Çavuş
29 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://m.turkiyegazetesi.com.tr/kultursanat/462967.aspx
Ne kadar vahim bir durum, böylesine dahi bir insana yapılan muamele. Allah bize o günleri tekrar yaşatmasın.
Merhaba,
Az önce yine müşteri hizmetleri aradı ve yine yalan söyledi. 4440375 ten arama gelince açmak istemiyorum açıkçası ama ben açana kadar hiç pes etmiyorlar ve günlerce sürse de ben cevap verene kadar arıyorlar.
Konu şu;
Neymiş efendim benim internet paketime göre AKN 75 GB ama ben aşıyormuşum sizi bi üst seviyeye çekelim 5 TL verirseniz tabi
İlk görüşmem belki yanılıyorum ama 2016 nın 4. veya 5. aylarında oldu ve Allah Allah deyip kotamı sorguladım. Son 3 ay inceleniyor biliyorsunuz, biri 32 GB diğeri 53 GB. Bunun ekran görüntüsünü alıp masaüstüme kaydettim ve eğer bir daha ararlarsa suratlarına çarpmak istedim. Nitekim birkaç ay sonra yine aynı yalanı söylediler bana ve ben bu resmi açıp direkt söyledim yalan söylüyorsunuz benim kullanım bilgilerim bu diye. Kıvırmak istedi ama olmadı, ben de beni bir daha aramayın dedim. 1 ay kadar önce sık sık kopmalar yaşandı ben de arayıp şikayet ettim. Malumunuz ip lerle oynadık ve hız testi yaptık. 16 MB e kadar hız denen safsatayı ölçtük ve 12 küsür MB çıktı. Neyse dedim kapadım. Dünden beri beni 3-4 defa aradılar sonunda azönce cevap vereyim dedim ve maalesef yine aynı yalanla karşı karşıya kaldım. Müşteri temsilcisine yalan söylediklerini ve AKN yi hiç aşmadığımı söylediğimde falan filan işte 1 kere aşmışsınız ama dedi. (Az önce yine baktım yine aşmamışım. Yine 50 küsürlerdeyim). Bir de dediği lafa bakın; "kopmalarla ilgili şikayetiniz olmuş eğer AKN yi yükseltirsek bunları yaşamazsınız" diyor. Karşısındaki salak ya! Artık ben de dayanamadım, size 5 TL verip yine aynı kalitesiz hizmeti almak istemiyorum, zaten bu iş bitince başka bir yere geçeceğimi söyledim. Geçen sene hızlı modem diye verdikleri modemle yine aynı kalitesizliği yaşıyorum açıkçası.
Sizin tavsiye edebileceğiniz bir internet sağlayıcısı var mı? Biliyorum zaten çoğunun altyapısı yine Türk Telekomun. Ne bileyim, içinde TV paketi ve kaliteli interneti olan bir internet sağlayıcı önerir misiniz? Seneye kararlıyım, Türk Telekomdan kurtulmak istiyorum.
TRT ÇOCUK HD yayına geçti. 11054 V 30000 frekans bilgileri.
Hakkında
Konum: Balıkesir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Mesaj Sayısı: 60
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 210
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 2.973 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.