Şimdi Ara

Sıfır iPhone 6 da ekran filmi tutmama sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4 gün önce Vatancomputerden iPhone 6 satın aldım.

Vatanda ekran filmi taktırdım kırılmaz, üst kısımdan attı, bombelikten olduğunu söylediler, ertesi gün durum hoşuma gitmedi ve tekrar takmalarını, farklı marka kullanmalarını istedim. Yine attı üstten.

başka bir yere gittim, farklı bir markanın kırılmaz filmi taktırdım, üstten ve yandan yine attı, 4. farklı markayı denedi, yine attı.

Attı derken, taktığımız anda tutmuyor, bırakıyor üst ve yan kısımlardan 1-2mm kadar bir kısım. Sonradan olan birşey değil yani, takıldığı anda oluyor.

O AVM deki troy apple mağazasına gittim, cihazın sıfır olduğunu ama hiçbir ekran filminin tutmamasının sebebini sordum,

"hocam, 6 ve 6s lerin bazılarında o sorun var, aradan birkaç ay geçip telefon birkaç kere ısındıktan sonra ekran düzleşiyor, o zaman ekran filminiz atmaz, şuan hafif bombe var ekranınızda" dedi..

4 gün önce 2200 lira verip aldığım cihazda bu sorunu yaşamak garip geldi.

Telefon gözle görülür bir yamukluğa sahip değil, hiçbir sorunu da yok, sadece bu.

Yaşayan oldu mu ?

• Alakası yok. Cihazını iade etmeye bak. Ayıplı cihazı satın almışsın. Isınıp da düzelecek diye boş yere kendini kandırma. 2200 TL az para değil.
  • Bence 4 camda düzgün takılamamış yada kalıplarında sorun var. Sorun telefonda değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Sıfır iPhone 6 da ekran filmi tutmama sorunu ?

Resmi bu, kenarlardaki atmayı seçebilirsiniz sanıyorum.

Bazı markalı ekran filmleri sadece üst kısımdan attı, yanları tuttu.

Gerçekten kafam karıştı.
  •  Sıfır iPhone 6 da ekran filmi tutmama sorunu ?
  • Hocam fotograftaki sorun bende de var cihaz 3 aylik. Ancak bundan bir onceki ekran koruyucusunda bu durum yoktu. Ben Aliexpress ten aldim ve uyguladim, dandik midir nedir sizinki gibi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam full ekran koruyucu al aliexpressden hatt 3d var en iyisi tam oturuyor telefona

• anladım, sonuç olarak 4-5 farklı marka denendi ve sorun telefonda değil mi diyorsunuz beyler ?
  • Telefonum 6S. Yaklaşık 1-2 aydır aynı problemi yaşıyorum. Tam 3 tane cam ekran koruyucu harcadım, hem de Spiegen (Glas.tR Slim). Tam anlamıyla mükemmel bir şekilde uyguluyorum ancak anında bir köşeden veya kenardan hava alıyor, günler geçtikçe büyüyor ve ekrana taştığında mecburen çıkarıyorum. Artık vazgeçtim cam ekran koruyucudan. Ekrana taşsın, 'ıkarıp normal jelatine döneceğim.

Birkaç hafta önce 7 alan bir arkadaşım da Spigen'den Glas.tR Slim aldı ve aynı problemi yaşadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

Telefonum 6S. Yaklaşık 1-2 aydır aynı problemi yaşıyorum. Tam 3 tane cam ekran koruyucu harcadım, hem de Spiegen (Glas.tR Slim). Tam anlamıyla mükemmel bir şekilde uyguluyorum ancak anında bir köşeden veya kenardan hava alıyor, günler geçtikçe büyüyor ve ekrana taştığında mecburen çıkarıyorum. Artık vazgeçtim cam ekran koruyucudan. Ekrana taşsın, 'ıkarıp normal jelatine döneceğim.

Birkaç hafta önce 7 alan bir arkadaşım da Spigen'den Glas.tR Slim aldı ve aynı problemi yaşadı.

hocam yani benim telefonda değil sorun ?
  • Böyle bir şey varda iphone kullanıcıların haberimi yok?

• bendede ip 6 var..dediğin gibi 2-3 tane denemişimdir..genelde kenarlarında boşluk var..tam yapışmıyor..gecen ay değiştiğim ip 6 da aynıydı.bunu apple store değişim cihazı verdi buda aynı..telefoncu sallamış..kenarları bombe oldugu için tutumuyor oolabilir..
  • Telefonda herhangi bir sıkıntı yoktur. Problem iPhone 6 ve üstünde ekranın kıvrımlı olması. Kırılmaz camlarda esnek olmadığı için boşluk olan kısımda yapışmıyor. Bazı koruyucular kıvrıma uygun oluyor ama ücretleri gereksiz pahalı. Yani içiniz rahat olsun sıkıntı ekranda değildir. Eğer içiniz rahat etmediyse Apple Store'a gidip sorun ama alacağınız açıklama bu olacaktır. Apple Çinde kendi ekran koruyucu takma aletini mağazalara sunmuştu ama bize de geldiyse buralarda da taktırabilirsiniz. Fiyat konusu ise Apple yaptığı için doğal olarak pahalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Hocam full ekran koruyucu al aliexpressden hatt 3d var en iyisi tam oturuyor telefona

Denediginiz bi urunun linki varmi??

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Şu an telefonumda bu var:http://www.aliexpress.com/item/32459165784/32459165784.html
    2$ altlimitsiz mağaza kuponu vardı 22 cent'e almıştım.

Ondan önce de bunu kullanıyordum, daha iyi gibiydi ama tuşun alt tarafını kırmaya çalışırken tam kırdım:http://www.aliexpress.com/item/32317041303/32317041303.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Boy abdesti !!!!!!!

• platinone kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler birincisini istedim bende simdi.

• Ne demek hayırlı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.