Şimdi Ara

Logitech T650 Kablosuz Touchpad 85 TL (N11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.116
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logitech T650 Kablosuz Touchpad 85 TL (N11)
    Satıcıyla görüştüm, kampanya olduğunu ve fiyatta hata olmadığını söyledi, diğer firmalarda 200 liranın üzerinde hep fiyatlar, ihtiyacı olanlar için güzel fırsat, ben alacaktım ama kullanmayacağım için almayacağım. Aynı satıcı Hepsiburada üzerinden 90 TL'ye satıyor ürünü.
    N11:http://urun.n11.com/mouse/logitech-t650-touch-mouse-910-003059-P89717060
    Hepsiburada:http://www.hepsiburada.com/logitech-t650-wireless-rechargeable-touchpad-910-003059-p-BD302589?magaza=Nepal%20Bili%C5%9Fim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 7 Kasım 2016; 14:47:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimeksten 35 liraya almıştım logitech indirimleri zamanı ihtiyacı olana güzel alette pek ihtiyaç olacak bişeyde değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarı daha çok klavye ile kullandığım için fareyle falan uğraşmak istemiyorum. Senelerdir bu cihazı beğeniyorum ama bir türlü kısmet olmadı. 11 Kasıma kalırsa düşünürüm.
  • Teknosa' dan 49TL' ye almıştım. Kullanışlı güzel ürün. Gerçi uzun süredir çekmecemde yatıyor.
  • Bu cihaz hdmi den bağlanır mı? Kullanmayan varsa uygun fiyatlı alabilirim
  • Kullanamazsınız, kablosuz USB alıcısı aracılığıyla bağlantı kuruyor bilgisayarla.
  • bir hevesle alip cekmeceye atacaginiz bir urune benziyor.. o yuzden ihtiyaciniz yoksa 1 tl olsa da almayin.. evinizi elektronik coplugune cevirmeyin.. ben hoparlor coplugune cevirdim pismanim
  • bu ürünü arıyorum. satmayı düşünen bir kullanıcı varsa eper iletişebiliriz.

• Merhaba, konuyu tekrar gündeme getiriyor gibi olacağım ama yukarıdaki arkadaş gibi ben de bu ürünü arıyorum. Eğer satmayı düşünen varsa iletişime geçebiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.