Şimdi Ara

ASUS VG245H ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese merhabalar, yaklasik 1 aydir monitor arastiriyorum ve bu monitorde karar kildim tasarim,freesync teknolojisi ve ideal ekran boyutu nedeniyle. Eger kullanan biri varsa goruslerini duymaktan cok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Asus marka olarak kaliteli ve güven veren bir firma.
    Özellikleri de fena değil. Alınabilir.
  • Freesync desteklen bir ekran kartınız var ise başaralı bir monitör. İncelediğim kadarı ile en düşük lag değerine sahip monitörler arasında. Fiyata pivot bir monitör iyi seçim yapmışsınız.
  • Konuyu guncellemeyi unutmusum, 2 gun once bu monitoru aldim. Gerek tasarimiyla, goruntu kalitesi ve ayar menusu ile cok basarili bir monitor.

• Bu modelin bir de VG245HE olanı var. Fiyatı daha ucuz ve özellikleri aynı gibi. Ne fark var diye baktım ama bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Bu modelin bir de VG245HE olanı var. Fiyatı daha ucuz ve özellikleri aynı gibi. Ne fark var diye baktım ama bulamadım.

VG245H modelinde pivot, yükseklik ayarı, sağa sola çevirme vs yapılabilen özel bir stand var.
    VG245HE modelinde ise sadece öne ve arkaya eğim yapılabiliyor.

Aralarındaki tek fark bu, panel vs herşey aynı. Eğer özel stand lazım değilse VG245HE alınabilir.
  • Hocam baya kullanmışsınızdır ,memnun musunuz monitorden

• DeveloperAli kullanıcısına yanıt
    Çok memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.