Şimdi Ara

Sizi Watch Dogs Film Festivali'nde BSC'nin Videosuna Davet Ediyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Ubisoft, geçtiğimiz haftalarda 15 Ekim’den 15 Kasım’a kadar sürecek ve katılımcıların “bilgisayar korsanlığı kahramanları” temasını kullanarak yaratıcı vizyonlarını sergileyebileceği bir film festivali duyurmuştu.

Bizde BölümSonuCanavarı olarak Ubisoft'un hazırladığı bu film festivaline bir adet video gönderdik. Bu video ise elbet hatırlayanlar olacaktır 2014 yılının haziran ayında Watch Dogs incelemesinin başında kullandığımız yaklaşık bir dakikalık video. 

Gökhan, Tunahan ve Talha'nın bulunduğu bu Watch Dogs videomuza buradan veya aşağıdan ulaşıp izleyebilirsiniz. Tabii ki oy vermeyi de unutmayın. Eğer kazanırsak daha büyük bir prodüksiyon ile karşınıza çıkacağımızdan emin olabilirsiniz.

Büyük Jüri Ödülü: 50 000€ para ödülü & Assassin’s Creed film galası için 2 bilet
    Jüri “Coup de Coeur” ödülü: 10 000€ para ödülü, Assassin’s Creed film galası için 2 bilet, PS4®Pro, Watch_Dogs 2 - The Return of Dedsec Koleksiyon Kutusu ve bir Parrot Bebop 2
    Halkın seçimi ödülü: 5 000€ para ödülü, Watch Dogs 2 PlayStation 4 paketi, bir Parrot Bebop 2 ve bir Parrot Jumping Sumo 

Ayrıca yarışmanın tüm detaylarına da buradan ulaşabilirsiniz.    

• link arızalı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • baya iyi olmuş ya :D

• quote:

Orjinalden alıntı: rcpyksl

link arızalı

hayır değil
  • Verdik bakalim desteğimizi inşallah kazanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 28 Ekim 2016; 14:05:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hareketlere bak
  • bizden anca 300 oy çıkar ama şu geçenlerde avm dolduran çocuk yapsa alır başını gider burdan bir sonuç çıkartın artık
  • Benim cebime girmeyecek parayı başkasına kazandırayım diye mi uğraşıcam
  • Çöp... IMDB ye koymayın :)
  • Oylamada 3. Sırada bizimki , ama 1. almış başını gitmiş, videoyu dh ana sayfasında yüklerseniz oradaki ziyaretçi sayısı daha fazla, en azından 2. olsun videomuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bastım oyu harika olmuş
  • verdim oyu çekilişe katılmak istiyorum ayrıca
  • Millet izleyinde oy verin, izlenme sayısı oy sayısının yarısı kadar sıkıntı çıkar sonra söyliyeyim.

• hiç kimse bunun eskiden yapılmış olduğunu bilmiyor galiba
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Video içerikler, incelemeler konusunda kesinlikle haklısınız ama haberler noktasında bence Gazali işini gayet güzel yapıyor.
  • gelmiyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm iddaada 5 oran veriyo basayimmo trumpa kazanirmi

• Verdim bende oy.

• Ya aga izleyin basın oyun gitsin ne rahatsız adamlarsınız. Yok neden oy vereyim neden destek vereyim yok kıl yok tüy... İlk yayınlandığında da hoşuma gitmişti yine aynı tadı verdi. Oyladık bakalm.

• 1. video çok çirkin. Nasıl onun gerisindeyiz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.