nvidia Shield TV kadar güçlü değil söz konusu oyun ve/veya akıllı kimi özellikler olduğunda.

Teşekkürler.

Çok çok doğru bir düşünce. Bugün televizyon alan insanların bir çoğu kaliteli bir görüntü/panel alabilmek için belki hiç kullanmayacağı özelliklere bir sürü para vermek zorunda kalıyor. Evimdeki televizyonda bir sürü özellik var. Ne 3D ne akıllı tv ne dahili uydu alıcısı vs bunların hiçbirini bir kaç kez deneme harici kullanmadım. Peki niye aldım hz değeri yüksek kaliteli panele sahip aptal bir Tv:)) bulamadığım için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tv sektörüde napacağını şaşırdı yenisini satmak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez bir videoyu sonuna kadar takılmadan kopmadan hemde 720p izledim enteresan bir tatmin hissi yaşıyorum dur bakıyım vallahi donanım haber sitesi ilginç :D
    -
    Her şeye quantum diyerek alakasız teknolojiyi yutturuyor olsalar da ilginçmiş belki gün gelir bizde bu tv lerden alabiliriz böbrek satsak bile alınamayacak fiyatlara satıyorlar keza...

• tvye ihtiyacım var 15 gündür hemen hemen tüm elektronik mağazaları gezdim bütçeme uygun tvlerde vardı ama seçenek o kadar fazlaki kararsız kaldım yeni tv aldımmı hayır evdeki tüplü 70ekran tvyle yoluma devam etmeye karar verdim mutluyum

• Evlenince bitane alıp geçicem bozulana kadar kullanırım televizyon piyasası pc piyasası gibi çok hareketli geçiyor.

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Bence iyi tv ler samsung ks serisi oyun modunda 21ms

https://nl.hardware.info/reviews/6794/samsung-ue55ks8000-review-platte-ultra-hd-premium-tv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.