Şimdi Ara

Digitürk de HD ye para vermeyin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl olmuş 2016 bitiyor 2017 geçiyoruz hd son en az 6 yıldan beri ulaşılır olmuş tv medya vs vs tüm cihazlar hd ekran olmuş son 2,5 yıldan beride kanallar ücretsiz hd yayın yapıyorlar... yani işin özü artık hd bir extra özellik değil bildiğiniz standart hale gelmesi epeydir hayatımız da var dt kalkmış hd yi halen yıllar öncesinde ki muamelesinden insanlara sunuyor ve ücret alıyor bu son derece yanlıştır hd yayın formatı tamamen ücrtetsiz olması gerekir yani ilave ücret alınmaması lazımdır diye düşünüyorum hadi madem bir üctetlendirme olacak sembolik bir rakam da olabilir örn 1tl gibi adamlar tutmuş bana 7tl ana cihaz 3tl yan oda için ücret verdiler yılda 120tl para yapar para bana oluk oluk aksa da bu düzenbaz cağ dışı haksız kazanç ve saçma gereksiz duruma asla vermem sizde vermeyin olayın gerekeni budur bence. bu gün görüşmeye gideceğim anlaşabilirsem ne ala yok ise kapattırmayı düşünüyorum.

• yazık günah bende kullandım zamanında.maç istemiyorsan hiçbir işe yaramaz
    İlla olsun istiyorsan Digiturk Play kampanlayar yapıyor Smart Tv varsa uzernden degerlendirilir.
    İnternette yoksa direk kaçın
    Ben Dsmartıda uygu ngöremedim.Görünüşte oyle gibi ama tam bi fiyasko
    Turkcell 4 dörtlük tarime sınırsız superonline 79 tl
    ev içinde tivibu uydu alıcılı ilk yıl tüm hd ler açık sinema belgesel eglence normal kanallar(yalnızca tivibuspor haric) ilk yıl 17,50 ikinci yıl 15,00 TL anlaştım
    değerlendir derim
  • Bu gün bayide bölge muduru ile bir e bir gorustum aynen eskisi gibi devam edecek sonucta hakliyim ve istediğim gibi devam edecek normalde olması gereken de normalde budur herkes için diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2,5 senedir Digiturk abonesiyim, hd için hiç ücret ödemedim. Sözleşme bitimine yakın blöf yapıp abonelik iptali yapacağınızı söyleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bu hafta sonu mu ne ihale varmış bakalım ne olacak ulen hd ye asla para vermem vermedim de (hepsine açıklıyorumn durumu teknik koşul güncel durum hatta felsefe açısından vs vs yok anlamıyorlar) dt de bu işler biraz zor oluyor neyse 1 sene daha aldım gitti... ayrıca bu gün şunu sordum ihaleyi kaybederseniz ne olacak diye? dedi taahhüt bozumlarından para almayacağız diye... bakalım ne olacak daha 3 ay olmamıştır tivibu aldım adamlarda süper paket var yani verdiği ne kadar kanal var ise hepsi açık üstelik hd de ücretsiz aylık 30tl görüntü kalitesi de dt den çok daha iyi...
  • zaten turksatta ulusal kanalların hd leri bedava platformlarda paralı bedava izlemek için turksat güzel bir seçenek platformlara üye olurken ekstra şu kanalı beğenerek seçerek üye oluyoruz arkasından bir bakıyoruz kanalla anlaşmamız bitti diye kanalı çıkartmışlar en iyisi düz uydu kullanmak...
  • wolf41 kullanıcısına yanıt
    Geçen misafirliğe gittim türkcell tv kullanıyor muş anlaşma yapamamışlar acunla tv8 yok du netten bağlanıp laptop dan izlemek zorunda kaldık maçı rezilliğe bakarmısın
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    evet pc ekranından izlemek zevk vermiyo tv den izlemek daha iyi...
  • Digiturk ün hd si benim samsung hd tv den daha kötü. Teknik servis kurulum için geldiğinde bunu aynen elemana da söyledim.

• closer10 kullanıcısına yanıt
    o kendi uydusundan kaynaklanıyo özellikle lcd led plazma tvlerde digitürkün görüntüsü çok kötü mesela turksat uydusu cam gibi
  • Hd kanallarının bitrate leri çok dusuk turksattaki yayınları daha kaliteli hemde ücretsiz

• Dt nin eutelsat üstünden yaptığı yayınlar hd lerde kötüdür sd zaten söylemeye gerek yok... türksat üsütünden başarılı değil ayrıca hd yayın sayısı da azdır... hd kanal sayısı ve görüntü kalitesi açısından Ds nin tivibu nun yanından dahi geçemez...
  • Bakalım ihale nasıl geçecek. Dt kaybederse bitti demektir. Lig tv olmasa kimse Dt nin yüzüne bakmaz.

Aynen öyle ancak ben yine dt alır diye düşünüyorum az değil 17 yıldır tek başına kazanıyor sonuç yine değişmeyecektir
  • Bir tivibu ve dsmart gibi paltformlarla karşılaştırırsak dijitürk iyidir ama saçma fiyat politikası var. Şu an bende hem lig tv hem de tivibu var.
  • oded kullanıcısına yanıt
    Bence Dsmartın kanalları daha kaliteli. Lig TV yi ve Film ve dizileri kaldırdığınızda hiçbirşey yok.
  • Bura da mevzu platformların yayın içeriği değil görüntü kalitesi ve bu bağlam da hd kanal sayılarıdır... ip tv lerin bir kalem de geçerim hepsine baktım uydunun yanına bile yaklaşamazlar ama millete internetin yanında iyi fiyat verdiklieri için genelde alınıyor ama bana bedava verseler almam o ayrı... alana da tercih edene de saygı duyarım elbette... uydu olarak baktığımız da dt gerçekten ister eutelsat ister türksat gerçekten kötü görüntü kalitesi var ds ve tivibu bu konuda bence çok daha iyi filbox nasıldır bilmiyorum modül olarak hizmeti var ise o da gayet iyidir reciver olarak görme şanşım olmadı...

Özetle hd ye para vermeyin!
    Dsmart 3-5 eksik kanali getirse kesinlikle cok daha kaliteli. Digiturk'e de hd parasi almak yakismiyor kesinlikle..

• Ben de bu yıl HD için ayda 7 TL istenince hem ana hem de yan oda için HD'yi kaldırttım. Türksat ile D-Smart modül ve Filbox kullanıyorum. Digiyi de taahhüt bitince de iptal edeceğim. Zaten HD kalitesi iyi değil.

Bu devirde HD nin ücretli olması gerçekten tüketiciye hakaret gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 19 Kasım 2016; 21:56:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Ben de bu yıl HD için ayda 7 TL istenince hem ana hem de yan oda için HD'yi kaldırttım. Türksat ile D-Smart modül ve Filbok kullanıyorum. Digiyi de taahhüt bitince de iptal edeceğim. Zaten HD kalitesi iyi değil.

Bu devirde HD nin ücretli olması gerçekten tüketiciye hakaret gibi

Filbok ne hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.